Празника на виното и любовта, с усмивка среща МАЙската тайфа!

  • 14 139
  • 290
# 120
Ами добър следобед!
Да взема да ви сервирам следобедното кафе

Моят син от три дена издържа геройски на инатите на майка му да го лишава от залъгалка. Обаче детето си заспива и спи и без нея също толкова успешно! Използвах момента при поредното скъсване на бибата и реших, че вече е време да я махаме!
Сега като се събуди през нощта и иска да ходи "татъка" (оттатъка в хола).

Янче, интересни новини ни поднасяш ти Simple Smile. Дано станат нещата както искате. Стискам палци!
Само да знаеш, че тука ще луднеш тотално, щото не е толкова спокоен животът като при вас  Mr. Green.

Боби, твоят младеж изглежда прекрасно с новата си прическа  Heart Eyes. Прилича си на голямо, пораснало момче.

Сесе, пожелавам ти весело парти и да се лее много бира и вино - да тренираш за срещата в събота!!!!  Joy  hahaha

Виж целия пост
# 121
Гледам и купон се заформя..........ама поради наложените рамки/дата,час и кръг на присъстващите/-една Пловдивска мама се въздържа/ама наистина няма никакъв начин-Сами ми е рожденник на другия ден....а детегледачите ми са..................... #Cussing out,ама няма смисъл да се оправдавам.......дано поне следващия път да ме огрее Praynig/

Ей тва в червеното не го разбрах аз и моля за разяснение. Часът и дата явно не са удобни, ама и някой от присъстващите ли пречи???? newsm78
Иначе причините са повече от уважителни.
Виж целия пост
# 122
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЮНОСЧЕ! Желая ти здраве, любов, професионални успехи, усмивки и послушни мъже край теб  Wink



Момичета, и аз май "сдадох багажа"... Вчера излизах с една приятелка ходихме по студа и пих студена минерална вода, обикаляхме по магазините и сега ме боли гърлото и кашлям... Много съм кекава, от малка съм така...

Пия от едно сиропче на Марти и Фервекс - дано да се оправя...
Утре ще ходим при моя любим дядо да правим 6 месеца на бабичката ми, но ще се върнем вечерта. Дано да съм добре и да дойда на срещата...
Казвайте кога и къде...
Виж целия пост
# 123
                     ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕЛИ! smile3510
Гледам голям купон ще се заформя,но Бургас е доста далече иначе за гледането няма проблем.
Дано да си изкарате весело и повече мами да се съберете ще пиете едно и заради мен. Wine Glass beer3 Чао за сега.
Виж целия пост
# 124
Момичета, благодаря ви за положителната енергия! Косьо е с променлива температура - днес се събуди в 6 ч. с, после към обед вдигна. Ходихме на преглед, чакахме 1;45 мин.  #Cussing out това е безобразие  #Cussing out педката каза, че гърдите са чисти, гърлото - много червено и изписа тантум верде спрей и ако не подейства до утре  - антибиотик  Rolling Eyes
Обаче тази вечер какво представление ни спретна - не се спря, щуря, мрънка, тръшка се... думи нямам... че и за късмет една моя приятелка, която ще има бебче напролет, ни беше на гости, милата се шашардиса и само повтаряше "Аз си знам, че няма да е лесно /гледането на бебето/", а ние с Борис я убеждавахме, че не всички са диванета като нашето  Crazy

Шуши, оправяй се бързо и да си на линия в събота  Hug

Ръш, офис в София ли търсите? Дано се преместите, ако ти това искаш -0 тъкмо ще си имаме още една симпатична мама наблизо, а може и в нашия квартал да се случите /тук по бул. Т. Александров напоследък много бурно застрояват с офис сгради/.

А н и, пускай чара, а може и белезниците  Mr. Green в употреба и гледай да се класираш за срещата!

Отивам да оправям в кухнята, че бомба е паднала  Sick
Виж целия пост
# 125
Здравейте!
Да дам сега пресконференция след интервюто!  Laughing Не се изложих много! Времето мина неусетно в разговори за бебета и коремчета. Само дето в началото се ошашках че започнаха с мен интервюто. Очаквах че ще започнат с водещата на курса , а аз само между другото. А те като ме емнаха първа  Crazy кръстосан разпит ми направиха. Но пък водещите се оказаха печени, яко дрънкаха са секс преди предаването, а и по време, но по умерено.  Flutter През цялото време си пийваха бира, а пред нас сложили 2 празни чаши и ни наляха почти към края, като си бяхме изпели песента вече. А аз гледах със жадни очи в бирата и чаках да ми налеят ноти, но не би.  Blush Запис от предаването ми обещаха, пък да видим...
А понеже Дидо го нямаше и закарах Ивко на майка малко преди предаването. Много интересно е реагирал като ме е видял по телевизията. Излязъл в коридора и взел една розичка и казал : "Цети за мама!" , станал неспокоен , искал да идва при мен. После вече Дидо като дошъл да го прибере, се сетил за цветето и се разплакал и докато ме му го дали не тръгнал. Повтарял само  Цети, мама! ... И когато се прибрах ми даде розичката и ме цунка. Страшно ме зарадва. И всичко това без никой да го е карал. Ще става и той кавалер като баща си. Понеже Дидо като ми подарява цветя винаги му ги дава той да ми ги подари. Но сега сам е проявил инициатива. страшно ме зарадва с това!  Heart Eyes
И за 16ти си направих устата естествено. Отговора беше ...ще си помисля. Поне не е НЕ отсега. Хич не ми се вярва да ме огрее, но пък може да стане чудо, знам ли!
Виж целия пост
# 126
Ай наздраве от мен cheersКупонът свърши,а  на мен ми се пие още,ама няма BlushАз,да ви забия един въпрос-нормално ли е според вас банкетите да се организират от чистачките на дадената фирма или др.учреждение Rolling Eyesзащото за мен това е странно,но за мосю Чемширов това е по-вече от нормално и е под достойнството на един "уважаващ" себе си съдия да се занимава с такива простосмъртни дела ей вярвайте ми ей такива Shockedопулих,но явно на мосюто му е време да бъде преземен на планетата Земя и това ще се състои още другия петък Mr. GreenА гУспУджата Чемширова ще го обсъди на дълго и на широко с милите и съфорумки вечерта на вино и бира,а през деня кака ви Деница щ еме води да спестявам по магазините Mr. Green

Руми,пожелавам ти Косьо да ес оправи от тантума и да не се стига до АБ Praynig

Ай целувки от мен Blush
Виж целия пост
# 127
Ани,ще се молим за чудо newsm20пък ти  му обещай,че няма да го закачаш дълго време за нищо-ни белезници,ни пури ,ни нищо Mr. Green
Радвам се,че си се представила добре и ще чакаме записа с нетърпение,а Тери случи на гадже Hug
Виж целия пост
# 128
Добро утро сънливкииии.
Танче, Руми, дано станат нещата пък мисля че ще се адаптираме някакси. На ме и тук си ми харесва. Но ще видим. Ани, отглеждаш страхотен кавалер, да ти е жив и здрав.
Руми, дано се размините с антибиотика. Praynig
Сисе, чак пък чистачките да организират банкети.... Нали има фирми за организиране на такива неща, но зависи от бюджета на въпросното учреждение. Незнам, може и прав да е мусюто. Ти си знаеш най-добре  Wink
Виж целия пост
# 129
Добро утро и от мен!Ей ме на на свежа глава съм тук Heart Eyes

rush,те министерството на правосъдието не могат да се оплачат от бюджет,ама нашите случили на чистачка-жената ходи да ми взема поръчките от Редута от пощата,като се черпят за рож.дни тя им пазарува те само и казват какво,а пък единия съдия е ерген и не знаел кво да купи и по нейна преценка,абе луда работа-то правото не прощава на никого/да ме извинят юристите,ако има тук такива Blush/

Уф,Божидара си хванала пончото и ме задърпала да ходим в мол-а ooooh!

За сега чао и хубав ден! Hug
Виж целия пост
# 130
Добро утро!

Тази сутрин кафето от мен

Не съм писала от отдавна, щяхме да ходим миналата седмица на ски, но Килиан се разболя, вдигна температура. В неделя имаше кръв в изпражненията и ние веднага отидохме в спешното. Там нищо не му откриха и ни дадоха шишенца за проба от изпражненията. На другия ден успяхме да вземем, до сега не са се обадили от болницата, значи няма бактерии слава богу. В сряда вечерта пак се наложи да ходим на доктор, защото Килиан все още поддържаше висока температура, а и Георги се разболя. Докторката прегледа и двамата и каза, че е грип. Даде свещички Волтарен и Парацетамол за темп. и каза да даваме чай на децата. Този вирус поддържал температура от 5 до 7 дни, червено гърло, кашлица и хрема. И днес Килиан вече е здрав, а и на Георги му минава, но пък аз сдавам багажа  Sad...

Четох за перипетиите на Люба и Даниеле. Момичета, дано да не се случва никога повече, това което сте изживели. А за Пирогов съм без коментар  Shocked Shocked.

Отивам да приготвям закуската и да видим какво ще правим днес, че времето навън е страхотно.




Виж целия пост
# 131
  Привет и мен! Пишете и мен за купона.
  Започнах работа и време за форума никакво не ми остава, чета вечер, но подиагонал , за мое съжаление. С работата всичко е наред, но Ради явно го преживява някак. Баща му го води и взема от ясла и вечер за краткото време когато сме заедно настава едно тръшкане, реване, а приспиването и малък ад. Нащем се буди по 100 пъти с ревове, понакога с пищене и тръшкане. Така 2 вечери по час сме се успокоявали, макар че тогава нищо не иска, нито вода, нито да го гушкаш.Кошмарно. дано скоро премине този период, че много ми идва.
   Поздрави на всички, които са има ли повод за празнуване, желая им всичко най-хубаво.
   И всички болни да се оправят. Hug
Виж целия пост
# 132
Здравейте, дами   bouquet

Днес с това ветровито време май ще си седим у дома пред комюптрите...(поне аз).
Верче, дано Ради да свикне с новия си начин на живот и да си спи спокойно. Трудна работа е тази адаптация в яслата. Като дойде време Ники да тръгва сигурно ще откача тотално. Май аз ще го понеса много по-трудно отколкото той  newsm78.
Ани, дано Дидо склони да дойдеш на купона! Колкото повече се съберем, толкова по-забавно ще бъде.
Руми, стискам палци гърлото на Косьо бързо да се оправи и да оздравява  Praynig.

Моят син току-що изчопли и последното останало око от всички възможни книжки, които има...

Ще ви оставям, че синът ми ме привиква в литературния си кръжок и няма да ме остави на мира докато не се присъединя  Rolling Eyes.

Весел ден!
Виж целия пост
# 133
Добър ден станало вече!
Кате ,радвам се че се разписа. Новините наистина не са добри, но хубавото е че вече децата оздравяват. Тук времето е доста ветровито, но пък Ивко излезе вече с баща си. Иво го е обхванала някаква мания да подарява цветя, защото тази сутрин грабна един букет от вазата и ми го дава и вика: Мамо, ден ден! А като тръгваха с баща си, понеже ще се срещат с още един татко с госпожичка, аз отчупих стръкче от хризантемата, която ми подариха вчера в предаването, и му казах да го подари на Вики. Той с радост го взе и си повтаряше Вики Вики. Като се приберат, ще питам за отзиви.
А Тери ще си я обсипваме с цветя явно, а и знам че тя много обича цветенца, така че намерили сме се!  Laughing
Пожелавам на Ради по скорошна адаптация. Че само като си го представя положението и си мисля че и нас ни очаква скоро същата картинка!
Виж целия пост
# 134
Здравейте момичета![/color]Чета и виждам че има много болни дечица, желая им бързо оздравяване
Ние за сега държим фронта,че ще видим до кога,в яслата пак има болни деца,макар че директ.
издала заповед болни деца да не се приемат но пак ги вземат.Аза адаптирането всяко дете е
различно и аз си мислех че ще плаче но уви с голямо желание ходи и никога нее плакала,а има
две близначета те пък плачет понеже не искат да си ходят голям майтап са
Днес времето в Бургас е ужасно духа вятър и е много студено и понеже не излизахме и в къщи
побесня като и дойде на акъла застава до вратата прави ми чао целувки ми дава взема си якето
обувките и ще излиза вече Grinning Слушах прогнозите и утре го дават кофти време при нас,в къщи
ще откачи че и аз покрай нея.ЧАО, ЛЕКА ВЕЧЕР Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия