Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са общите възприятия на хората за Иран и Пакистан?
Какви са впечатленията на хората от Иран?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са общите възприятия на хората за Иран и Пакистан?
Форумът разкрива смесени мнения за Иран и Пакистан. Някои участници имат положителни преживявания с гостоприемството на хората в Иран, докато други се притесняват от политическата ситуация и потенциалните опасности в региона, което води до отрицателно мнение за страната. Що се отнася до Пакистан, негативното възприятие е свързано с предполагаемата подкрепа и финансиране на талибаните, като някои поставят под въпрос истинността на тези твърдения.
-
Какви са впечатленията на хората от Иран?
Форумът показва различни мнения за Иран. Един участник споделя положителни преживявания относно гостоприемството и дружелюбността на хората в Иран, докато други изразяват притеснения относно политическата ситуация и рисковете в региона. Споменават се също така интересни подробности за културата и музиката на Иран.
-
Какво мисли един човек за образователната система и какво мисли един ученик за учителите и училищната система?
-
Какви са впечатленията от Ирак и Иран?
,той още никого не познава,а и тя иска арабин
,но както казват тук-то гледането е без пари 
-гледам си я тази втората снимка и имам чувството,че пак съм в ливан-слънцето е силно,но подухва ветрец и на сянка е толкова приятно-разчувства ме с тая фотография...
Аз си помислих, че и за нас ще е така, само че имах предвид, че мойте родители няма да дойдат, пък то сега излиза обратното....
Иначе свестно ми се вижда момчето засега:) Като ме видя, че задремвам, веднага си тръгна, а не като другите, до 4часа да играят карти и крещят
-но най-вече за твоето си коремче
-ама и аз все се чудя що така си се пристрастила към таз идея-
-не знам-казах на моя да не се върти покрай него-ама той все си приказва с него борят се -абе ще се оправи-но на мен ми се струва хахо
Ама хич не ме бива
Трябва да призная , че на момчето братовчеда готви много хубавоооо, има фантазия, от нищо продукти и хубави манджи готви.
около 2-3 градуса! но щом пе4ката се налага на макс да е не е добре! като ви 4ета, май работите на арабите в бг не вървят никак добре, щом се затварят ресторанти и кафенета! остава търговията и кой за каквото у4ил и пробил! 
,после ще взима урици от ливанската кухня
като се позатопли ще се чуем да се видим
липсват ми...липсва ми ливан но само в някои аспекти,като игнорирам всекидневни манифестации от гости на кафе,на безкафе...като махна и това 4е мъжо е от този край на ливан,където жената не е нищо пове4е от 4иста4ка,гледа4ка и готва4ка
абее я по добре в дубай пак,там си ни беше най-добре-ливански ресторанти-бооол,плаж,моллове...