Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са общите възприятия на хората за Иран и Пакистан?
Какви са впечатленията на хората от Иран?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са общите възприятия на хората за Иран и Пакистан?
Форумът разкрива смесени мнения за Иран и Пакистан. Някои участници имат положителни преживявания с гостоприемството на хората в Иран, докато други се притесняват от политическата ситуация и потенциалните опасности в региона, което води до отрицателно мнение за страната. Що се отнася до Пакистан, негативното възприятие е свързано с предполагаемата подкрепа и финансиране на талибаните, като някои поставят под въпрос истинността на тези твърдения.
-
Какви са впечатленията на хората от Иран?
Форумът показва различни мнения за Иран. Един участник споделя положителни преживявания относно гостоприемството и дружелюбността на хората в Иран, докато други изразяват притеснения относно политическата ситуация и рисковете в региона. Споменават се също така интересни подробности за културата и музиката на Иран.
-
Какво мисли един човек за образователната система и какво мисли един ученик за учителите и училищната система?
-
Какви са впечатленията от Ирак и Иран?


,докато опитам от коктейлите на
...много вкусно изглежда,ох...
),питах едно време едно моми4е което пишеше тук,Манел,и тя ми каза 4е го продават в София на женския пазар(където са арабските магазини),даже ми предложи да ми прати по пощата,но свеки ми прати от Кувейт!Ние го оби4аме с тиква,но ве4е я няма по пазара..Радвам се за мъжа ти,4е е по добре 
,пази си кръста 4е сега не се усеща ,но 4овек на старини страда!Това кеббе и на мен много ми харесва,опитвала съм тук в БГ в Мола на София(Фенекия както казваш),но като бяхме там преди 2-3 седмици ве4е нямаше,само дюнери правят ве4е..

..абе,вси4ко е много сложно,американците маи му помогнаха в избора за президент,да може да си налагат мненито 4рез него в Европа...
Дано тати дойде скоро,сигурно много му липсва! 
Дуа, радвам се за твоичкият. 


каките са на ясла и градина!