Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са общите възприятия на хората за Иран и Пакистан?
Какви са впечатленията на хората от Иран?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са общите възприятия на хората за Иран и Пакистан?
Форумът разкрива смесени мнения за Иран и Пакистан. Някои участници имат положителни преживявания с гостоприемството на хората в Иран, докато други се притесняват от политическата ситуация и потенциалните опасности в региона, което води до отрицателно мнение за страната. Що се отнася до Пакистан, негативното възприятие е свързано с предполагаемата подкрепа и финансиране на талибаните, като някои поставят под въпрос истинността на тези твърдения.
-
Какви са впечатленията на хората от Иран?
Форумът показва различни мнения за Иран. Един участник споделя положителни преживявания относно гостоприемството и дружелюбността на хората в Иран, докато други изразяват притеснения относно политическата ситуация и рисковете в региона. Споменават се също така интересни подробности за културата и музиката на Иран.
-
Какво мисли един човек за образователната система и какво мисли един ученик за учителите и училищната система?
-
Какви са впечатленията от Ирак и Иран?





Иначе може би не искам 100% арабин, наполовина ми стига, но това че не знае арабски е това, което не ми хареса в описанието на египетското момче. 


. Обикновено се храним в ливански или сирийски ресторанти 




-ама като се разтършувам с тази мисъл-си имам здрава мотивация
,ама краката от най-долу ли са-барабар с пръстите на кокошката
много ли се занимаваш с тях или ти е лесно-защото знам,че момиченцат на тази възраст са пи-интелигентни като цяло от момчетата,които от своя страна са във възрастта на трениране на мускулите-бесуване и щуреене :bad-wordsЕто и каките ти помагат ,грах чистите,а моя Мохаммед на 8 и половина-още не може да ми помага качествено,като чистихме орехи за тортата-казах му внимавай за черупки,а после точно на него му се падна черупчица
Ако ще със синджири да ги доведат, ама без тях нищо не искам да правя...Не разбраха ли тия хора, че ако бях такава използвачка и пропаднала, за каквито ни мислят там, нямаше да ги чакам 5 год, ами увреме щях да го забаламосам, и нямаше да ми е важна тяхната благословия... То права си, евалла, никой няма да ми каже, ама пустия ми инат...
Писах ти на лични, видя ли ми съобщението? Исках да те питам и за една мама от Сур.