Машина за хляб - 8 част

  • 50 513
  • 668
# 105
Момичета, спешно имам нужда от съвет Hug
Искам да направя хляб с лук и маслини,месила съм такъв, но не съм си запазила рецептата ooooh! а тази която открих, в темата от първа страница, нещо не я разбирам Sad

ето рецептата

Хляб с лук
350гр. брашно
210мл. Прясно мляко + вода или
1 яйце 

1с.л. захар
20мл. Масло (50гр.)
20гр. Свежа мая или 4-5гр. Суха мая
щипка сол
една глава лук на филийки
маслини
босилек
олио
 
Лукът и маслините да се овалят в брашно преди да се пуснат. Най накрая може да се поръси с лук, кашкавал и босилека
Всичко се слага в машината, а олиото се добавя когато започне месенето

Маркираното не ми е ясно Embarassed
Или ако имате друга рецепта, ще съм ви много благодарна Hug


Според мен е: 210 мл.прясно мляко+или 1 яйце,или ако нямаш яйце малко вода.Аз лично яйцето го смятам някъде към 30 мл.Значи ако не слагаш яйце към млякото добави 30-40 мл.вода.
Аз поне така го разбрах,дано не греша  Embarassed-нека и някой друг да каже.
Виж целия пост
# 106
Можете ли да ми кажете защо изстива завит аз все съм си мислела ,че козунака не се завива
Виж целия пост
# 107
На фона на този прекрасен козунак това, което ще ви покажа бледнее, но все пак съм начинаеща в печенето на хляб в машина и ми се иска да се похваля   chef
Най- обикновен бял хляб/фук/.... ухае прекрасно Grinning
 
Виж целия пост
# 108
aleks smile3501
Виж целия пост
# 109
Ьйде бе хора козунаците ви изглеждат направо страхооооотниама я ми кажете защо трябва да ги завиваме докато изстиват Praynigнаправо съм учудена от това откритие newsm78
Виж целия пост
# 110
Чакам за рецептата на Лебедуна. Аз току що опекох козуначните кифлички, рецептата е супер, станаха екстра  Peace
Кажете нещо за брашното с набухвателите де  Simple Smile
Виж целия пост
# 111
 newsm39 smile3511
Виж целия пост
# 112
Аз съм чувала,че не са удачни по добре си е да са отделно  bouquet
Виж целия пост
# 113
Чакам за рецептата на Лебедуна. Аз току що опекох козуначните кифлички, рецептата е супер, станаха екстра  Peace
Кажете нещо за брашното с набухвателите де  Simple Smile

Леди..в минали теми сме коментирали брашната Техра...Смятам,че те са с набухватели....Правих хляб с тях.....Ставаше чуден на външен вид. Пробвах и с Панино...Не толкова ефектни...но по-вкусни се получиха хлябовете с Панино......Смятам,че вкуса с набухватели е по-изкуствен......
Виж целия пост
# 114
Ьйде бе хора козунаците ви изглеждат направо страхооооотниама я ми кажете защо трябва да ги завиваме докато изстиват Praynigнаправо съм учудена от това откритие newsm78

Не ти отговорих, защото не знам...Аз го завивам не защото имам някаква определена причина, а защото така съм чувала и виждала. И с хляба от машината така правя, но не го завивам веднага, а слагам на решетка да поизстине и тогава завивам с памучна кърпа(не хавлиена)

Чакам за рецептата на Лебедуна. Аз току що опекох козуначните кифлички, рецептата е супер, станаха екстра  Peace
Кажете нещо за брашното с набухвателите де  Simple Smile

Амчи аз я написах по - горе, не се ли вижда? А за брашното с набухватели нямам и идея. Не купувам, защото съм скептично настроена. Купувам само универсално, а когато ми потрябва си добавям набухватели.

Виж целия пост
# 115
Благодаря за отговора успехи на всички и най-вече на ман защото ще го меся на ръка но утре  chef
Виж целия пост
# 116
Малее,прекрасен козунак ,Лебедуна!Непременно ще пробвам тази рецепта,а свинската мас задъжителна ли е,няма ли да стане с масло?
Виж целия пост
# 117
Малее,прекрасен козунак ,Лебедуна!Непременно ще пробвам тази рецепта,а свинската мас задъжителна ли е,няма ли да стане с масло?

Че защо да не стане? Вместо 60 мл. разтопена мас можеш да сложиш 60 мл. разтопено масло. Но не гарантирам за резултата. На мен свеки ми каза, че въздушноста и пръхкавоста на изпечения козунак идвал от свинската мас. А и аз така занам. Но опитай, може и да се получи. Успех!


П.П. Изпратих на свеки половината козунак, другия почти го излапахме. Свеки каза, че бил "добър"...Аха...Ако днешният беше правен под надслов "Невидима заплаха", то този, който утре ще измеся ще се казва "Империята отвръща на удара"  smile3516
Виж целия пост
# 118
Ох, ще ме умориш от смях, Лебедунче Joy.
Нали знаеш ,че когато свекървата каже" добър :,това означава превъзходен Peace Laughing.
А за свинската мас и аз съм чувала, че прави не само козунака, а и всички тестени изделия по- пухкави.
Виж целия пост
# 119
Съседът ми цял живот е бил и е хлебар всяка година прави козунаци за Великден и от него знам,че слага и мас дори и на баничките които прави smile3510 но напоследък си развали работата дали защото остаря или защото и той гледа печалбата................ cook
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия