Отново със Дюкан напред стигнахме до юбилей - 75

  • 28 186
  • 878
# 480
Волна, съжалявам за проблемите ти  Hug Аз може би не съм най-добрия пример за подражание, имайки предвид бавното ми сваляне, но все пак да ти кажа и аз. Винаги съм си знаела, че съм по-бавна заради млечните. Не заради количеството, знаете, че за него научих преди няколко дена. А заради това, че млякото ми е домашно и естествено не е обезмаслено. Но се бях примирила - по-бавно, но все пак посоката е надолу и е сигурно. Сега се оказа, че трябва да са и по-малко, мъча се да ги огранича и се надявам да съм рамките около килцето. Мисълта ми е, че въпреки огромните количества, които ядях - поне по кило и половина на ден аз си свалях - бавно и славно. И колкото и да е бавно, все пак не се оплаквам - имам коренна промяна за година, независимо от темпото  Peace
Виж целия пост
# 481
Не мога да смогна да ви прочета.
Виж целия пост
# 482
Най-важното момичета е крайния резултат и ние всички сме го разбрали. PeaceПък и за никъде не бързаме-нали? newsm78 От мен лека и ето един стимул.Е такива слабички да заспиваме. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 483
Волна, съжалявам за проблемите ти  Hug Аз може би не съм най-добрия пример за подражание, имайки предвид бавното ми сваляне, но все пак да ти кажа и аз. Винаги съм си знаела, че съм по-бавна заради млечните. Не заради количеството, знаете, че за него научих преди няколко дена. А заради това, че млякото ми е домашно и естествено не е обезмаслено. Но се бях примирила - по-бавно, но все пак посоката е надолу и е сигурно. Сега се оказа, че трябва да са и по-малко, мъча се да ги огранича и се надявам да съм рамките около килцето. Мисълта ми е, че въпреки огромните количества, които ядях - поне по кило и половина на ден аз си свалях - бавно и славно. И колкото и да е бавно, все пак не се оплаквам - имам коренна промяна за година, независимо от темпото  Peace

ВЕЩИ Hug Hug много ти благодаря.Сякаш ми се щеше,да чуя точно това.Ще продължа напред, с режима разбира се и с вас.Просто се стреснах от това покачване.Ако беше задържане хубаво,но кило и половина отгоре.....Въпреки,че в началото на режима,пак имах едно покачване с кило.Тогава не ви казах.Възможно е ,сега да е заради зеленчуковите дни.Днес ми е последен.От утре 5 протеинови, и да се надяваме да се махне килцето.....И малко ще огранича млечните....Но реално погледнато,сега ги докарвам до кило ,кило и двеста с изварата....
Виж целия пост
# 484
Малейййй, колко станало часа, изяли сте ми времето за гледане на бягство от затвора и one tree hill. Ши мъ уволнят утре като закъснея за работа, и аз ко ши кажа, едни мацки ме държаха до късно  hahaha

Ох и аз тамън за Бягството съм се наточила ама пусти форум - имам да навксвам с четене  hahaha

Волна потресена съм  ooooh! Това което разказваш направо ме шокира до какво могат да доведат лишенията. Мисля обаче, че с ДюкЯнчо нещата не са чак толкова черни и че си набавяме необходимото за организЪмът
Виж целия пост
# 485
Авана, ще дойдеш ли в събота?
Виж целия пост
# 486
Авана, ще дойдеш ли в събота?


Къде бе? Явно не съм стигнала да чета до там ама ако ще има купон и събиране - бройте ме ама с ремарке /т.е дребната/
Виж целия пост
# 487
Мисля обаче, че с ДюкЯнчо нещата не са чак толкова черни и че си набавяме необходимото за организЪмът

 Абсолютно е така.Много добре е замислил режима човека.Аз преди да се хвана и на това хоро,доста четох,че да не се вкарам във филма на ужасите пак.За това,режима трябва да се спазва точно.Преценено и изчислено е.Въпреки че както каза Вещи,може и бавно да е,но да е без такива проблеми.
Виж целия пост
# 488
ПЛОВДИВ
СЪБОТА - 12.30
ДЖОАНАТА
Виж целия пост
# 489
там съм  Peace

Вещи ама ти си с още 1 килце надолу! Сега ти видях лентичката. Честито     bouquet
Виж целия пост
# 490
Мерси   Hug
Виж целия пост
# 491
Волна,миличка! spoko
Колко си изстрадала?Не се предавай на лошите мисли.
Хапвай си млекце,може да смъкваш по-бавно,но няма да е с риск за здравето!
Ще видиш,че като дойде МЦ-то ще има минуси!
С теб сме!  love001
Виж целия пост
# 492
Волна,миличка! spoko
Колко си изстрадала?Не се предавай на лошите мисли.
Хапвай си млекце,може да смъкваш по-бавно,но няма да е с риск за здравето!
Ще видиш,че като дойде МЦ-то ще има минуси!
С теб сме!  love001


  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquetЗа това ви обичам.Винаги ме подкрепяте.
Виж целия пост
# 493
Здравейте момичета мили!
Аз нямах компютър. Дъъъъълго го мъчиха. Днес мъжа ми се изнерви повече и от мен и си купихме лаптоп. Дет Са викЪ всяко зло за добро. Току що момчето, което закача разни неща, които не разбирам си тръгна и аз веднага влизам. Адски се скапах без вас! Само да ви кажа, ЧЕ КНИГАТА ДОНИКЪДЕ НЕ СТИГА! Поне на мен не ми стигна! Мъчих се много-всяка вечер я четях, на следващия ден пробвах някакви рецепти-ама то бедна работа! Няма какво да се яде! Друго си е да отвориш рецептите във форумчето и да си врътнеш някоя манджа! Айде махни яденето, ми то душата ми празна, тъжна, тъпо ми е! Няма сродна душица да те подкрепи, да те усмихне, па и Вещи дА тА издруса с бухалката! Мъка, мъка!
Най-отговорно казвам на всички и най-вече на новите /сигурно има много надявам се/: във форума е ключето, аз се справих благодарение на вас!
Аз скоро няма да пиша-искам да прочета всичко, което съм пропуснала, да вляза в час! Пу и срещата пропуснах!  Cry Нямам почва под краката си без вас! Благодаря ви и ви обичам всичките!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 494
Здравейте!Едва успях да наваксам с четенето.Днес вече 3-ти ден съм в 3-та фаза.Чувствам се добре,макар че много се притеснявах от нея.За моя радост този половин килограм,който ме мъчеше толкова време,изчезна.Дори вчера непредвидено си направих гала.Бях я планувала чак за края на седмицата,нооо...едни обикновени бисквити ме изкушиха.Волна,имах същите проблеми от диети.Черешката на тортата беше страхотен кръвоизлив.Последния път цикъла ми пак не беше наред.И аз като теб се притеснявам много,но нали за това сме тук-да си даваме кураж.Не се отчайвай Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия