Сърцето граници не признава! - Шеста турска тема

  • 31 158
  • 290
# 285
Леле направо имам чувството, че бях  влязла  в някоя приказка  newsm76  .Толкова се унесох, че чак се усмихвах от приятните ви разкази  Heart Eyes 

tsve_te историята ви невероятно красива явно като вашата любов  Hug и ти пожелавам проблемите да се оправят и приказката да става още по-красива   love001

bz  набор доста си го изпотила горкото мъжле ,но супер че накрая си склонила и си му дала медец  Hug,много щастие   bouquet  и  порадвай се добре на мама явно много ти е липсвала  Heart Eyes 

mistik  малко мъчно ми стана това което сте преживели в началото ,но сега се радвам след като прочетох по-нататък разказа ти и ми е хубаво че сте се намерили отново даже и след толкова години  Two Hearts  много се обичайте и да не ти пука от свеки /те и идеалната снаха да дойде пак ще плюят /   Two Hearts

а ако не си видяла още снимките ето ни тук и само натисни отгоре върху снимките  ;
http://me4encata.multiply.com/photos/album/1#   -  в началната страница е по-новата снимка

pina твоята история също е много интересна през колко перипетии си минала за да сте заедно сега и да се обичате  Heart Eyes  и това което казваш за клюките е кофти ама  важните сте вие   Hug
Това наистина винаги ме е дразнило у хората клюкарщината /в смисъл лошото оплюване/  или да те следят съседите какво правиш ,ядеш, купуваш и т.н.  . Незнам как са хората в Турция ,но след като прочетох че много обичат децата и им се радват си мисля че този нрав може би го няма при вас  Rolling Eyes

п.п.  pina   какво е това водохранилище както го описа ми звучи интересно  би ли ми написала как се пише на турски за да си потърся снимки да го видя и аз  newsm53
Виж целия пост
# 286
Добро утро момичета!Спинкате още нали? smile3524 .Хайде стававйте и да пием по кафе.

Чета ви либофните историйки и ви се радвам.

Ето и нашата:
Когато бях на 17г.много си харесвах две момчета,едното от които е мъжът ми,но които не познавах.Една вечер в дискотеката ги видях и двамата и беше едно чудене с кой от двамата първо да се запозная.И до като реша ,Той ме изпревари.Запознахме се,пихме по водка,изденсихме някой друг танц и после ме изпрати до вкъщи.По пътя така ме омая с приказки,че още същата вечер си казах,че това е Той (мъжът от мечтите ми  Simple Smile ).Излизахме около два-три месеца,след което той ми предложи да живеем заедно за една седмица,и след края на тази седмица всеки от нас трябваше да каже иска ли да продължим или не,и защо.
Вече девета година края на тази седица не е дошъл и още не сме си отговорили  Simple Smile
Живяхме няколко години в Русе,където сме родени и четиримата.От 2002 г. живеем в Казанлък,защото Той е военен  #Sniper.И от няколко месеца сме командироване тук в Истанбул.И си живяхме така без брак (за което много ни упрекваха ).Но както каза tsve_te си бяхме истинско семейство.Миналата година на 07.07.07 се оженихме,като мъничките ни бяха шафери.Беше страхотно married
Това е нашата история (за сега) -обикновена,но пък Нашата  Simple Smile

И на мен ми стана много интересно за това водохронилище.Къде се намира,искам да го видя 

П.п-понеже нямам снимки на снежния Истанбул,качих на снежното Русе,и няколко наши да се запознаем.
И още нещо:набор 81 съм

Чао за сега милички!Лек и усмихнат ден  smile3503
Виж целия пост
# 287
Момичета кокичета,
Yerebatan sarnıcı -Йеребатан сарнъджъ се казва водоемът, построен по времето на Юстиниян, към 6-ти век, ако не се лъжа, намира се срещу Св. София. Ето нагледен материал, надявам се да не сърдя модераторите!

http://images.google.com.tr/images?q=yerebatan+sarn%C4%B1c%C4%B1 … ages&ct=title
Виж целия пост
# 288
Принцесо,
сменя ли се страницата?
Виж целия пост
# 289
Да, Еребатан се намира до св. София. Ако застанеш с лице към главния вход на св. София, където се нижат опашките, то в ляво надолу се тръгва и са около 20-30м. до входа на Еребатан. То е само като една бутка, защото след като прекрачиш входа и минеш касата за билети и веднага се тръгва по стълби надолу - нали е под земята.

Любопитните факти са, че там са снимани кадри от няколко холивудски филма. Аз помня само за Джеймс Бонд, в ролята Шон Конъри - стар е филма. То тази серия цялата е снимана в Истанбул. Аз съм го гледала, там Шон Конъри натоварен на една лодка преследва лошите, дето се бяха скрили там.
Входа е 10 турски лири (доколкото помня). Има безплатни брошури на няколко езика с инфо и прекрасни снимки.

Малко инфо на български за Йеребатан
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%99%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B … D0%B4%D0%B6%D1%8A
Виж целия пост
# 290
Добро утро момичета от слънчева Варна.   Flutter Hug

 Party Заповядайте в новата ни и предпролетна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269630.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия