Видинските деца, чакат пролетта.

  • 18 122
  • 271
# 135
И от тук нататък гледай къде сядаш Mr. Green

 Twisted Evil
Виж целия пост
# 136
Йо, радвам се. Стискам палци да не се появява отново. И от тук нататък гледай къде сядаш Mr. Green
хахах а така няма да обвиняваш после детето  Mr. Green
Виж целия пост
# 137
 Joy hahahaсега ми е смешно,ама одеве ми идеше да му счупя главата Twisted Evil
Виж целия пост
# 138
Joy hahahaсега ми е смешно,ама одеве ми идеше да му счупя главата Twisted Evil
Сигурно е така. Много е гадно да съсипеш нещо ново
Виж целия пост
# 139
ами така си е Twisted Evil
Ебаси гадния вятър Sick

Мацки,аз утре потеглям,та стискайте ми палци квото и да се окаже,да е нещо по-леко или в начална форма Praynig
Виж целия пост
# 140
Стискаме всички налични Peace. Да пишеш като се прибереш
Виж целия пост
# 141
всичко ок!  Praynig
Виж целия пост
# 142
Честит Рожден Ден на Марти на Ренюга!
Да расте жива и здрава и щастливо детство и пожелаваме Hug




Иренка,честито и на теб!
Виж целия пост
# 143
Йо, благодаря ти за пожеланията, букета е страхотен! Ще стискам палци за най- доброто развитие, кога мислите да се връщате? Люби кой ще го гледа?
Виж целия пост
# 144
аз тръгвам сега в 10,а Орлин е там от петък по работа....утре ми е снимката в 14 и после имам уговорка с проф дето отвори главата на баща ми,ако успея да мина при него де и предполагам,че още утре ще сме си тук...а Лщби ще се гледа с брат ми Peace
Виж целия пост
# 145
Reniuga, честита рожденячка на патерица, да ти е жива и здрава.   bouquet
Йо, дано всичко се нареди по най-добрият начин.  Hug
Честит празник на всички.
Виж целия пост
# 146
Рени, честита рожденничка на патерица. Много да те радва и да помага за бебето
Виж целия пост
# 147
Благодаря момичета за пожеланията за порасналото ми момиченце Hug

Йо, хайде, не ни дръж в напрежение, какви са новините?
Виж целия пост
# 148
Здравейте!
Някои може ли да ми каже дали във Видин има 3D ехограф или  кой лекар е с по-добър ехограф,мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Здравейте!
Някои може ли да ми каже дали във Видин има 3D ехограф или  кой лекар е с по-добър ехограф,мерси Simple Smile

Доколкото знам - няма, но е възможно да греша.
На ехографа в Биомед знам, че вече могат да ти качат бебчето на диск, защото лятото Руслан Милев ми каза, че предстои да си закупят такъв с повече възможности.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия