ПРОТЕСТИ И СТРАСТИ - градините в София

  • 50 709
  • 1 301
# 135
Слушахте ли ВНИМАТЕЛНО какво каза кмета на София Борисов при Цветанка Ризова?Видяхте ли му списька ЗА ПОСТЬПИЛИ ПРИХОДИ в София от софиянци и новодошли?Имаше цитирана цифра/не малка/ и била достатьчна за построяване на новиДГ.Е кьде отиват тия пари?
Виж целия пост
# 136
5500 деца ще останат извън ДГ, по техни данни
Колко градини трябват значи?! По 25 деца в група- 220 групи, по 4 групи да са в градина- 55 нови детски градини?!Кога и къде ще ги направи, щото гледам строили нещо в Кремиковци и Волуяк?!?! а в центъра, където е най- зле, слатина, красно село, триадица , люлин и т н ?!?!?
Виж целия пост
# 137
аз не виждам никаква промяна към намаляване на кандидатурите в одз-тата които съм избрала, даже са се увеличили, а щаха да изчистваст дублиращи, освен ако при мен няма дублиращи newsm78. вашите наблудения какви са? вече нямам търпение да чуя новите изненади от столична община

И моето впечатление е, че от Сирма нищо не правят по този сайт- все още достъпът ми до него става на случаен принцип, проблемът с входящите номера още си стои, броят на кандидатурите също.

Пенелопа, и мен най- много ме дразни това от цялата ситуация- категоричните уверения, че проблем с натоварването няма да има. А сега, когато се оказа, че такъв имаше дори едно извинение не може да им се отрони от устата. Не били очаквали, че всички ще са пред компютрите на 04.02. в 9 часа; мислили, че ще отидат до ДГ.  Shocked Тия да не живеят на луната #Cussing out
Виж целия пост
# 138
ако сега и фандъкова каже на пресконференцията че родителите са виновни, както направиха сирма...
Айде да видим и тя с какво ще се оправдае!
Виж целия пост
# 139
хората се оказаха виновни че раждат деца...проблем с детски заведения не е само в софия и далеч не е само с липса на места, а и с условията в тези заведения
Виж целия пост
# 140
5500 деца ще останат извън ДГ, по техни данни
Колко градини трябват значи?! По 25 деца в група- 220 групи, по 4 групи да са в градина- 55 нови детски градини?!Кога и къде ще ги направи, щото гледам строили нещо в Кремиковци и Волуяк?!?! а в центъра, където е най- зле, слатина, красно село, триадица , люлин и т н ?!?!?
А 2009-та,като дойдат още семейства с деца в София,колко ще станем!Иначе всички плащаме даньци! #Cussing out
Виж целия пост
# 141
и за да си направя 100на публикация ще напиша че аз мисля за редно да се увеличи таксата и всичко да постъпва в самата градина, да се спре с това спонсорство, по-високи заплати на персонала което е достатъчно основание да не се прави компромис него
Виж целия пост
# 142
няма ли да дават пресконференцията пряко по някоя ТВ  Confused  #Cussing out
или може би по Дарик радио  ooooh!
Виж целия пост
# 143
dannyha, след като ти е толкова зле в софия може да отидеш в провинцията, която по твое мнение се е изчистила от 'селяни'
Виж целия пост
# 144
Освен, че на няколко пъти и аз писах, че ще е добре да се увеличат таксите, не знам защо не се предложи и да има определен процент от местата за деца на родители, които да спонсорират официално детската градина. Така или иначе тези, които имат пари - ще си вкарат децата, по-добре е да е прозрачно и да се знае, че е чрез спонсорство.
Виж целия пост
# 145
Освен, че на няколко пъти и аз писах, че ще е добре да се увеличат таксите, не знам защо не се предложи и да има определен процент от местата за деца на родители, които да спонсорират официално детската градина. Така или иначе тези, които имат пари - ще си вкарат децата, по-добре е да е прозрачно и да се знае, че е чрез спонсорство.
И какъв да е този процент при 5-6 свободни места? А пък и какво, натдаване ли ще се организира за местата? То в един момент ще излезе по-скъпо от частна такава.
Виж целия пост
# 146
Вижте това :

Зам.-кметът на София Йорданка Фандъкова ще депозира оставката си пред Бойко Борисов
 
 11 февруари 2008 | 14:33 | Агенция "Фокус"
 
 
 
София. Зам.-кметът по образованието на София Йорданка Фандъкова ще депозира оставката си пред кмета Бойко Борисов заради проблема с електронната регистрация в столичните детски градини, предаде репортер на Агенция “Фокус”. “Готова съм да понеса политическата отговорност за решението да се въведе електронната система”, посочи Фандъкова. Регистрацията на хората, които са успели да запишат децата си в детски градини миналия понеделник, няма да бъде отменена.

http://www.focus-news.net/?id=n884307
 
Виж целия пост
# 147
dannyha, след като ти е толкова зле в софия може да отидеш в провинцията, която по твое мнение се е изчистила от 'селяни'
Ако сьм от там ще си тьрся правата там!Е, от София сьм е ще си тьрся ТУК правата!По телевизията казаха,че на морето имало глад за кандидати за работа. newsm78Хайде да не се заяждаме! Stop
Виж целия пост
# 148
Знае ли някой кога ще има информация какво са решили общинарите,и къде първо ще излезе

оп,видях поста,писан заедно с моя Hug
Виж целия пост
# 149
В 15.00ч. в новините на ББТ ще кажат подробности или поне така изписват в момента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия