клиника Щерев

  • 798 634
  • 6 728
# 4 425
При по-ранно раждане в Щерев препращат към майчин дом или токуда. Но в Токуда доколкото разбрах таксуват и престоя на детето в кувьоз, а ако са две става хептен скъпо.
Виж целия пост
# 4 426
Здравейте,  и аз мисля да раждам в Щерев и ви чета с голям интерес, бременността си също проследявам там при доктор Ганева.
Виж целия пост
# 4 427
При по-ранно раждане в Щерев препращат към майчин дом или токуда. Но в Токуда доколкото разбрах таксуват и престоя на детето в кувьоз, а ако са две става хептен скъпо.

Т.е. колко пари ще ни излезе, ако тръгнем да раждаме преди 36 г.с. ?
Виж целия пост
# 4 428
Би трябвало да минават по пътека и там. Имаше мами родили там по спешност от нашата отчетна, мисля че след пътеката само майките таксуваха. Ама не съм много сигурна. Но ако се стигне до това избора е Майчин дом или Токуда.
Виж целия пост
# 4 429
Ако се стигне до спешност мисля да ида в Майчин дом, така и така ни ги знам, ни ги познавам, поне да ми е безплатно...
Виж целия пост
# 4 430
Дано да не стигаш до там. Аз бях нали с единия крак да родя преждевременно, ама нямаше сила която да ме накара да отида в Майчин дом. Имаше мами от нашата отчетна родили там, не би ми издържала психиката на случващото се там.
Виж целия пост
# 4 431
На мен жени, които не са в София са ми казвали " Ако раждах в София, щеше да е в Токуда! "
Аз не знам още къде да отида, ако тръгнем по-рано.  newsm78
Виж целия пост
# 4 432
Много жени от различни градове ходят да раждат в София и обикновено е в Токуда или в Майчин дом.
Но от Токуда има и много недоволни, особено в АГ. Вярно ли е, че вече престоят в Токуда се плаща по 40 лв. на ден някъде, а не минималното ако си здравноосигурен?1

Виж целия пост
# 4 433
Ако се стигне до спешност мисля да ида в Майчин дом, така и така ни ги знам, ни ги познавам, поне да ми е безплатно...

Верно е това  Grinning
Ако се стигне до спешност, не ти е нито до лукс, нито до мислене, а само да мине всичко успешно, а защо да даваш 2200+ лв. за Токуда, ако така и така в Майчин дом няма да те върнат, нито ще седиш по коридора ...Поне така си мисля.
Виж целия пост
# 4 434
Дано да не стигаш до там. Аз бях нали с единия крак да родя преждевременно, ама нямаше сила която да ме накара да отида в Майчин дом. Имаше мами от нашата отчетна родили там, не би ми издържала психиката на случващото се там.

А при теб какъв е случаят и в Щерев ли си роди?
Виж целия пост
# 4 435
Мен също ме притесни това, че ако недай си Боже се случи по-рано раждането, препращат в МД. А за там без избор на екип съм чувала големи страхотии. Проблема е, че като си спешен, май ще те поеме който е дежурен. Обмислям вариант да се пренасоча към Токуда.
Виж целия пост
# 4 436
Момичета, дано издържим и бебоците да са ни живи и здрави!  1stroller ylinfant newsm30 smile3504 1crib
Виж целия пост
# 4 437
Дано да не стигаш до там. Аз бях нали с единия крак да родя преждевременно, ама нямаше сила която да ме накара да отида в Майчин дом. Имаше мами от нашата отчетна родили там, не би ми издържала психиката на случващото се там.

А при теб какъв е случаят и в Щерев ли си роди?

Имах конус на шийката, лежах от 26та седмица до 36та седмица. Родих 10 дни преди термин в Щерев със спешно секцио, тръгнах нормално, обаче се закучиха нещата.
Виж целия пост
# 4 438


Имах конус на шийката, лежах от 26та седмица до 36та седмица. Родих 10 дни преди термин в Щерев със спешно секцио, тръгнах нормално, обаче се закучиха нещата.

Напълно те разбирам. И аз съм оперирана 1 път през 2014та и 2 пъти през 2015 година с дата за още една операция 2 месеца след като родя.  Sad
Надявам се обаче да си дочака датата за планово секцио (10 дни преди термин). Иначе и аз лежах много през бременността, а сега лека полека се раздвижвам, че държавни изпити имам, а уча в Музикалната академия и трябва да се свири. Никакво разбиране от страна на ръководството  Thinking
Виж целия пост
# 4 439
Здравейте и аз се надявам са си устискам до термин , че за майчин дом и аз слушам какво ли не ... но пък и от Токуда от личен опит съм разочарована , пък и моя братовчедка роди преди 3 месеца там . Беше доста разочарована и тя ... дано успеем до края Simple Smile иска ми се в Щерев да си родя , по-соокойно ще ми бъде Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия