Търся донор на яйцеклетка-дайте съвет.

  • 107 615
  • 738
# 645





Може би е просто акушер-гинеколог, а не репродуктивен такъв, не че искам да го оправдая Crazy



[/quote]
Дори и да е просто акушер-гинеколог,а не репродуктивен такъв би трябвало да знае все пак не говорим за инженерна или друга специалност Simple Smile
Ако пък толкова не знае генетика да не изказва мнение.
Виж целия пост
# 646
Здравейте  момичета Simple Smile
Много бих искала да стана донор на яйцеклетки и да помогна на бездетни двойки да прегърнат своите рожби Simple Smile
Сериозно съм го обмислила и в най-скоро време ще отида при моя гинеколог за преглед и да се посъветвам с него за съответните процедури.Ако някоя мама иска да се свърже с мен да ми пише на лични Simple Smile
                zdraveite.mn se radvam,che ima momicheta kato vas. Az se nujdaya sushto ot donorska yaitsekletka.Tova e edinstveniyat mi shans da buda maika.She se radvam ako polucha otgovor ot vas skoro. Lek de!
Виж целия пост
# 647
Мен също ме убеждаваха, че ще имам едва 5 % ген, но аз не го мисля. Или искаш да го направиш или не. Ако се замислям за това, че някъде има мой ген, нямаше да стана донор.
А относно лекарите си го обяснявам точно по тази причина. Много жени не искат няккъде част от тях да се разхожда и те ги успокояват с този факт, иначе донорките съвсем ще намалеят. Те и без това са малко, на фона на чакащите за съжаления.
Виж целия пост
# 648
Мен също ме убеждаваха, че ще имам едва 5 % ген, но аз не го мисля. Или искаш да го направиш или не. Ако се замислям за това, че някъде има мой ген, нямаше да стана донор.
А относно лекарите си го обяснявам точно по тази причина. Много жени не искат няккъде част от тях да се разхожда и те ги успокояват с този факт, иначе донорките съвсем ще намалеят. Те и без това са малко, на фона на чакащите за съжаления.
аз не мисля така-според мен не е нормално с лъжи да се приканват донори,както казваш който е решил ще стане дори да предава 100 процента генетичен материал Crossing ArmsНжае ми се мисли на какво още може да бъде способен такъв 'лекар'........жалко че са стигнали до там,наистина жалко.........
Виж целия пост
# 649
Не е нормално, и аз така мисля, но аз така си обяснявам всичките тези приказки за 5-те%.
Виж целия пост
# 650
Мисля, че темата е съвсем друга, а не е за унаследяване на гени . Ако simple_Б  желае може да отрие такава.
Виж целия пост
# 651
Не съм съгласна с горното предложение на o4akvane. Ако някой баламосва кандидат-донорките, то и ние трябва да сме информирани за това.
Виж целия пост
# 652
Не съм съгласна с горното предложение на o4akvane. Ако някой баламосва кандидат-донорките, то и ние трябва да сме информирани за това.
точно ,нека да кажат имената на докторите.
Виж целия пост
# 653
Сега като се замисля, ако в това за 5% имаше и капчица достоверност, аз отдавна да съм родила от ММ. Ако не бяха моите стари калпави яйцеклетки виновни поне на 50%, досега да съм забременяла...
Виж целия пост
# 654
Лекаря беше акушер-гинеколог,написала съм го по нагоре в поста ми.Не искам да споменавам имена,защото не ми се струва коректно.Все пак аз питам човека за мнението му,дори и да е грешно и не вярно,не го съдя.Все пак медицината не е лесна наука,а за генетиката да не говорим.Мен по скоро не ме притеснява,обърканото и несигурно мнение на лекаря,а на въпросните хора,които обясняват това за 5%.

Мен не ме притеснява това,а съвсем друго..подвеждането.Аз съм решила да стана донор и това няма да ме спре,но както казах не е това проблема.
Виж целия пост
# 655
Говорих с още един АГ и той ми каза,това което и вие ми казвате.Майката е само носител,сурогатството иначе какво ще е.....наистина е нямало и грам логика в тези 5%...


Очакване,темите няма как да спазват една линия,винаги има изместване в темата,не съм го направила нарочно Simple Smile
Виж целия пост
# 656
Здравейте,
В момента правя ин витро процедура в МД - Варна и мога да поделя зрелите си яйцеклетки с жена, която има нужда от това. Ще се радвам да даря щастие на нечие семейство!
Виж целия пост
# 657
Здравейте,
В момента правя ин витро процедура в МД - Варна и мога да поделя зрелите си яйцеклетки с жена, която има нужда от това. Ще се радвам да даря щастие на нечие семейство!
[/color]                                                                                                 Браво на тебе,момиче!!!Възхищавам ти се!Прекланям ти се!Колко хубаво е че има момичета,като теб,които да дават надежда на жени като мен!Благодаря ти сърдечно от името на всички жени,като мен!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 658
 Записах си час в клиника радост във Варна - отивам в уреченият час и там ми казват, че понеже съм навършила 34 години миналата седмица, не съм подходяща за донор. Звъня в Майчин дом и там ми казват горна граница на годините 43 години !!!! /в момента обаче не им трябвали донори/ А сега ми кажете - всяка клиника сама ли определя границата в годините или е законно упоменато някъде?
Виж целия пост
# 659
Записах си час в клиника радост във Варна - отивам в уреченият час и там ми казват, че понеже съм навършила 34 години миналата седмица, не съм подходяща за донор. Звъня в Майчин дом и там ми казват горна граница на годините 43 години !!!! /в момента обаче не им трябвали донори/ А сега ми кажете - всяка клиника сама ли определя границата в годините или е законно упоменато някъде?

Да уредено е законово в Наредба N28 на МЗ Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия