Сьомга със сметана - лесна и невероятно вкусна

  • 77 888
  • 30
# 15
А със заквасена сметана дали става?
Виж целия пост
# 16
А със заквасена сметана дали става?
Не, ще загори, трябва да е течно. Ако искаш със заквасена сметана, трябва да приготвиш рибата отделно и накрая да сложиш сметаната леко да се разтопи.
Виж целия пост
# 17
Сбъдваща ме4ти, току-що ве4еряхме сьомга по твоята рецепта. Невероятна беше! Много благодаря за рецептата   bouquet. Със сигурност така ще приготвям ве4е сьомга  Peace
Виж целия пост
# 18
Страхотно изглежда  Crazy
Благодаря и за подробните снимки   bouquet
Виж целия пост
# 19
Да се отчета - стана много вкусно  chef  chef
Мерси още веднъж за рецептата  bouquet
Виж целия пост
# 20
а с друга риба дали би станало?
Виж целия пост
# 21
Защо да не стане и с друга риба. Не се сещам сега за подходяща риба за същата рецепта, но трябва да се опита.
Виж целия пост
# 22
Чак сега видях тази блестяща рецепта и я направих за вечеря.  Всички бяха очаровани у дома. Много благодаря   bouquet Сбъдваща мечти
Виж целия пост
# 23
Аз правя подобна рецепта с дунавска риба и сметана/заквасена или течна/ в зависимост от това каква имам в момента. В тавичката в която ще се пече ястието се запържват няколко глави лук към които се добавя нарязан магданоз. върху тази смес се слага рибата/ обикновено бяла риба без кости/ на шайби и върху нея се изсипва сметената ако е заквасена се разбива с малко вода да стане течна. отгоре се слага червен пипер и се пече на умерена фурна .
Виж целия пост
# 24
Момичета, споделете каква точно сметана ползвате за този вид рецепти - мен избора ме затруднява нещо.  Wink Досега съм ползвала само заквасена сметана при готвене. Неподсладена течна нямаше. Купих кутия по препоръка на продавачката в магазина и се оказа една гъста... Пресече се по време на печене... Ама стана на вкус стана супер и съм решила да доизясня казуса.  Simple Smile Растителна или животинска е препоръчително да ползвам? Thinking
Виж целия пост
# 25
аз ползвах растителна течна неподсолена
Виж целия пост
# 26
А не е ли и множко 1 час във фурната? Сьомгата има много финно месо.
Аз правя разновидност с паста. Правя сос със сметана, парченца сьомга, копър и малко чесън. Много е вкусно!
Виж целия пост
# 27
Става и 45 минути, но вкъщи я обичат добре опечена и с хубава зачервена коричка отгоре.

За сметаната -аз слагам нискомаслена нормална сметана. Разстителна не купувам изобщо.
Виж целия пост
# 28
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 29
az v momenta q pravq tazi siomga i se nadqvam da stane mn vkusna
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия