Aбаносовия кон яхнете и без страх из Ориента се понесете~55

  • 21 209
  • 291
# 225
Като се замисля, не са толкова лоши, чак ми стана жал, че ги оплюх  Sad но по принцип харесвам класически моделчета, да не се набиват много на очи, пък и винаги са актуални и това сребристо направо ме разби Simple Smile Тези с коженките дето си ги харесвам са от 4 години вече и са още здрави Thinking Иначе за размера нямам забележки, 37 си нося, но и 38 щото обичам ако е маратонка да си мърдам пръстите вътре Joy
на мен ми харесват мъжките им чехли Simple Smile При това май някакъв човек направо на улицата ги правел, върху подметката зашивал кожени ремъци и то за по-малко от десетина лева Shocked Пък много оригинално изглежда. Отиваме до магазина един път по домащному, и всички му зяпаха в чехлите Joy Тука подобни моделчета за 120 лева вървят, само дето не ги е правил дядко на улицата, а имат етикетче с марка Joy

и Деси, пак съм обидена, все сириийското е на първо място Joy Мия снощи два буркана от доматено пюре, едното от бг другото вашенко. НА бг етикета се отлепи веднага, на сирийското търкам-търкам и не се маха, а той победоносно заявява "Ето, виждаш ли сирийските етикети са по-качествени от вашите". Изядох се Sick Състезанието ни по съревноваване не върви в моя полза Sad
Виж целия пост
# 226
Принцеса бг браво за изпита и мерси за красивото цвете,и аз много обичам фотографията Другарче хубава професия имаш,браво,имам приятелка на която детето е на почти 5години,и все още не говори,казва само няколко думички и тя много се измъчва Tired Кате опасна работа си ти,скица Hug подсети ме и мен за тази Дъга,аз още си пазя броевете,на мен любим ми беше Дарко,а ти явно от малка харесваш жабчета Simple Smile Деси ще чакаме снимки на сандалите Party
Виж целия пост
# 227
ааа, Сабина и Дарко го харесвам, нали беше момченцето с шапка-гъбка с всякакви брамбъзлъци в нея Simple Smile браво, че си ги пазиш, ще четеш на наследниците Wink Нашите броеве, ако не са изхвърлени, значи са в мазето (все същата). Аз имам навика да "разреждам и разтоварвам", така че може лично да съм ги унищожила  Embarassed

А вие днес нахранихте ли dvd-то или го поставихте на диетка Joy

МамаМиа на разходка ли сте в това приятно временце, нещо се губите днес.
и магдаММ я няма  bouquet

Амал, моя директор е бил сафир в Йемен (не знам по кое време). Чичо ми пък е "творил" там, половината сгради в столицата сигурно са по негови проекти.
Я кажи как са йеменците, аз не познавам...
Ахмед разправя, че в университета едни сладури (май точно за сина на посланника и племенника му ставаше дума) дошли с традиционните йеменски дрехи и запасани ножове в поясите Joy  Joy  Joy купон си правят момчетиите
Виж целия пост
# 228
Здравейте,нямам настроение днес нещо...На 2 кафета съм,но не ободриха Sad Sad Sad

Тахмине-ей така от филмите хората добиват грешни представи за Исляма и животът в арабско въобще..Една приятелка,женена за арабин я питали в БГ танцува ли на мъжа си като Жади Rolling Eyesи то сериозно,не на майтап..Радвам се,че имаш реален поглед в/у нещата.
 Еклерите се пекат първо в по-силна,после в на по-слаба фурна.Ако от вътре са тестяни-изгребваш вътрешността и пълниш с крем.Моите ги излапахме,крема не ми хареса особено.

Другарче-даже твоето весело настроение не ми се отрази Sad.На последък правя много сладки неща и си ги ям сама.

Дезърт-каква Бионсе,ти си по-хубава 100%!!чувала ли си за хотела в скалите в Турция?Ако сте писали в турската тема ми кажи-да прочета,че много ми хареса.

Хари-той ме пуска,ама предпочита да сме заедно,иначе само ни мисли да не ни се случи нещо лошо,много грижовен тати е нашия,а вашия в ER ли работи-моя мечта неосъществена..

Дофин-на горе вървят цените и по-лошо става в Емирствата.Не само на наеми,но и на храна и всичко останало.Нали вдигнаха заплатите на локалите-сега наместват и цените,да не би някой да забогатее Sad
Много семейства напускат,несемейни идват.
Съпругът ти е защо е отблъснат от религията си и от родния език-ако мислиш,че е прекалено лично не ми отговаряй Peace

Специално за Пина,дано чете тук:
http://archive.gulfnews.com/nation/Society/10190963.html



И аз се запалих да видя тази джамия:най-голямата по рода си,с необикновена архитектура,38 строителни компании са взели участие при построяването и!!!
Там може да се види още:
*най-големият килим в света;7 119 кв.м. Shockedот Иран
*най-големия полюлей в света,с 1милион кристали Сваровски Shockedот Германия
*28 различни видове мрамор и 24 каратови златни обкови Crazy
*82 купула(това е голяяяма цифра!!!)в традиционен Марокански стил
*площа на джамията е 22 412 кв.м.или 5 футболни игрища Crazy
Майстори от всички краища на света са взели участие в строежа и декорацията на най-изисканата и необикновена джамия в Абу Даби,наименувана на най-почитания лидер в Емирствата:Шейх Зайед (радиАллаху Анха).

Толкова се впечетлих,че снощи събудих мъжо и му казах,че искам да ходя в Абу Даби в петък PartyОбаче за сега не мога да вляза в джамия,а и има пясъчна буря-ще се разболеем,иншаАлла друг уикенд,но който може-да иде,заслужава си!
И-мейла за резервации за безплатен тур е:zayedmosquetour@adta.ae



 

Виж целия пост
# 229

 То както е описан живота, като вечен танц, нищо чудно, че сума ти размечтали се мераклийки са се наредили на опашка за араби Mr. Green


На няколко пъти срещам изказвания от типа на това, и само искам да поясня, че да, има такива, които умишлено, според техни си лични убеждения, са се размечтали за араби, но има и други (визирам себе си), които не са си избрали в кой да се влюбят... Честно казано и аз не мисля, че сериалите са за да си вади човек генерални изводи.. но това е което ти се показва... а не всеки е ходил и видял. И аз си мислех, че арабките ходят като бабички облечени, както е показано във Клонинг, ама не е вярно - ето сайта с прелестните рокли, виждала съм и снимки... И аз си мислех, че живота на арабката е край тенджерите и да танцува на мъжа си вечер... и такива работи, но ето - нещата съвсем, ама съвсем не са така... Та, това, което искам да кажа, е че за да сме тук - имаме интереси и потребности да научим нещо повече за арабския свят, за да не са ни изводите извадени от Клонинг... а като че ли има хора, които едва ли не, се дразнят от това... Не разбирам...  Sad   Confused 
Виж целия пост
# 230
Добър вечер от една щастлива мама, чийто момиченца днес си взеха последния изпит от първия семестър и Alamdulilah сега може да почват втория
Почвам да слагам масата, който иска да заповяда да се почерпи с нас. Слагам от любимите си ястия пилешки крилца на грил


и хумус с олио и лимонов сок


и торта за десерт
Виж целия пост
# 231
Water Lily, тази джамия е наистина нещо невероятно...уау!!! Такава красота....не бях виждала а това са само снимки. По принцип като се види с очите е още по/красиво. В такъв случай не мога да си представя как ли ще изглежда ако се види на живо  Heart Eyes


Аз мога да разкажа малко за тази

Казва се Хасан II.Трета по големина в света след Медина и Мека. Половината от нея е построена върху океана. Минарето и е 210 метра. И е единствената джамия в Мароко, в която могат да влизат и хора, които не са мюсюлмани. В нея могат да се поберат повече от 25 000 души, а така изглежда от вътре.

Виж целия пост
# 232
@Nadia Jasem, честито за взетите изпити!!!!   bouquet
Все така да ви върви и занапред!!!  Hug

А твоите момиченца какво учат?
Виж целия пост
# 233
Те са във Варненския свободен университет и учат международен бизнес мениджмънт и seximomiche е с тях ама друга специалност
Виж целия пост
# 234
Лили мерси за комплимента....  Blush
Хмммм...  newsm78 нещо не мога да се сетя за кой хотел в скалите говориш. Имаш ли някакви снимки...да ме подсетиш визуално за кой хотел иде реч?  Thinking

Принцеса БГ ЧЕСТИТО ЗА ИЗПИТИТЕ!   bouquet Сега предполагам колко ти е спокойно. Сетих се и аз колко ми беше притеснено на първата сесия и си мислих, че няма да мога да ги взема, но ги взех още от редовната сесия и то с високи оценки и след това бях много доволна от себе си и спокойна. Но тази година малко се изложих...  Blush
Виж целия пост
# 235
Hello девойки Hug Wink
Добре дошла отново на Другарче  bouquet.много си мислех за теб!
Виждам нови попълнения Simple Smile,и на тях добре дошли Hug
Последните 2 дни времето е пролетно,цели 12 градуса,загърбихме зимата и се размечтахме за лятото,ех...Само да отворим очи сутрин и се приготвяме за парка,кадето с Адам стоим и играем по 3-4 часа,и много други мили дечица...уф,пумпала стана от следобеден сън,до довечера няма почивка Crazy
Много сте изписали сладурки Whistling,сега ще ви чета да влеза малко в час и ще се включа пак Peace
Наде,мерси за вкусотииките,ммм Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
Ин Дриймз-невероятна е и тази!Какъв е този лъскъв под,като огледало е Grinning

Рали-не се сърди,имахме предвид,че религията не е това,което се представя във филма..Но то вече колко са мюсюлманите,които спазват задължителните неща?!Малко-е отговора,благодарение на медии,незаинтересованост,мързел,чужди влияния,така модерната толерантност и модернизъм..
Не е само този филм,много певци и дори имами налагат неща,които не са врени..
Хубаво е,че серяла дава някаква представа,различна от брадясал с чалма и бомби около кръста мюсюлманин, за арабския бит и култура,но да не се приема,че всичко показвано е истина,това беше идеята мисля и на Тахмине Peace

Красивите одежди от сайта са още по-красиви в действителност.Те са предимно за сватби,годежи и партита.При нас,както и в Египет има много магазини за такива дрехи-обикновено се шият по поръчка:сядаш в магазина,има удобни диванчета,тв..поднасят ти чай и каталози и се започва едно разглеждане и пазарене...Платовете са ужасно красиви,а моделите-приказни.Цените също,но нали на всяка булка се дава махр,та те не се колебаят да похарчат няколко хиляди за тоалет,който ще облекат един път Party

Онзи от историята с магаренцето се казва Гохи-популярен образ в египетските народни приказки.

Дезърт-имам на голям фаил само,на меил..Ще пиша пак,то може да не е хотел,а къща на богаташ,напр.-изсечена в скалите на планина Grinning

Надя-машаАлла за твоите хубави и и умни момичета,черпя се от всичко,особено от тортата  bouquet
Виж целия пост
# 237
скапана съм от скитане цял ден с коли4ката...малеее ще ми трябват нови обувки скоро-скоро...изтърках си патъ4ките Tired
Миа беше мн хеппи навън даже и е кърмихме 2 пъти-в градинките пред пощата и после между редовете в Кауфланда Blush...глад бе как да издържи детето...ай ставам да се храним по късно пак ще се вклю4а  bouquet Blush Hug
Виж целия пост
# 238
Принцеса БГ ЧЕСТИТО ЗА ИЗПИТИТЕ!   bouquet Сега предполагам колко ти е спокойно. Сетих се и аз колко ми беше притеснено на първата сесия и си мислих, че няма да мога да ги взема, но ги взех още от редовната сесия и то с високи оценки и след това бях много доволна от себе си и спокойна. Но тази година малко се изложих...  Blush
[/quote]

Десерт принцес а ти какво учиш? Коя година си?
Искам да похваля за темите с Джамиите, тъкмо си мислех днес да Ви предложа да пуснем малко инфо за това а Вие вече пуснахте. Тази в Мароко звучи доста внушително, и хубавото е че всеки може да влезе, а едно такова изживяване си заслужава.
Това е джамията Мухамад Али, намери се в Ситадела в Кайро.
Постоена е от Мухамад Али паша, който е построил голям част от съвремен Кайро. Също така е подменил много неща по Ситадела и обновил някой от външните стени. Джамията се намира на много висока точка на крепостта е много популярна сред туристите, не е най- страта но доста внушителна.
Виж целия пост
# 239

и Деси, пак съм обидена, все сириийското е на първо място Joy Мия снощи два буркана от доматено пюре, едното от бг другото вашенко. НА бг етикета се отлепи веднага, на сирийското търкам-търкам и не се маха, а той победоносно заявява "Ето, виждаш ли сирийските етикети са по-качествени от вашите". Изядох се Sick Състезанието ни по съревноваване не върви в моя полза Sad
КАТЕ следващия път на теб сложи доматено пюре,а на него изчегъртай малко от сирийския етикет hahaha hahaha
а тук и хубави чехли за 3 долара можеш да си вземеш,асндалите са максимум 10$ ,по марковите магазини цените обаче започват от 20$ нагоре,а преди 2 години има бях взела сандали за по 5$ 2 лета ги носеха като нови,после ги раздадохме
НАДЕ честито  bouquet
я се раберете кой ще пуска после новата тема,4е тази ве4е по4ти свърши,от мен са старите теми Laughing,за да ги изпратя на ли4ни
сега отивам да пържа мекици-това пожелаха госпожиците
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия