Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е AM и какво означава groeimelk?
Какво ядат за закуска и обяд, ако не ядат хляб през седмицата?
Какви са стратегиите и алтернативите за намиране на работа в Холандия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е AM и какво означава groeimelk?
-
Какво ядат за закуска и обяд, ако не ядат хляб през седмицата?
-
Какви са стратегиите и алтернативите за намиране на работа в Холандия?
-
Какви са препоръките за тенджера под налягане?
-
Как да направя 3D торта за жена?
или ти за догодина? Щото кака и Софка сега носи този номер. Дори има едни 2 зимни на Вила Хап дето са 68, 



- знам 4е моята педя е 20см и например дължина на панталон - 3 педи и т.н защото ина4е за тази дължина размерите варират от 92 до 104. Така ми е доста по лесно.
Така и не ги е носил, защото до другото лято бяха вече малки.
.Оскъпяват се нещата със таксите но това което предлагат като цветова гама са точно по мой вкус и моделите също.Аз нали по магазините не ходя сега и онлайн ми е най-удобно а и там мерките си ги знам.Ето Илче намаленията хваща- аз никога не съм попадала на такива където и да било ама съм си карък и ако трябва някой да се набута с пари-аз съм
Като има сезонни намаления моля да бъда уведомена в писмена форма