Холандска тема 21 - Баба Марта наближава с празници в торбата

  • 20 909
  • 282
# 240
Милика, и аз не съм в час кога са намаленията като не ходя по магазините. НО...съм се абонирала за каквото съм се сетила и ми пращат с емайли с офертите. Така си получавам на Etos, Blokker, Н &М, V& D, Wehkamp, Hunkermoller, Otto и не знам си още какво Joy Почти всеки магазин има уеб сайт и има такава опция да се абонираш за новини и аз най- редовно я ползвам Mr. Green. Ако знаеш ежедневно какви неща намирам в пощата си Joy Но поне съм добре информирана...е, почти винаги. Нещо все съм пропуснала да прочета Crazy
Виж целия пост
# 241
да се похваля малкия се научи седнал с помощта на ръцете да обикаля стаята.. и къде, къде все на кабелите  налита  Joy от време на време дори успява да се изправи като се хване за решетките на кошарата  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Браво на момчето!! Аз се пробвах сега да го направа - е не се получи  Joy Явно за някой неща трябва да се родиш с талант, но за мен да обиколя седналал на рыце стаята е непостижимо  хе хе хе
Виж целия пост
# 243
Браво на Ерик!
Звезди, като гледам осмомартенска тема ще трябва да пускаш.
Виж целия пост
# 244
Илче

 аз не съм ли споменавала, че моят сим има моторче в д-то? newsm78... за него да стои на едно място е невъзможнооооо.. да не си постигне неговото немислимо Mr. Green
когато му сменям памперса , крачетата са му в посока плота и там съответно има кремчета, събути панталони и тн.. познай.. постоянно ги взема с крака Mr. Green
Мопси
 Party Party само да изпишем тази....а дали няма да е осмомартеснко пролетна newsm78

 момичета по този случавай давайте идеи за заглавия.. или ако на някой му се пуска тема да свирка Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 245
Каъв би бил живота без нас жените? Wink  bouquet
Виж целия пост
# 246
sterje
 това е заглавие , нали? Thinking.. в първият момент чета и си мсиля глупости Mr. Green
Виж целия пост
# 247
  bouquetДа, Звездичке Hug а ти какво прочете? Joy
Виж целия пост
# 248
а ти какво прочете? Joy
Blush smile3534 ни казвам Mr. Green
Виж целия пост
# 249
Звезди, честито щъкащо човече Hug Изкарали всички подаръци от свекито Mr. Green?

До 8- ми март едва ли ще изпишем темата Thinking Но следващата определено пролетно- великденска се очертава Flutter

Виж целия пост
# 250
Милен@
 Hug
амии размислих... за малкото време , което ще седят на видно място ще ми напомнят за нея...а нямам подобни нужди.. пък и като си знам късмета Ерик дори няма да ги погледне Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Звезди, сложи нещата от свеки в едно ниско шкаф4е/4екмедже и мажи на Ерик да не пипа там Simple Smile
Виж целия пост
# 252
Звезди, сложи нещата от свеки в едно ниско шкаф4е/4екмедже и мажи на Ерик да не пипа там Simple Smile
Joy хаха, нали? Mr. Green
Виж целия пост
# 253
Звезди, нали идва Конингинендах, може да ги наредиш пред къщата  и  да викнеш свеки да ги продава.  Wink
Сетих се, че племенницата ми се влачеше по дупе и така и не почна да лази. Направо се изправи и почна да ходи.  Laughing   Двете действия се развиха много бързо едно след друго.  Thinking
Ние комодъра не го ползваме отдавна. Борим се на спалнята.  Tired Даже май няма да и го сглобяваме в новата къща, че само място заема.

Та, добро утро!  Grinning
Виж целия пост
# 254
А добриутро и от мен Hug Аз 4акам свекитата да ни навестят за 4ас - два 4е щял Алекс да им залипсва за 3 седмици (ина4е като сме си тук, а те са 'заети' не им липсва толкова, как така ?)

Мопси верно 4е заема много място комода и бих го махнала веднага и аз, ама пусто Алекс се кефи като го ка4а да е по-висок от мен и не дава още Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия