Примерна Дюканка станах аз и със спам не чуваш вече моя глас - 81 тема

  • 45 462
  • 942
# 225
gecy_75 Ако прочетеш книгата и си стриктна, ще се отървеш от 20 килца за два месеца. След това трябва да направиш третата фаза от режима за период от 200 дни и си готова Simple Smile) Успех Grinning
foli  bouquet За горния пост.
 

20 килограма за 2 месеца? newsm78 Това ми се струва доста оптимистично, особено ако човек не тежи 120-130 кг. Имаме ли такива случаи в историята на форумското Дюканстване?

Моят 10-и килограм не е паднал още. Но утре мисля да е в историята Party

Спамът с думи не е толкова страшен, иначе ще е много постно. Но привествам премахването на тежките картинки на кълки и кафета.

Виж целия пост
# 226
Здравеите,момичета  bouquet
Вещи Hug
Прекрасен беше днешният ден Simple Smile
Марини,честито нова прическа  bouquetПрекрасни сте двамата с бонбона Simple Smile
Волна,кви са тези бели панталони #Crazy...и балкони кат балони Rolling Eyes
Кри,Фоли,Боби,Цвети,Бачи,Сън,Лора,Мише Hug  bouquet
Перличка ,чакам снимката с новата "глава" Simple Smile
Виж целия пост
# 227
20 килограма за 2 месеца? newsm78 Това ми се струва доста оптимистично, особено ако човек не тежи 120-130 кг. Имаме ли такива случаи в историята на форумското Дюканстване?
Спамът с думи не е толкова страшен, иначе ще е много постно. Но привествам премахването на тежките картинки на кълки и кафета.
20 кила са си 20 кила и е невероятно за 2 месеца да се свалят...пък и нали не гоним време, а качество  Peace
Аз чета "тежки кълки" и си представям едни балдъриии  Joy Joy Joy Joy Joy
иначе-много точно казано  Wink
бифана- затвори кръга с диетите  май , а?  Wink
Виж целия пост
# 228
моми4ета здравейте и аз ви се възхищавам-и все я по4вам тая диета и все се отказвам нямам воля, та искам да видя снимките ви за да се мотивирам, но ми иска парола.... благодаря ви и успех на вси4ки
Виж целия пост
# 229
Дивана, така е. Трудно е задържането.
soniakraleva Joy Joy JoyЯ, прати твоя снимка ние първо да те видим Simple Smile)
Волна,кви са тези бели панталони #Crazy...и балкони кат балони Rolling Eyes
Права си Simple Smile Голяма мацка се извъди пеперудата Simple Smile)
bifana Този режим набляга и на подправките. Аз лично много обичам оцет  bowuu Моят съвет е поне в тези 5 дни приемай само обезмаслени млечни и чисто месо, както и яйца. Бъди възможно най-стриктна. http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%9f%d1%80%d0%be … 0%ba%d1%82%d0%b8/
Виж целия пост
# 230
Стриктна съм. Два дни бях само на пилешко варено и телешко варено подправени със сол, но диетична. Пиех много вода. Днес намерих обезмаслена извара и си я разбърках с две яйца, че само месо, не че не обичам, но ми досади. Наистина този път се надявам да издържа.
Виж целия пост
# 231
Ще издържиш Simple Smile Можеш да си смелиш месото за кюфтета. Също и да си подправиш изварата. Добави и кисело млекце.
Искам да ви кажа: Никога не си желирайте кола......... много гадна стана. #Crazy
Лаис Simple Smile) Слагай списъка в сайта Simple Smile) Да видим ние, какви количества яйца изкупуваш Simple Smile)
Виж целия пост
# 232
Яйчице, мисля, че идеята ти е чудесна!  thumbsup На удибно за всички място, лесно откриваемо за всички, които отдавна не са били в Русе.  Hug
Фрутелия, наистина е страхотен резултатът ти!  smile3501
Бифана, добре дошла и успех!   bouquet Не разбрах само колко имаш за сваляне?  newsm78 Иначе, това, което си замислила да си забъркаш е напълно подходящо, а е и много вкусно.  Hug
Джуфка,  Hug Heart Eyes
Соня Кралева, добре дошла и успех!   bouquet Започвай режима без да отлагаш повече, няма да съжаляваш.  Peace
Виж целия пост
# 233
Някой да е увеличил цигарите като е почнал диетата?
да Embarassed,често убивам глада с цигарка и кафе.А къде е изчезнала темата с рецептите.Взела съм си пил дробчета и искам да видя как да си ги приготвя. newsm78
Tъй, чела съм до 2-ра страница, коментирам без да знам дали и други са коментирали същото, ще ме извините  Rolling Eyes Момичета, къФ глад, кви пет лева  Shocked Кой говори за глад тук, това не е Дюкан май  Naughty
Още нещо към Ривела - хубаво си свалила 7 кила за 10 дни с глад, но сега темпото ще се забави, повярвай ми. Не може да караш на кафе цял ден, както си казала в един свой пост  Stop
Отивам да чета  Tired
всъщност -работя на смяни  Laughing
Виж целия пост
# 234
Здравейте момичета,
леле нова тема - аз още не съм дочела старата.


Добро утро и запис в новата темичка!
С нищо не мога да се отчета днес, в Ц съм, с 200г отгоре.... Tired Живот! ooooh!
Честито на всички свалили! Hug
Хубав ден на цялата банда! Hug

Мишле и аз съм 200 гр нагоре но от днес съм на ПЗ и установих аз свалям като съм на ПЗ. Надявам се да ме заобича кантара пак.

Сега отивам да чета и после ще Ви пиша пак.

Виж целия пост
# 235
Момичета, мерси за подкрепата... Втори ден ми е днес и вече кантарчето е с кило надолу-твърдо /от преди малко/
Страхотни рецепти сте измислили!
Ето и една моя рецепта - сътворена тази вечер - може да мине за салата, но аз това вечерях...

Рецепта П:
ролца от раци - нарязани - 5 бр.
сирене крема - половин пакетче
магданоз
Обърква се и е много вкусно!

не е много хубаво на вид, но ето как изглежда
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5210940
Виж целия пост
# 236
Добър вечер   bouquet
Виж целия пост
# 237
*ШУШИ* Възможно е да не си видяла, но моля те, пренеси рецептата си в сайта на Деси : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.0
Вещи слага линк на първа страница към всяка тема. Има и други интересни линкчета там. Благодарим ти!
elikaragyozova Wink
Виж целия пост
# 238
За всички дюкански дечица  Hug Heart Eyes: http://www.youtube.com/watch?v=5vqkhgJncg4
Виж целия пост
# 239
Момичета,вижте какъв хляб си купих.Става ли за трета фаза?http://img233.imageshack.us/img233/8076/dsc00093md9.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия