
Да кажа имам момиче ако се реша на второ искам пак момиче.Мен като ме питаха какво е казвах принцеса със всичката си майчина гордост че и в повече
Да знаеш някои от така мислещите как ме гледаха ей така

Да са ти живи и здрави





нали моят още не се е примирил, че има две момичета
даже наскоро го попитах дали ще се сърди, ако бебчо не е кръстено на негово име и той каза, че не го интересувало как ще се казва детето, защото неговият род бил прекъснат понеже няма син.
това по повод за наследниците... бе как може да имам такъв за баща не знам
нали моят още не се е примирил, че има две момичета
даже наскоро го попитах дали ще се сърди, ако бебчо не е кръстено на негово име и той каза, че не го интересувало как ще се казва детето, защото неговият род бил прекъснат понеже няма син.
това по повод за наследниците... бе как може да имам такъв за баща не знам 

Препоръчани теми