
. Изискванията са такива, каквито ги е описала PEPANP, записванията за цяло габрово стават само в детска градина " Мики Маус", и то само в сряда, ако не се лъжа( да ме поправи някоя майка , ако е така) от 10.30 часа, до 11.30 часа. От там се и купуват първите купони , а всяко следващо закупуване може да става и в центъра, но единственно всеки първи понеделник на новия месец от 11 до 11.30 часа, в мястото където се дава храната. Млечната кухня наистина е от 6 месеца в Габрово
, аз самата записах Васил на 8 месеца за млечната и от 10 месец за преходната. 1 лев е купончето , но май за малката кухня е по-малко,около 70-80 ст. на купон


но като видях десена на фотьойла в мен се зароди надеждата, че може и тук да намеря нещо с любимата Дора (малката е направо пощуряла по нея), но явно само в България я няма 
и се коригирах


Препоръчани теми