Баба Марта бързала, на Габровчето мартеничка вързала

  • 17 962
  • 280
# 30
ralid имам чувството, че днес те видях. Или поне си помислих, че си ти- висока, слаба- макар и бременна, водеше малко момиче за ръка.
Разходките наистина ни се отразяват супер добре, даже се уморявам. Ами така е като цяла сима бяхме вкъщи.
Виж целия пост
# 31
момичета май имаме нужда от ново албумче  Hug въпреки това сложих две снимчици от нас, ако кажете и аз ще го направя Wink
приятни разходки !
аз отивам да си изпия кафето и после отивам да се трудя Laughing

ralid ако има новини свиркай Peace
Виж целия пост
# 32
За новото албумчето и аз си го мислих тази сутрин, много добра идея Peace.
Виж целия пост
# 33
Направих албум Gabrovki 3 Hug Хайде да го пълним със снимки!  Sunglasses Sunglasses

ralid, чакаме хубави новини от вас! Peace
Виж целия пост
# 34
Ще трябва да се отчетем в албума.
Ралид- вече няма съмнение, че те разпознах по снимка по улиците.
Снежко- къде се губиш?
А Райка - как си, как е новата бременност?
Виж целия пост
# 35
И ние се разхождаме само дето тоя прахоляк може да убие всяко желание за разходки - особено днес в този вятър, гадна работа.

Планувала съм до 3.03 да съм родила че Наталка имат на 7.03 тържество в градината за осми март и не искам да го изпускам - все пак ще ни е първото и ще ми е много мъчно ако не присъствам  Cry

Къде се изгубихте другите бременеещи какво става с вас как сте?
Виж целия пост
# 36
Ох - тука сме бременеещите, ама то времето толкова хубаво, че само по разходки навънка - от толкоз разхождане - да не взема да родя накрая!!!  #Crazy #Crazy #Crazy

После ще се разпиша и аз с някоя снимка в новото албумче!!!


Лек и слънчев ден на всички желая!!!     bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 37
Ох, Рали, искрено ти пожелевам, като второ раждане да е бързо и лесно да се възстановиш. Аз след моето раждане чак на 8-10 -тия ден се движех спокойно, след като ми паднаха конците.
Виж целия пост
# 38
                                              Честита Баба Марта
                                             
Виж целия пост
# 39
Баба Марта бързала, мартенички вързала - бели и червени, на габровчетата засмени  Heart Eyes

Виж целия пост
# 40
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!
Виж целия пост
# 41
Честита Баба Марта!
Да сте здрави и засмени, бели и червени Grinning
Виж целия пост
# 42
Честита Баба Марта!! Да сте румени, засмени и много обичани!!!
Виж целия пост
# 43

Много здраве и късмет на всички Hug
Виж целия пост
# 44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия