Баба Марта бързала, на Габровчето мартеничка вързала

  • 17 963
  • 280
# 45
vanka 11, снимката в аватара ти е страхотна! Peace Hug
Виж целия пост
# 46
Здравейте
                 и
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!


къде се губя бачкам и гледам еми, пак е болничка, спрях я от ясла за две седмици и се бавим.
сега сме на антиботик и се е изринала по дупето дали не е от памперсите  newsm78
Виж целия пост
# 47
Linofrina,мерси и твоята е много оригинална!
Виж целия пост
# 48
Мале мале това хубаво време ни остави на втора страничка!
След малко в Часът на мама ще разказват за някаква хубава история в Габровското АГ отделение
Виж целия пост
# 49
Показваха родилно, т.е. стаята на бебетата и стаята заизписване - много хубаво беше, сега вече не ме е яд че изтървах и двата пъти денят на отворените врати  Laughing
Приятна ви разходка
Виж целия пост
# 50
Да, Рали, страхотен репортаж!
Виж целия пост
# 51
Момичета, слагайте снимчици в новото албумче Simple Smile, да си видим дечицата Hug
Виж целия пост
# 52
Дени, гласите ли рождения ден, къде ще сте , вкъщи или на заведение Simple Smile
Виж целия пост
# 53
Ох още сме в комплект с бебо Cry - искам да излиза вече тежи миииии Embarassed
Виж целия пост
# 54
Ох още сме в комплект с бебо Cry - искам да излиза вече тежи миииии Embarassed
  ааа а, Рали , ако до 08. сте в комплект, направо на училището за бременни ела, ако нещо стане,мама ще помага  Joy
Виж целия пост
# 55
Дени, гласите ли рождения ден, къде ще сте , вкъщи или на заведение Simple Smile
Рали, рожденния ден ще е вкъщи на същия ден!!! После ще разправям!!!
Виж целия пост
# 56
Дени, аз си мисля да не стане с ralid  да празнувате на една дата Mr. Green рожденните дни  на дечковцете Hug
Виж целия пост
# 57
Честит рожден ден на BellaStella! 
bouquet     bouquet     bouquet

Миличка, бъди много щастлива и обичана! Желая ти здраве и сбъднати мечти!
Hug
Виж целия пост
# 58
Хей мацки какво правите в това гадно време
Виж целия пост
# 59
Честит рожден ден на Бела Стела от нас!!! Да е все така усмихната и добра!!!!


РалиД-нищо интересно не правим. Пак те каня за събота, че то май наистина може и да остискаш до тогава. Но има достатъчно време!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия