Как 6 пъти през час и половина
ама това за цялото денонощие ли? Аз го смятах през три часа и половина с почивка от 6-7 часа през нощта
Ле-ле! Много съм зле като не съм спала
ама това за цялото денонощие ли? Аз го смятах през три часа и половина с почивка от 6-7 часа през нощта

.. само измивах помпата, никакви изварявания .. много се притеснявах, тъй като стояхме и повечко дни .. но нищо и няма.
но още са ми бобми гърдите.




). А по колко грама ще ядете зависи от бебето и броя яденета, мойто се роди 3300 и на един месец ядеше по около 100мл седем пъти.
В крайна сметка тоя малък пич ме направи на бъзе и коприва, от както се е родил не е изплакал нито веднъж за ядене, само мъца, дъвче бибата яростно и се върти в леглото... та за това реших да го вкарам в режим, така нещата са ясни, ядем по часовник, хем за мен е по-лесно да си организирам деня, хем ако случайно заплаче знам, че не е за ядене и търся друга причина....
Само дето той почти не спи през деня и се чудя като реве и пъшка и мрънка от глад ли е, от колики лие, от нервност ли е, от какво е!!!!???? Цица давам...яде...после пак реве...пак цица...пак реве и тъй по цял ден.
Ето тази сутрин от 3 се е размрънкал. И спи на пресекулки.
Иначе няма начин да я изолираме в другата стая, както каза педиатърката, Маги е вече контактна, тъй че все едно.
Не че има начин да я накарам да спи повече де..
. 


. 
Препоръчани теми