А за взимането в леглото - всяко дете е различно, не можеш да знаеш дали ще се разлигави от сега. Примерно Симона е спала при нас всяка вечер докато стана на 5 месеца, но оттогава и сега си спи сама, а вече и в отделна стая.
Сега отивам да си поиграем и погукаме




много кофти е това с коликите..
(то нали нещо като вариант на зелето се пада)

Има една четчица за коса и все я разресвам, но все нагоре расте
Не ми дава време да и сменя памперса, нито пък да отида до тоалетна .. да си измия ръце ..и т.н. Поне да се събужда 10 мин. по-рано, да дава някакъв знак 

Бях толкова щастлива. 



Ето за това нямам отговор-нито кърма,нито АМ,нито от гърда,нито от шише;различни пози,залъгване с биберона,носене.....нищо не помага-тя просто не яде повече 
.
. Толкова ми е жал да го гледам като се надува и се чувствам ужасно, че не мога да о храня изцяло с кърма
. Препоръчани теми