Коликите още не минават, но Януарчетата почват да се заиграват!

  • 18 359
  • 285
# 225
stelt- честно да ти кажа не е като да са се махнали допълнителни косъмчета, защото напр под мишниците има косъмчета само в долния  десен край и то рехави, навсякъде другаде е плешиво  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 226
kokonka: Да ти е живо и здраво бебчето на брат ти   bouquet Да расте усмихнато, щастливо и псокойно бебе.
А за косъмчетата - може би е на хормонална основа. Дано така си остане по тялото, а косата да се сгъсти  Peace Аз като бях бременна почти не ми растяха косми, но вече всичко си е както преди.
Виж целия пост
# 227
Момичета, исках да питам тези, които са раждали секцио, имали ли са някакви проблеми с червата и корема след това. ¬е аз от неделя съм в егати състоянието, нощите са ми най- големия кошмар. Едни страшни болки под ребрата, ама не остри, а едни такива все едно някой си е наврял юмрука в корема ми и го мести наляво- надясно.

Салис, не се плаши Simple Smile чисто и просто това са .... газове!

Не ме питай, как газове могат толкова страхотно да болят, но и това търпях, вих като куче и засилих мъжо да купува от аптеката... таблетки срещу газове! Активното вещество е СИМЕТИКОН  Grinning Grinning Grinning - да ви звучи познато... та със Симетиконови таблетки по 125 мг се оправих, че бях ревнала от болка... обяснението ми е дадено от лекари, дори още анестезиологът на операцията ме предупреди...
Виж целия пост
# 228
Добро утро от мен!
Салис, дано не ви се случват повече подобни неща!
Коконка, честит ти племенник!

Аз чакам децата да се събудят, макар че Симона я чувам вече да си пее и да покашля  Sad Почна да пие АБ, и цяла седмица няма да е на ясла. Три дни ще я гледа гледачката, останалите съм аз, да видим как ще се справя  Crazy

Хубав ден и приятни разходки!  Grinning
Виж целия пост
# 229
Коконка - за космите имам абсолютно същите наблюдения. Косата за сега не ми пада - или не е почнала, или нещо й влияят ампулите против косопад, които си ползвам превантивно, а витамини Мерц пия.

Алекс - бързо да се оправя Мони и много да слушка.  Hug
Виж целия пост
# 230
angie днес ще ходиш ли към парка,аз мисля към 12ч. да съм там.
Виж целия пост
# 231
Слънчоглед - писах ти ЛС.

Забравих да питам - вие как обличате бебоците за излизане навън на това време? Аз на Марти му слагам космонавт, но не го завивам.
Виж целия пост
# 232
За разходка обличам върху дрешките едно по-дебело гащеризонче и завивам с оделце.
А вчера не сложих гащеризона, а само завих с одеалце и покривалото на количката, разбира се  Hug
Лек и слънчев ден!
Виж целия пост
# 233
Добро утро !

Днес времето отново ни приканва навън. Laughing Приятна разходка на всички.  Hug

Коконка честит ти племенник,да ви е жив и здрав !

Салис,стискам палци да се оправяте бързо!  Hug  Peace

Ние вчера направихме първата консултация при доки.Порастнали сме с 1330гр. от изписването и сега сме 5380 гр. и 56,5 см.  Grinning
Голяма съм патка забравих да му взема направлението за ортопед. ooooh!

Хубав и спокоен ден !  Peace
Виж целия пост
# 234
Уф, това с обличането много сложно  Sad Тук при нас непрекъснато духа вятър, а и квартала ни е до морето и още повече духа. Винаги слагам одеяло. Не съм забелязала Маги да се изпотява или да е неспокойна, предполагам че не й е топло. Обаче все се чудя  newsm78
Виж целия пост
# 235
Добро утро и от нас ! Ние пък днес сме на дерматолог , защото вчера го нямаше , а  нещата при нас не само , че не се оправят , ами се влошават .  ooooh! Дано да е нещо безобидно . Приятна разходка на всички и ни стискайте палци .  Peace
П.С. Все забравям да ви питам : какви последствия би могло да има от кортикостероидни кремове  newsm78, защото прочетох много негативни мнения . Извинявам се , но никога не ми се е налагало да ползвам нещо подобно и нямам идея , за какво става въпрос . Embarassed
Виж целия пост
# 236
Здравейте и от нас Simple Smile
Коконка и при нас забременяването стана случайно, но сме много щастливи , че ще са на една възраст Дани и още чаканият Габи Simple Smile
Моите газове бяазове бяха два дни след секциото и бяха болезнени но акушерките ме предопредиха за това.
Днес отивам да си купувам колело екип за каране и каска, че тук е задължително за каските, започвам да спортувам Grinning
Виж целия пост
# 237
kokonka - и аз забелязах същото с космите, само на косата още не ми падат. Бях чела, че хормоните от бременността се изчистват напълно с до 6 месец след раждането. Аз за всеки случай пия витамини за коса, нокти и кожа на Amway.
Виж целия пост
# 238
Сали, дано бързо се оправи Индия. Много ми харесва името което сте избрали - страшно екзотично ми звучи Simple Smile

Алекс, и аз като теб за обличането.

Пак да подхвана аканата тема... Cry Лео вече 5ти ден не е акал и аз вече умирам от притеснение. Зная че децата които са на кърма може и да пропуснат няколко дни, но ми е много напрегнато. Постоянно пръцка, но нищо.

Мари, вие от както имахте голямата пауза наред ли сте с ходенето?
Някой беше писал за зехтин? как точно се дава?
Виж целия пост
# 239
Zdrawejte i ot  men.Simple Smile
Докато прочета и забравих на кой какво исках да кажа. Embarassed ooooh!
За космите, и аз предполагам, че е на хормонална основа. Аз бях така през бременността. Честно казано почти не се налагаше да се бръсна, те ги нямаше никакви. А те дето си стояха в един момент на възелче можех да ги вържа. Laughing Просто бяха много тънки и ме мързеше много-много та бяха пораснали в един момент доста.
За обезкосмяването. Сега, честно казано още нищо не съм предприела но предния път мисля, че по това време отидох на козметик и жената беше много внимателна. Изчистих се без проблем. Peace
А за болките в корема и аз мисля, че са колики. Аз бях така в болницата и то една страшна болкаааа. ooooh! Представете си тогава тия нашите малки същества какво преживяват и ако тях ги боли така. Rolling Eyes
За обличането - с дрехите както си е в къщи, космонавт и одеяло, без покривалото даже, че нямаше вятър вчера. Е и шапка на главата но се чудя...вие слагате ли шапки като са така завити в количките и колко дебели са? newsm78
Djulichka ти като последна в реда да се обърна направо към теб.  Laughing  Laughing
За кортикостероидите не се притеснявай толкова щом са на малки площи. С Алекс ползвах Елоком за екземите и му помагаха. Само не мацоти по много, че може да изсветлее кожата на бебето, че тя много тънка и нежна.
Спомням си едно време за Алекс педито ми беше казала в такива моменти да го къпя с едно много мазнички обаче убий ме! не му помня името.Ааааа Линола Фет или нещо около това. Много добре му подейства. Peace
Защо не минеш малко на диета???Да изчистиш малко млечните неща, цитрусите, шоколада...може те да са причината за обривите. newsm78

И да ви се похваля. Вече една седмица сме само на кърма и то от цицките. newsm44 newsm44

Хайде приятни разходки. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия