Да расте усмихнато, щастливо и псокойно бебе.
Аз като бях бременна почти не ми растяха косми, но вече всичко си е както преди.
чисто и просто това са .... газове!
- да ви звучи познато... та със Симетиконови таблетки по 125 мг се оправих, че бях ревнала от болка... обяснението ми е дадено от лекари, дори още анестезиологът на операцията ме предупреди...
Почна да пие АБ, и цяла седмица няма да е на ясла. Три дни ще я гледа гледачката, останалите съм аз, да видим как ще се справя 




Тук при нас непрекъснато духа вятър, а и квартала ни е до морето и още повече духа. Винаги слагам одеяло. Не съм забелязала Маги да се изпотява или да е неспокойна, предполагам че не й е топло. Обаче все се чудя
Дано да е нещо безобидно . Приятна разходка на всички и ни стискайте палци . 
, защото прочетох много негативни мнения . Извинявам се , но никога не ми се е налагало да ползвам нещо подобно и нямам идея , за какво става въпрос . 


Лео вече 5ти ден не е акал и аз вече умирам от притеснение. Зная че децата които са на кърма може и да пропуснат няколко дни, но ми е много напрегнато. Постоянно пръцка, но нищо. 


Представете си тогава тия нашите малки същества какво преживяват и ако тях ги боли така. 



Препоръчани теми