честит племеник, коконка!
Да е живо и здраво новото бебче !!


И аз всеки момент чакам да стана леля и много се радвам за което 





аз се бръсна и наистина внимавам, за тея дет се скубят не знам
И аз чакам след 2 месеца 
?
щото си родила преди около 40 дни и би трябвало да са ти се появили по-рано болки, ако има нещо свързано с операцията.
трябва да попиташ доки.
. Сега съм виснала на компа и чакам да се приберат от родилното с подробности, поръчах и снимки- голяма оптимистка съм
забелязах, че докато бях бременна много ми растяха космите (то си е нормално де), бях станала като Крали Марко едвам успявах да се обръсна
та да не би да ти се махат тия косъмчета дето са ти били допълнителни
много тъпо, ама друго не ми хрумна Препоръчани теми