Къде в Бургас (8) ...

  • 67 937
  • 590
# 435
Момичета, искам да попитам нещо , ама незнам дали ще успея да го обясня как се казва. Има ли тук в Бургас от къде да купя една рамка с глина , в която да отпечатам крачето( стъпалото) на малката  и да го подарим на тати за РД  Heart Eyes

Да, преди имаше в Щъркела. Ако не се лъжа бяха около 19 лв. Скоро не съм ходила натам, но знам че сега имат ново работно време. Пък аз все ходя като е затворен магазина.  Mr. Green
Виж целия пост
# 436
момичета, я кажете къде е този детски оказион? Знам, че този в Изгрев е затворен вече, ама някой беше споменал, че някоя мама от форума имат оказион, ако не се бъркам.  newsm78
В к-с "Зорница" бл 6- това е първият висок блок зад Мак Доналдс драйв-тухлен, долу на партера е оказиона- има голяма табела и ще го забележеш със сигурност. ТУК има снимки на стоките, които има в наличност, но ако искаш нещо да оставяш най-добре е да отидеш на място. Wink

Голямо благодаря   bouquet 
Виж целия пост
# 437
Благодаря, Синара   bouquet
Днес ще проверя, макар че в този магазин не ходя вече , тъй като изобщо не съм доволна от обслужването и последния път направих малък скандал
Виж целия пост
# 438
Момичета, искам да попитам нещо , ама незнам дали ще успея да го обясня как се казва. Има ли тук в Бургас от къде да купя една рамка с глина , в която да отпечатам крачето( стъпалото) на малката  и да го подарим на тати за РД  Heart Eyes
На мен такава рамка ми подари моята приятелка, но е от Лондон. Трябваше да направим отпечатъците и леко да я запечем във фурната. Много ми харесва, има и място за снимка. Дано да намериш в Бургас.
Виж целия пост
# 439
Някой знае ли къде мога да ми ушият калъф за дивана. Днес обиколих няколко тапицера и шивача, ама без резултат. Искам да дойде в къщи да ми вземе размер и да ми го ушие.
Виж целия пост
# 440
Синара, и аз съм на тази вълна.  Laughing Вчера вече поръчах във фирма "Жана". Дори мисля, че миналата седмица се разминахме пред фирмата, но ти май не ме позна.
Виж целия пост
# 441
Абе, аз мернах позната физиономия, даже се и обърнах, ама ти поне що не се обади. Аз приказвах си спомням и докато включа.  Laughing Laughing
Жана и Дора - дъщеря й са ни познати, редовно от там си поръчвам комплекти за спалнята. Миналата седмица взех два. Ама незнам дали ще може да ми ушие калъф за дивана. А да ти кажа не се сетих тогава да я питам.
Ти за какъв диван си поръча - само за седящата част или и за гръб. Защото нашия диван има тапицерия само, където се сяда. Гърба е кожа. И днес ходих на един тапицер и тя ми вика, че не е виждала досега такива дивани  ooooh! Я драсни някой ред на лични колко лева ти излезе. И някой дойде ли до вас да ти мери колко дамаска да вземеш или ти беше предварително си взела.
Виж целия пост
# 442
Момичета, искам да попитам нещо , ама незнам дали ще успея да го обясня как се казва. Има ли тук в Бургас от къде да купя една рамка с глина , в която да отпечатам крачето( стъпалото) на малката  и да го подарим на тати за РД  Heart Eyes
В Щъркрла нямат в момента , ако някой се сеща за другаде?
Виж целия пост
# 443
Кажете в момента кой е най-мощният солариум в града и какви са цените.  Simple Smile
Виж целия пост
# 444
aX`He! много силен солариум има в Поморие,ако имаш възможност и нямаш проблем с превоза си заслужава.Намира се в новия Балнео-хотел Поморие на Лукойл.Цената е 1лв. на жетон което се равнява на 1мин.Купуваш 10 жетона,а след това друга процедура не ти трябва дълго време.Излизаш със хавайски тен и траен. Wink
Виж целия пост
# 445
aX`He! много силен солариум има в Поморие,ако имаш възможност и нямаш проблем с превоза си заслужава.Намира се в новия Балнео-хотел Поморие на Лукойл.Цената е 1лв. на жетон което се равнява на 1мин.Купуваш 10 жетона,а след това друга процедура не ти трябва дълго време.Излизаш със хавайски тен и траен. Wink

Душицо,благодаря ти,ама ти ме застреля. Да ходя до Поморие за солариум.  Laughing  Но ще се замисля...  Thinking
Виж целия пост
# 446
Кажете в момента кой е най-мощният солариум в града и какви са цените.  Simple Smile

Фитнес зала "Джъмбо ''.Има 3 солариума, но черният е най - силен.
Виж целия пост
# 447
Кажете в момента кой е най-мощният солариум в града и какви са цените.  Simple Smile

Фитнес зала "Джъмбо ''.Има 3 солариума, но черният е най - силен.

Едно време знам,че беше най-силният ама това преди 2 години. Сега още ли той е най-силният в града?  Thinking
Виж целия пост
# 448
потрай до утре,ще питам за повече информация една приятелка която си ходи в Бс на солариум и е видимо доволна.Ще питам и за цените. Simple SmileЧувала съм за  Спайдър-а,намира се по Богориди
Виж целия пост
# 449
потрай до утре,ще питам за повече информация една приятелка която си ходи в Бс на солариум и е видимо доволна.Ще питам и за цените. Simple SmileЧувала съм за  Спайдър-а,намира се по Богориди

О,аз вече намерих съмишленик да ходим до Поморие.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия