Набор 2001 (9)

  • 16 340
  • 321
# 195
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ  ВИНАГИ ОБИЧАНИ КАТО СЪПРУГИ И МАЙКИ
Виж целия пост
# 196
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МИЛИ МАМИ!!!
МНОГО ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО!
СТРАХОТНО ИЗКАРВАНЕ ДНЕС !!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 197
Момичета-кокичета, за хубавия празник искам да ви пожелая много, много, много слънце в очите ви, вятър в косите ви, песен в сърцата ви!
Да бъдете най-обичаните жени и майки!



Виж целия пост
# 198

Много обич и усмивки!
Виж целия пост
# 199
Честит празник и от мен момичета, бъдете все така щастливи и красиви.   newsm51
Виж целия пост
# 200
Здравейте момичета, честит празник.

Не съм писала до сега тук но от време на време надничам.
Баткото ни е роден 2001г. в момента е подготвителна група в училище  "Душо Хаджидеков" гр. Пловдив.
Вчера ме изненада със саморъчно направена картичка за празника, днес майстори за бабите.
Виж целия пост
# 201
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАМИ и от мен.

Ние подадохме молба за 1 клас в училището, което е близо до нас и сме №75  Laughing
Виж целия пост
# 202
Честит празник мили мами!!!
Виж целия пост
# 203
Бъдете здрави и много обичани!
Виж целия пост
# 204
Аз вече Ви поздравих ама още веднъж
Виж целия пост
# 205
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН bouquet

Бъдете винаги обичани,желани и красиви.
Виж целия пост
# 206
Честит празник мили момичета!!!
Бъдете винаги желани, обичани и обичащи!!!
Виж целия пост
# 207
Честито и от мен, мами Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Пожелавам ви  да бъдете обсипани  с розите на щастието,а душата ви -изпълнена с тихия глас на любовта!!!
Честит празник!!!
Виж целия пост
# 209
Честит празник, мили дами! Много усмивки и цветя за всички ви!

AnMary, честито узнаване на пола! Много е сладко това, сякаш изведнъж бебето вече спира да е абстрактно. Ето и име мислите. Томи е много хубаво момчешко име Simple Smile

Книжките четем много и отдавна. Не заспиват вечер без поне една приказка, понякога - 2. Четем и през деня събота/неделя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия