Набор 2001 (9)

  • 16 336
  • 321
# 210
При нас с книжките е обратно. Карам Дияна да ми чете Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Ето текста на картичката й за 8ми март Simple Smile

"обичамте мамо много
тозиден мого обичам
некада род наи хубавото
бебе и в вкъщи добричка
некадамеобичаш"


Напълно автентично и вярно с оригинала Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 211
браво на диана, освен че е напред с писането, явно ще е много добра кака
при нас нещата вече стигнха дотам да му казва "сополанко, махни се", ама все пак много се обичат и не могат един без друг Joy и в момента спят прегърнати даже
Виж целия пост
# 212
Ние що книжки сме прочели ooooh!нямат чет и брой.От бебе е луд на теме четене,устите ни боляха,но сега си чете сам.Е от време на време си изпросва четене на някоя по-дълга приказка,че го домързява.А бебо хич не дава да му се чете.Обича да разглежда,познава всички букви(фен като брат си Joy),но ако почна да чета хвърля книжката baby_neutral
Виж целия пост
# 213
Габи пък още не може да чете Sad
познава буквите,опитва се да чете но ,слива всичко
не се притеснявам--ще се научи
жива и здрава само да е
Виж целия пост
# 214
DIVA_ORHIDEQ  съжалявам за майка ти  Cry Много е тъжно и тежко.  Hug Кураж.

Вече е Март,а аз не помня кога трябваше да се обаждам в училищата ( подадох молби в 2 ). И аз ли трябваше да звъня или те на мен  newsm78 Т.е. в едното училище трябва да чакам, а в другото да звъня.

Голямата щерка учи в 107-мо. Подготовката е на ниво  Peace Сега е в СМГ. Много съм доволна от него.  Който може, нека се записва там. Има хубавдвор, пълен с дървета и децата излизат почти всяко междучасие. Има хълмчета, местенца, камъни,на които се катерят, много е хубаво.

Галя чете, но определено я мързи. Предпочита ДВД-то  Confused И пише, с ръкописни букви  ooooh!
Виж целия пост
# 215
Василена не може да чете още. Срича само. Ще се научи Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Радост и в нашата къща. Дияна подкара Робифир-а и е безкрайно щастлива. Миналата седмица ревеше "не могааа", сега казва "карам самаааа" Simple Smile
Най-вероятно това лято ще си кара това колело. Другото може и по-голямо да й вземем. А и моето е на разположение.
Беше много нещастна, че се прибираме от разходката, но аз нещо леко се смръзнах.
Виж целия пост
# 217
И ние все още не можем да четем. Познаваме буквите, пишем ги и сричаме, но малко. Има време, аз не се приетснявам. И с цифрите сме така броим, познаваме ги, изписваме ги събираме и изваждаме по малко. Е нали затова ще ги пращаме на училище. Аз сега съм го оставила да играе на воля и да прави каквото иска, защото от есента няма да му остава време за нищо. Като гледам децата дето ходят на училище ...... ooooh! Трудно е имат много домашни и не стига време  Thinking
Виж целия пост
# 218
Здравейте!

Ан Мари, честит син щъркел. Ама продължаваш да си с розова лентичка, а..... Mr. Green

Танти срича едва, но и аз не се притеснявам. Притеснява ме това, че нещо, като не стане от веднъж, се отказва. Тръшка се, че не може и това е. Как ще я караме, не знам. Не знам при вашите деца как е, но вече имам чувството, че пубертета чука на вратата  ooooh! Станала е много своенравна, което по принцип не е лошо, но се инати и тръшка за супер глупости. И се е разлигавила страшно.
Виж целия пост
# 219
[Станала е много своенравна, което по принцип не е лошо, но се инати и тръшка за супер глупости. И се е разлигавила страшно.[/b]

все едно за моята говориш  #Crazy
Виж целия пост
# 220
[Станала е много своенравна, което по принцип не е лошо, но се инати и тръшка за супер глупости. И се е разлигавила страшно.[/b]

все едно за моята говориш  #Crazy

 И за моя също! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 221
Айде и ние в кюпа Joy Мен отдавна ме гонят съмнения за пубертет.Ту е прекрасен,разбран и мил,ту е пълна противоположност-реве за всичко,инати се и не можем да се разберем с него.А за трудностите сме същите,малко зор да види и се отказва веднага.Колело не иска да се учи да кара(искала съм да се пребие и какво,ако никога не се научи ooooh!),дори на компа някоя игра ако му се опре малко и веднага спира да я играе или я играе отначало.Дано е само период,че то трудното тепърва идва.
Виж целия пост
# 222
И при нас е така.много ми помага иначе но тази седмица дето мина нали не ми се стоеше сама та гооставих да не ходи на детска ей до сега не ме е побърквал така и най малкото нещо ме дразнеше.И утре макар че не ми се седи без него отива на детска
 нещо от стреса ли е незнам ама  ем ме сърби ем ме боли.Обещава да не се дразнят с Ди и след малко пак се почва.Много рисува и почна да си пише сам изречения от рода  ,За милата ми мама от кристиян
или За милата Красавица от кристиян

пак е нещо де newsm78.гледам да си запълвам времето в детската стая постоянно изваждам дрехите и ги подреждам на ново.подреждам всеки ден шкафове те в кухнята зада не ме подтиска тъгата.не прежалих татко ми 15 г и с майка ми ли ще е така newsm78Днес ходихме на гости та се почувствах малко по добре.Чакам времето да се оправи и да не стоя в къщи
Виж целия пост
# 223
Орхидейка  Hug браво на Кристиян и Лъчи се опитва да пише подобни изречения, къде успява без грешка къде не.
Колкото до това че се дразнят много, не знам да ти кажа все си мисля че при разнополовите е по-лесно.
При мойте е вечно "Война и Мир", само дето мира е по 5 минути полувремето.
Днес като се върнаха от ски направо ме подлудиха, големия като отвори една уста да се оплаква от дивотиите на малкия - не млъкна 10 минути. Опитах да го прекъсна, не и не... до където е спрял от там продължава същински прокурор в действие ти казвам ooooh! ooooh! ooooh!. Надуха ми главата за половин час. Преди малко ги сожих да спят, добре че поиграхме малко карти следобеда та имаше мир и тишина....
Излизай повече, виждай се с приятелки....
Не се затваряй в себе си, не живей със спомена. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 224
Орхидейка, намирай си занимание. Дано успееш да пребориш мъката по-бързо.

Иначе ме успокоихте. Мислех, че пак е някакъв вид странна ревност към малката.

А Констанца е като Кристиян на Орхидейка. В единия момент съм най-лошата, в следващия съм супер. Днес пак се поскарахме и преди малко ми съобщи, че имало съюз  newsm78 на бабите(живеем със свекърва ми), децата, бебетата и бащите. За майките нямало  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия