Набор 2001 (9)

  • 16 334
  • 321
# 225
Коригирах се Simple Smile
Включвам и Дияна в клуба на младите пубери Simple Smile

И при нея има момента за тръшкането. Не, че се отказва, но казва "не мога" и почва да рони крокодилски сълзи. Най-пресният случай е колелото. Явно се е амбицирала покрай Лора. И искаше да се научи, ама колко сълзи изрони "не мога". Днес се наложи да тръсна бременното си шкембе една обиколка на градинката, казах "можеш" и я оставих. Доста часа врътка педалите. Даже преди да си легне се спазари да приготвя утре колелото в коридора, и щом се приберат с мъж ми от градината да се преоблече и да излязат навън.
Виж целия пост
# 226
Мила Орхидея, моите съболезнования за майка ти. Дано душата и намери покой. Много странно и дядо ми почина на 2-ри март като майка ти. Миналата седмица имах ангажименти покрай това и чак сега влизам във форума.

Аз в четвъртък ще ходя на родителска среща за родители на бъдещи първокласници в нашето училище. като мине ще ви разправям.

За ранния пубертет и аз имах съмнения, а то ето че не съм единствена. При нас, когато и се скарам за нещо или и направя забележка най-демонстративно отива в другата стая и ми тряска вратата. Отделно ме дразни, че като срещне някакво затруднения (като Танти) и се тръшка и не иска да продължи по-нататък.

За четенето - четем много, извъди се книжен плух като майка си, което много ме радва и се надявам тая любов към книгите и да не угасне бързо. Сега четем Приключенията на Незнайко. Даже иска да ходи сама да си избира книгите от книжарницата.
Виж целия пост
# 227
Мила Орхидея, моите съболезнования за майка ти. Дано душата и намери покой. Много странно и дядо ми почина на 2-ри март като майка ти. Миналата седмица имах ангажименти покрай това и чак сега влизам във форума.

Аз в четвъртък ще ходя на родителска среща за родители на бъдещи първокласници в нашето училище. като мине ще ви разправям.

За ранния пубертет и аз имах съмнения, а то ето че не съм единствена. При нас, когато и се скарам за нещо или и направя забележка най-демонстративно отива в другата стая и ми тряска вратата. Отделно ме дразни, че като срещне някакво затруднения (като Танти) и се тръшка и не иска да продължи по-нататък.

За четенето - четем много, извъди се книжен плух като майка си, което много ме радва и се надявам тая любов към книгите и да не угасне бързо. Сега четем Приключенията на Незнайко. Даже иска да ходи сама да си избира книгите от книжарницата.
Виж целия пост
# 228
И ние не можем да четем знаем буквите ,опитваме се да сричаме,но при най-малкия неуспех или се разплаква или плахо казва ще ми се караш ли.Вече се чудя в градината ли им се карат много .Говорих с госпожите оказва се,че ние сме прекалено чувствителни .Направо незнам в този коварен свят как ще просъществуваме като сме толкова докачливи  ThinkingКато ви чета че повечето сме така си мисля дали не е някакво временно явление newsm78
Виж целия пост
# 229
момичета да почерпя - Лора става на 7 години и съм много щастлива ...
 newsm38

Сега четем Приключенията на Незнайко. Даже иска да ходи сама да си избира книгите от книжарницата.

и ние я прочетохме - само че я извадих от моята библиотека...има още какво да изровя и много се впечатлява
Виж целия пост
# 230

Честит рожден ден на Лора!
Нека да е здрава и много щастлива!
Честит празник и на теб, xai!
Виж целия пост
# 231
Честит рожден ден на Лори!!!
Много здраве, късмет и щастливи детски дни пълни с усмивки!!!


AnMary разсмя ме със случката с колелото, защото се върнах няколко години назад. Иначе и при нас "Не мога" придружена със страдалческа физиономия и крокодилски сълзи е една от редовно пробваните комбинации. Аз обаче съм майка дзвер и не ми минават собено тези номера  Naughty

Виж целия пост
# 232
Честито на Лорката Simple Smile Много усмивки, безгрижно детство, успехи на есен Simple Smile
Дияна от месец насам само повтаря искам да стане "10ти март". Аз като изкл. и започвам с въпросите "че какво има на 10ти?" Simple Smile Измислила е текст за картичката Simple Smile

Lennyh то и аз съм дзвер, ама гледах мъж ми да тича след колелото, че на мен в момента ми е малко трудно Simple Smile

ZuzyM не я засилвай с четенето. Аз преди време обяснявах сричкообразуването, но бях като глас в пустиня. Писна ми, оставих Дияна на мира, и един ден тя сама ме изненада. За всичко си има време.
За 100тен път се убеждавам, че всичко е до възраст.
Виж целия пост
# 233
 Честито на Лора!
 Пожелаваме и много успехи и мама и тате да се гордеят с нея. Hug
 
Виж целия пост
# 234
честито!да сте живи и здрави цялото семейство и много радост ви желая!  bouquet
Виж целия пост
# 235
Здравейте Hug
Дива hug
И на мен това ми каза свекито миналата седмица ...Ама аз цъ...пък то май -май на там отива работата
Цитат
За ранния пубертет и аз имах съмнения, а то ето че не съм единствена.
И дали не си търся само оправдание и за себе се и пропуските и за поведението на детето ми?????
А тя миналата седмица изпаднала в истерия направо в детската ....и блъснала лелята даже EmbarassedОще ходя да се извинявам след нея...Случката е такава:
Някое си детенце от групичката и я кара да го вдигне и тя го прави , но ги вижда лелята и ги наказва и двете .Нашата обаче не смята че е виновна за нещо и не иска да стои наказана...стига се до голям спор с лелята и Софи я блъска ...пред очите на всички деца  Embarassedи крещяла  Embarassed-И без това всичко си знам и няма на какво да ме научите искам да си ходя! ( последното резултат от великолепното и представяне на олимпиада за трети март и думите на баба и -Софи ти си направо за трети клас. ,какво ще правиш в ПЪРВИ Shocked)......
По едно време даже си мислех да ходим на психолог ....
Ох, и голямата пубертет.....и малките и тях ги тресе здраво бебешкия..... Sad

Честит Рожден ден на Лора!!!Много да слушка ,да е здрава и новата учебна година да напълни чантата с шестици
Виж целия пост
# 236
Честит рожден ден на Лора  Simple Smile! Относно училището, аз днес бях в 22-о и ми казаха, че молби приемали от 3-ти април, и то по техен образец. Обаче образец още нямало Mr. Green. Така че при нас засега пълна неизвестност къде ще учи.
Виж целия пост
# 237
Искате ли да организираме среща в някой парк в края на седмицата ако е хубаво времето? Въпросът се отнася специално и за DIVA_ORHIDEQ!
Виж целия пост
# 238
 И нашата хубавица я тресе някакъв пубертет явно. ooooh!
 Отговаря ми за всичко,има собствено мнение по всеки въпрос и ако не стане на нейното изпада в истерия.Реди сълзи и сополи. ooooh!
 Напоследък даже ми заяви,че не иска на училище и по-добре щяло да и бъде да остане още една година в детската градина,а имаше толкова голямо желание.Не знам какво и става. Embarassed
Виж целия пост
# 239
моята няма много изблици на гняв, а повече май я избива на любов Embarassed
госпожите ми се оплакаха че преследва един младеж, чак се е наложило да й направят няколко забележки, защото постоянно се гонели, целували и закачали  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия