Набор 2001 (9)

  • 16 340
  • 321
# 150
важно си е да е близко
не мога да си представя да го вдигаш детето всеки ден 2 часа по-рано и после 2 часа по-късно да си идва
кошмарно е 
имаше едно детенце в класа на сина -4 години идваше от дружба 1 на училище в овча купел ooooh!
нямаше време нито за спорт ,нито за игра -за нищо
Виж целия пост
# 151
 Ще ходя да подам молба в 105,не ми харесва много,но трябва да имам някаква алтернатива.Че вече се стряскам със 107,има много голям наплив. ooooh!
Виж целия пост
# 152
ТОва 121 наистина изглежда супер ама и на нас ни е много далече. Фантичка, а за 107 наистина има голям наплив, ама и то не ни е много близо, нали. Някъде в Лозенец се намира, нали. Hug
Повечето родители на дечицата от нашата група са се насочили към 107.
Виж целия пост
# 153
ТОва 121 наистина изглежда супер ама и на нас ни е много далече. Фантичка, а за 107 наистина има голям наплив, ама и то не ни е много близо, нали. Някъде в Лозенец се намира, нали. Hug


  Аз работя точно срещу училището. Peace
Виж целия пост
# 154
Еми супер, не се отчайвай тогава и подай и там документи, ще Ви приемат със сигурност ще видиш. А 105 го имай като краен вариант. А утре като реша да ходя до 105 ще ти пиша, ако е хубаво времето де.
Виж целия пост
# 155
Александра е записана в 105-то. Не знам на вас защо не ви харесва, но аз съм доволна.
Виж целия пост
# 156
Еми супер, не се отчайвай тогава и подай и там документи, ще Ви приемат със сигурност ще видиш. А 105 го имай като краен вариант. А утре като реша да ходя до 105 ще ти пиша, ако е хубаво времето де.

 Ами надявам се да я приемат,защото наистина ми е най-удобно.А и началния час ме устройва перфектно,малките са отделно от големите,има и занималня. Peace Praynig
Виж целия пост
# 157
Александра е записана в 105-то. Не знам на вас защо не ви харесва, но аз съм доволна.

Не сме казали че не ни харесва напротив, и аз съм чувала само хубави неща и за него, и също ще подадем и там документи.
Виж целия пост
# 158
Александра е записана в 105-то. Не знам на вас защо не ви харесва, но аз съм доволна.

 Нямам нищо против училището,но е резервен вариант понеже не ми е чак толкова удобно. Peace
Виж целия пост
# 159
Значи може да имаме съученици Simple Smile

DIVA_ORHIDEQ, как си?  Hug
Виж целия пост
# 160
Значи може да имаме съученици Simple Smile

  М даааааа,спрели ли сте се на конкретен учител и какъв език си избрахте?
Виж целия пост
# 161
Спряхме се на учител- Петя Тодорова. Едва септември ще разберем какъв профил ще е- английски, италиански или рисуване.
Виж целия пост
# 162
Здравейте, мами!
Аз имам девойка набор 2001 - Кристина. Включвам се в редиците ви. Peace

Виж целия пост
# 163
И моят син е набор 2001 Simple Smile. Само че ми се вижда доста рано за подаване на документи за 1 клас. На мен най-удобно ми е 22 СОУ, но директорката там е казала записванията от  края на март. Не трябва ли  да има едни срок за всички училища за записване??? newsm78
Виж целия пост
# 164
И моят син е набор 2001 Simple Smile. Само че ми се вижда доста рано за подаване на документи за 1 клас. На мен най-удобно ми е 22 СОУ, но директорката там е казала записванията от  края на март. Не трябва ли  да има едни срок за всички училища за записване??? newsm78

  За съжаление срока не е един и същ,или може би е за радост.Така няма да ми се наложи в един и същи ден да препускам по различни училища или да впрягам цялата рода. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия