На мен ми се струва доста натрупано като се слагат и двете, но предпочитам фон дьо тен пред пудра. Стига да не е компактна пудра, фон дьо тенът ще ти издържи много по-дълго и ще матира по-ефикасно от пудрата. С мазна кожа съм в Т зоната и знам как е. Ако решиш да погледнеш и фон дьо тени, препоръчвам ти на Revlon - Color stay. Има го и за суха, и за мазна кожа, аз имам втория и съм доволна - добре покрива и матира 6 точки. Цената му е около 19 лв, но ако си готова на по-сериозна сума естествено има и по-добри предложения.

ако лицето няма някакви дефекти и бръчици - по-добре само с нея за ежедневието...








Но така и така вече попита, попринцип тази зона е сравнително по-суха, трябва да мажеш с крем, защото иначе всеки коректор ще ти опъва и ще стои напластено и грозно. Коректорът на Revlon - Colorstay е много добър според мен, можеш да го пробваш в някой магазин. Препоръчани теми