Седмата градина на турските предпролетни цветя - 7 Турция

  • 36 596
  • 292
# 75
Много странно моите постове в тази тема ги няма и не получавам известие за нов постинг  Thinking
вие виждате ли ги ?
а ако вие сте ги изтрили и не ме искате в темата поне да знам Wink
Ние не можем да трием, само модератор, ако на латиница или не отговаря нещо на политиката на форума, трият!
бз и каиги така ще направим и ние, че наистина взехме да се увеличаваме.  Simple Smile Ама като незнам всички от къде са...защото и аз не помня.  newsm78 Ех, каиги много ни бъркат с тебе!  Hug Пренсец, аз съм дризе!
Момичета сега като писа снежито за пол на бебето се сетих да ви задам един въпрос. Вие имахте ли някакви предпочитания за пола на детето ви преди да го родите?
[/b]
Искахме момиче, роди се момиче!
Цвете  Hug
Татлъ руялар! Сладки сънища!  Joy
Виж целия пост
# 76
но аз съм Севинч и съм в Хасково  и много бих се радвала ако и аз като snejana01 бях бременна, но уви, май съм от редовните потребители на Проблемна бременност, но не губя надежда.... Приятна нощ на всички, отивам да гледам Сессиз фъртъна по Канал Д  Hug

мама се казва така  Heart Eyes Rolling Eyes  Hug

мистик и аз го забелязах това. Арабската теми се изчерпват като топъл хляб...тука докато изпишем 3-4 стр. арабската тема вече е обновена.  Laughing Може би се дължи на това, че мамите в арабските страни са повече в сравнение с Турция.  Thinking Не съм си и представяла, че може да има такъв голям брой българки омъжени за араби. Да са все така щастливи със семействата и разбирателство да има. Смесените бракове винаги са ми харесвали. Хем децата се раждат много хубави, и хем двама души докато споделят живота си взимно научават много неща един от друг. Харесва ми различието между хората.  Peace

sisa g защо си помисли ,че някоя от нас би ти трила постовете ти. Тук всички сме толкова дружелюбни и миролюбиви, може би виждаш че тук няма място за злоба. Може би първо трябваше да се обърнеш към модераторите за да се разреши проблема с постовете ти.  Peace

дризе  ooooh! каква съм забляна само....  hahaha голяма шматка съм значи. Ама верно все ви бъркаме с каиги... защо ли?  Thinking Laughing

цвете не само към пустини и арабски мъже...въобще към всичко от ориента и всичко свързано с арабско.  Thinking Мания ли е какво е незнам. Както казах онзи ден вече си задавам много често въпроса....аджаба добре ли съм с психиката.  hahaha То вече от толкова години тази арабска треска ме тресе...незнам де ще ми е края.  ooooh!

Че хубаво така с дечицата ви. Да са живи и здрави мнооого да ви радват.  Hug

Аз си мечтая след време да си имам мъжко с тъмна косичка и тъмни черни очички (за арабче май си мечтая  Joy hahaha ooooh! ). И даже име съм му избрала. Ама само таткото да се появи в живота ми и ще стане.  Laughing

олгарита се губи?  Thinking



 
Виж целия пост
# 77
Ми стори ми се странно и затова реших да попитам  Rolling Eyes   Аз затова и продължих да пиша тук при вас ззщото ме приехте топло и ми е приятно и интересно  Hug
за извинение   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 78
sisa q питай шефовете-моди.Те ще ти обяснят най-добре!
Desert princes добреси ,даже си многооо добре с психиката PeaceНо я ми разкжи от къде се породи този интерес.Спонтанно-ама какво го предизвика?Спомняш ли си?чела си някаква книга,гледала си филм,чула си разказ ли ,какво?Ако много питам ми скръцни със зъби и спирам Peace Grinning
Аз се вманиачих по всичко турско след почивката Joyи ми стана интересно при теб пък защо?
Виж целия пост
# 79
Добро утро ,момичета -кокичета !
Заповядайте на закуската
http://www.yesek.com/wp-content/hea2_1.jpg...Ах,bz  Party,мама все още е тук а...иначе отдавна да си ме преварила....
desert princess ,знаеш ли ,че и аз като тебе имах..абе май все още го имам това влечение към арабските мъже...-да не чува моят  Simple Smile
Дори преди повече от 10 години ,на една екскурзия в Охрид се запознах с един йорданец...писахме си ,няколко пъти се чухме и по телефона..дойде веднъж и до София по работа-та се видяхме...
После изчезна...дори се притеснявах да не се е случило нещо лошо с него,тъй като бе от военeн наблюдател-говорим за времето на войната в Косово..
Така до преди 2 години...с Атилла си бяхме за Великден в Габрово и един ден телефона звънна.За мое голямо изумление се обаждаше въпросния мъж Simple Smile..бяха минали 10 години...-поговорихме си,разбрах ,че вече и той е семеен,има и дъщеричка,а вече и син- Сега от време на време си пишем и винаги ми се обажда за Коледа и Великден,за да ме поздрави...
Моят мъж в началото бе малко очуден,дори май ревнуваше,но не виждам за какво..просто това е едно приятелство...Така...ето ви една романтична историйка..на мен ми звучи дори като сцена от филм...Та и аз съм малко ориенталистка  Wink..
snejana01,Добре дошла и от мен в Темичката ни,понеже разбирам ,че имаш желание да дойдеш на 8-ми ,а се притесняваш дали ще намериш мястото..аз имам идея всички да се съберем някъде преди дома на дризе-някой голям магазин или нещо ,което е известно там и лесно бихме открили и от там да тръгнем...а ако на дриземъжът и е свободен,може би би могъл да ни посрещне някъде и конвоира  Simple Smile до дома им..
Какво ще кажеш дризе?
Виж целия пост
# 80
Здр красоти : Heart Eyes

Само казвам ХОЛА и бЕгам Simple Smile (maman e oshte tuk Simple Smile no shte ima zakuska ....a i Mimeto se e postarala , tay che nyama da ima gladni v krayna smetka Simple Smile

Дезерт - за пOла на бебето аз винаги съм знаела ,че ще имам дъщеря ...докато бях бременна просто имах 6to чувство ....баща и искаше момче, но в момента в който я видя просто беше не на 7 ми на 17то небе .... той беше до мен по време на раждането , той я изроди на практика .... Много съм му благодарна ,че беше до мен и ме вдъхвше кураж и сили, и вярваше в мен ... Аз имах видеозон в не знам там коя семция мисля беше 20 ...и тогава лекарката my каза на него ,а той оттам на цялат рода и на моята ,че ще имаме момиче , НО АЗ НЕ ИСКАХ ДА ЗНАМ и оставишuтe седмици НИКOЙ не се изпусна ,че ще имам розово снопче Simple Smile По принцип съм/бях каквото и да е , само да е живо и здраво, но дълбоко в душата исках дъшетричка vav torbichka Simple Smile .... И все си мислех, Боже ако ще съм лоша свекърва , не искам момче .... Значи ще съм страшилище Simple Smile

Дризе- как ви беше разходката .... аз ше правя руска салата ако искате , но ядете ли майонеза, борек с картофи, и плодове да взема ?Simple Smile Цунки на Селинка бубинка

Benmary - няма да се объркаш за пътя, много е лесно , може да се чакаме на е5 ако искаш ....Това важи и за др. .....Аз знам пътя Simple Smile

Цвете - винаги си на 6 Simple Smile Радвам ти се , Машаллах  Hug

Снеже - лека бременност , мила  Hug

Къде са ни гостите от арабските теми Simple Smile ние сме си почтu комшии  Peace

Пина и на тебе 41 кере машаллах Simple Smile Евала за пая, много вкусен изглежда ....

Шенай - гемиш олсун ...как е момичето ти ....

Лек ден и слънчев , момичета Simple Smile

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://bp3.blogger.com/_9f … 6hl%3Dbg%26sa%3DN    Joy hahaha
http://wowturkey.com/tr73/k_Faruk_cay_simit2.jpg   Heart Eyes

 Grinning Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 81
Здравейте, на всички! Hug

За съжаление не ми остава много време за писане, но се опитвам да ви изчитам.

За пола на бебето - аз си мислих, че ще е момче, а баща и казваше упорито - момиче. Но в 20 седмица спора беше разрешен. Аз исках момиче, но най-вече да е здраво.

Аз никога не съм имала турски или арабски влечения. Винаги съм си мислела, че турците са задължително с мустаци и дебели.  Joy Но се оказа, че Турция е една невероятна и много интересна страна.
Виж целия пост
# 82
За идващите с кола:
- от втория мост на Босфора, първо отклоннеие с табела Bahçeşehir, Avcılar , като свиете от дясно ще видите водни пързалки и басейн, това за ориентир!
-ако не идвате по моста, карате по Е5 в посока Avdcılar, после Büyükçekmece
- второ оклонение Büyükçekmece, Tekirdağ от дясно остава Carrefour
- като се качите на Е5 и минете покрай Мигрос, от ляво ще ви остане, после от ляво ще видите Beylicium , карате до първия мост за коли, след Бейлисиум се отделете в най-дясното платно
- като се качите на моста, карате само направо, минавате едно кръгово и все направо
- от дясно ще видите едни игрища в синьо и бяло, минавате ги и свивате на първото възможно място в ляво (правите обратен завой) Веднага след кофите за боклук  hahaha свивате в дясно и сте пред у дома!

За идващите с авобус:
- автобуси има директни от Таксим, Междекьой, Бакъркьой, Авджилар!
- качвате се за Beylikdüzü
- (за ориентир ползвате Мигрос и Бейлисиум, както колите) като се качи автобуса на моста и мине кръговото, автобуса спира веднага, вие слизате на следващата спирка. Тя няма име или ако има не го знам, Бизимкент или Шалвърлъ ет
- слизате на спирката и от ляво ще видите голям магазин на Şalvarlı et
- тръгвате по тротоара, на които сте слезли и продължавате на право, вървите около 5-8 минути и ще видите футболни игрища завити в синьо и бяло. Там ми звънвате и аз излизам да ви взема! Телефона ми е на ЛС по някое време, ще го разпратя!

Ако искате всички може да се срещнете на Şalvarlı et има паркинг за колите, а и спираката е отсреща.
За съжаление Талат ще бъде на работа, пък и какво да прави милия у дома с толкова жени!?
Всички в следващите си постове да дадат инфо за първа старница: ник, къде живеят в Турция, дата на раждане, за момичетата фенки на Турция или от България също града в който са! Да помогнем на Принцес!  Hug
За протокола: drize, Истанбул - Beylikdüzü /Габрово, 12.10.1980  bowuu
Розов деееееен от меееен!   Joy
Виж целия пост
# 83
pina, Варна, 8.03.1977  Simple Smile
Виж целия пост
# 84
Снеж - 30.12.78 - Хасково/България
Виж целия пост
# 85
Здравейте пролетни цветя!!
Drize  зареждаш ме със страхотно настроение с тези цветни постове!
Bz метни една новичка снимка в албумчето с мама!Ама я виз само benmary как се грижи за нас да не останем без кафенце и гладни!Tesekkur ederim !!!  bouquet
Аз малко позарязах ученето на турския ама тая магистратура мозъка ми изпи ooooh!!
А з апротокола-ако ще се изписват никовете и града -аз съм от Варнааа (ако все още някой не  е разбрал Laughing) 06.03.1980-ей тоя месец март много празници ни чакат!
Benmary straхотно е ,че продължавате да поддържате връзка с господина!Няма нищо по ценно от приятел било в родината,било в чужбина!
Аз днес съм на вълна вадене на пролетни дрехи-малчо заспа и отивам да прибирам зимните дрехи някъде надълбоко Mr. GreenДано само Баба Марта не ни изненада непреятно Praynig
До скоро сладки турски мамаи и почитателки на Турция!
 P.S.pina- днес с каква кълинарна красота ще ни изненадаш?
Виж целия пост
# 86
Мъчно ми е че ми няма постовете /щото не помня какво съм писала да ги напиша пак  newsm78 / ама пих една студена вода  Laughing   Wink   .Питах един от модераторите и казват че не са ги махали просто са изчезнали  Rolling Eyes  а аз даже и снимки показвах ама карай да върви .  Party
Времето е разкошно а и вчера разбрах че мамите от Бургас ще правят благотворителен базар за великден /за домовете с деца/ и ще запрятам ръце да помагам  Party 
Та това ме подсеща да ви питам вие имате ли  newsm78 великден или нещо подобно /много ще ми е интересно как празнувате/

pina десерта още ми стои пред очите  Shocked  и само преглъщам ли преглъщам  Tired

п.п. аз както ви казах съм карък по отношение на екскурзии и т.н. и естественно отпадна идването ми  Cry Cry
а така се надявах
Лек ден от мен и пак се извинявам да не би някой да ми се е обидил    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 87
Здравейте!  Hug

Минавам само на бързо да се разпиша, че след малко имаме среща с Диляра.  Flutter

цвете после ще пиша подробно как започна всичко!  Wink

дризе мерси за помощта.  Hug  bouquet

Шенай как е дъщеря ти?  Praynig

сиса много странна работа това с постовете ти наистина.  newsm78 Но никой не може да трие постовете ти, нито пък ти на някой. Явно има някакъв проблем...може би модовете ще направят нещо по въпроса, ако продължават да се губят.

Великден тъй като е християнски празник, турците не го празнуват.
Виж целия пост
# 88
И аз така си помислих за великден че е християнски празник  Simple Smile  ама викам може при вас да е някакъв друг празник също толкова важен и красив  newsm78  та затова попитах  Wink
като направя нещо поне мога да ви показвам ако искате Wink
Виж целия пост
# 89
benmary-Истанбул/Габрово-03.02.1971

За да се включа в менюто,от мен ще бъде нещо сладко- рулце или тортичка... Simple Smile

tsve_te и на мен ми омръзнаха вече якета и зимни дрехи..но не смея да прибирам...макар навън вече да е пролет ,ще почакам още малко...

pina,на мен не ми се отваря снимката ти. Sad..ще погледна в готварския...дано там я има и с рецептата..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия