Работещи майки 2006 г. - тема 13

  • 23 603
  • 285
# 150
КАте, извинявай.... аз пак нещо не съм разбрала, или ти си решила да ми обясниш като на учителка Simple Smile абе имах пред вид, че в теб ножа, в теб хляба, що се отнася до нета Mr. Green
важното е, че искам да те снимам, и то трябва да побързаме! Да не изпуснем момента на ефекта Wink

Мииньон, мерси че питаш... Кайо не е добре. От вчера е на АБ. Изкара 6 дни с непрестанна температура от 39-40 градуса, снощи беше най кошмарната нощ, защото и носа му се запуши изцяло и нищо не помогна, никакви капки, нищо. ние двамата изобщо не спахме, сега си легна без Т и беше по-добре,  явно АБ действа вече... трета сливица и жестока хрема казаха докс. не бил заразен вече, само трябва да му мине хремата и да се възстанови (изобщо не яде и е станал сигурно 11 кг, беше 11.600 преди да се разболее).  има шанс да празнуваме този уикенд, само кажете дали сте навити, или да изчакаме още една седмица?

Майра, къде ни изоставяш?
Виж целия пост
# 151
Ехооо днес съм в София на една среща заради която тази нощ спах до три суринта.

Къде е Равия нещо изчезна?
Виж целия пост
# 152
Ехооо днес съм в София на една среща заради която тази нощ спах до три суринта.

Къде е Равия нещо изчезна?

Е казвай конкретно предложение за среща де Wink.Какво е това кратко обявление само Wink
Или пък го казваш да ни дразниш само Mr. Green
Виж целия пост
# 153
Майра, къде ни изоставяш?

Изчезвам по топлите страни, че тук сняг щяло да вали Crazy Crazy

Отиваме в Италия за 4-5 дена - тук този уикенд е Великден тук и петъка и понеделника са почивни дни. След това пък вторник и сряда гледачката е 2 дена отпуска...Ама ние най-вероятно ще се върнем вторник, а сряда трябва да бачкам от вкъщи.

Кали, стискам палци Кайо да се оправи вече!

Ваня, успех на срещата!
Виж целия пост
# 154
Предложение за среща на изложението след десетина дена, днес ще е голям зор.И трябва веднага да се върна в офиса, щото нали съм най работната.

Maйра добре да си изкараш!
Виж целия пост
# 155
ваня, ккаво изложение?!?! Rolling Eyes ( аз пак съм изпуснала Blush)
Виж целия пост
# 156
Кали, говори с Роза да те упъти къде да го водиш за 3-тата сливица. Няма защо да се мъчи детето по-добре да му я махнат. Остави празнуването за по-нататък, нека пие 5-7 дни антибиотика и да му се отпуши и носле и гърло, не го мъчи сега с хора и празнувания Cry  Давай му поне някакви фрешове и водичка, ако не иска да яде друго.
А иначе със снимките трябва да побързаме, че с баничките сутрин скоро няма да съм за снимка  hahaha
Миньонче  Joy ами шефа ми писа + в полето фирмена идентичност (има едни луди бланки за оценка на персонала) и аз какво да направя взех та се включих, да съм идентична - той е виновен  Joy
Майра супер да си изкарате  Hug
За Стройоко ли говорим  newsm78 от кога почваше
Виж целия пост
# 157
Стройкото е от  26-и.ех как му се точа.............
Виж целия пост
# 158
Мацки , тук съм , ама нещо не съм в час , та гледам много да не пиша ! Crazy
Майра , благородно ти завиждам за Италия .
Кате , много  ме разведри с предложението си да хакнеш нета на колегите си  Laughing
Инфото за сушените плодове леко ме отчая , ама то да е само това .Аз не за детето аз им се точех ,ама нема сега да си купя пък... и без друго не са хипер евтини , така че .... ще дочакам пресни  Crossing Arms
Налегнала ме е една пролетна умора ....така ми  се  доспа ...шефа не ми признава правото на почивка от 2 до 4 ...нямам претенции може и върху бюрото да си полегна ..не ща завивки , ама той   не е съгласен даже и на такъв вариант  Mr. Green
Виж целия пост
# 159
Аз забравих да ви се похваля, че тази и другата седмица се придвижвам с едно Пежо 308 - много яка количка. Със стъклен покрив - гледаш небето, пече ти слънце, ама не духа като в кабрио Wink А какъв разход дава Shocked на 140 на магистрала - само 6/100 Whistling
Виж целия пост
# 160
Аз забравих да ви се похваля, че тази и другата седмица се придвижвам с едно Пежо 308 - много яка количка. Със стъклен покрив - гледаш небето, пече ти слънце, ама не духа като в кабрио Wink А какъв разход дава Shocked на 140 на магистрала - само 6/100 Whistling

HDI, предполагам?
Виж целия пост
# 161

Дизел е да, аз принципно не съм фен на нафтовите печки ..ама франсетата са се постарали Wink Ама и тя е още съвсем нова де - няма 1500 км та още не е имала шанса да се разтрака Wink
Виж целия пост
# 162

Дизел е да, аз принципно не съм фен на нафтовите печки ..ама франсетата са се постарали Wink Ама и тя е още съвсем нова де - няма 1500 км та още не е имала шанса да се разтрака Wink

На много стари спомени караш Simple Smile Дизелите не са това, което бяха. Новите common-rail двигатели дават прилична мощност и са много икономични, а като поведение трудно ще ги различиш от бензиновите. При HDI двигателят проблемите идват най-често от дюзата, която впръсква горивото, защото диаметърът й е само 20 микрона и е възможно да се запуши от мръсна нафта, но в Германия това е много малко вероятно. Така че не се притеснявай, няма да се разтрака мотора. В България гарантирано ще се разтрака колата, но и това не е твой проблем, така че си карай с кеф Пежото по хубавите германски пътища и се наслаждавай на звездите на тебе!  Grinning
Виж целия пост
# 163
Аз се завърнах от командировка в Пловдив. Ваня в София, аз пък в Пловдив... Временцето беше страхотно и макар че пак по работа бях там, успях да се разтоваря. По далече от офиса, по-добре. Последно време много се зомбирам с тая работа, тате Ники и той е психясал с неговата и в къщи се прибираме доста натоварени. Вечеряме и лягаме. И секса сме го занимарили...
Калина, иди в Исул, наистина. И аз ходих там за моите истории последните дни със синузита и ухото и съм много доволна.
Тука темата за Пежото дето я подхванахте много ми допада. Аз съм анти-шофьор и не разбирам изобщо от коли, но Пежото си ми е любима марка и с интерес ще ви изчета коментарите
Виж целия пост
# 164
ooo... Kabiv! Много си официална Simple Smile Точно както обеща Simple Smile

Кайо се оправи от АБ, снощи като си лягах, го пипнах, и беше нормално топъл, стори ми се леден! пипах го, пипах го... викам какво му стана на това дете Joy после се сетих, че просто е свалил Т. и така щастлива се почувствах! Усмихнах си се в тъмното...
Надявам се да нямаме проблеми от тук насетне, ако се наложи, ще го водя, но мисля, че беше по скоро единичен случай.

Кате и Мини, кажете за какво се заигравате словесно. Аз от не знам колко време не съм спала повече от 3 часа и хич не съм в час вече, бач имам до ушите, на вс отгоре ми дадоха един супер спешен и дълъг превод да направя, за вчера , ако може. Сега си го поделихме семейно.

Гер4о, понеже имаш опит в каръшките неща, да те питам... пералнята ни е на 6 м преди изтичане на гаранцията. Оказа се мега калпава, не знам колко пъти вече са идвали от сервиза да я поправят, сега пак не работи. Освен че се чудя къде да пера, започвам да се чудя колко ще ми струва издръжката на тази пералня когато започне да се чупи след гаранционния период? Знаете ли дали могат да я сменят, при положение че дава дефекти през 2 месеца? От сервиза, разбира се, казаха, че не можело.. сменили закона...
Гер4о, какво стана с бибите? Махнахте ли ги? Или Иван беше само с една?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия