Работещи майки 2006 г. - тема 13

  • 23 603
  • 285
# 135
в мулти нали не ги качваш една по една? С джава става с копи-пейст. зарежи ги да си се качват сами. нямам търпение да те видя Simple Smile

Не разбира се - с джавата - не съм толкова луда Crazy Използвах времето да избера другите - че като докопахме апарат и бяхме като невидели  Crazy Crazy Ама те са стари - едните са от 24.2, а другите от 9.3.

Виж целия пост
# 136
стари, млади, давай ги... нямам претенции Wink
Виж целия пост
# 137
Luisenpark - 24.02.2008

У наше село 
Виж целия пост
# 138
И Здравчо е болен, даже е на антибиотик.Обаче няма изобщо температура, гърлото му е много зле.

Хайде днес е петък утре за някой е почивен ден / аз ще се трудя до обед/
Виж целия пост
# 139
Майра, СУПЕР готино изглеждаш, качи още снимки, моля те.
Само да кажа, че и катетоМ е супер мацка, много ти отива кате да си бременна!
(понеже снимки няма да качи скоро Joy )
Срам ме е много  Embarassed
Майра как го постигаш това с килограмите  Rolling Eyes много ми се яде сигурно пак ще стана 25 +  Embarassed сутрин само се оглеждам дали някой не е донесъл мазни банички в офиса (нещо, което от години не съм правила да закусвам и то баница), само чакам да стане 11:30 и почвам да питам кой какво ще яде, а вечер направо имам чувство, че ще припадна ако не се натъпча и все на хляб налитам  Shocked а истината е, че аз много мразех хляб и почти не ядях само на пица или на кентъки  hahaha
Иначе съм като силиконова бомба не могат да се въздржат да ме гледат из офиса  Joy, а аз нарочно акцентирам там с по-големи деколтета, защото с моята талия дето беше 63 см, а вече е 73 по-добре да не поглеждат надолу  Joy че ще ме разконспирират на момента hahaha
И като говорим за това - КОЛЕГИ знам кои сте дето ме четете тук и ме оглеждате, много е грозно да не можете да се въздържате да ми гледате корема, обещавам ви скоро мнооого ограничен достъп в нета  Peace, а ако чуя някоя клюка по етажите - нулев достъп  Joy знаете че мога да убедя когото трябва, че нет не ви трябва  Joy
Виж целия пост
# 140
И като говорим за това - КОЛЕГИ знам кои сте дето ме четете тук и ме оглеждате, много е грозно да не можете да се въздържате да ми гледате корема, обещавам ви скоро мнооого ограничен достъп в нета  Peace, а ако чуя някоя клюка по етажите - нулев достъп  Joy знаете че мога да убедя когото трябва, че нет не ви трябва  Joy
Е това  е уникално Joy Кате, мерси че ме разведри Grinning
Аз съм на работа, ама нещо хич не съм адекватна тия дни Rolling EyesДоста неща ми се струпаха, та си почивам на работното място hahaha
И ме мързи да пиша нещо,,, CrazyАбе- добре съм- ще се оправя Simple Smile
Виж целия пост
# 141
http://zaheto.wordpress.com/2008/02/20/%d0%9b%d0%be%d0%b3%d0%be- … 1%86%d0%b8%d1%8f/
Виж целия пост
# 142
Майра как го постигаш това с килограмите  Rolling Eyes много ми се яде сигурно пак ще стана 25 +  Embarassed сутрин само се оглеждам дали някой не е донесъл мазни банички в офиса (нещо, което от години не съм правила да закусвам и то баница), само чакам да стане 11:30 и почвам да питам кой какво ще яде, а вечер направо имам чувство, че ще припадна ако не се натъпча и все на хляб налитам  Shocked а истината е, че аз много мразех хляб и почти не ядях само на пица или на кентъки  hahaha

Не знам и аз как не съм станала + много кила, като и аз ям само хляб и тестени. Преди "закуската" ми беше 1 кафе, сега не ям ли нещо тестено направо ставам звяр. И на мен ми се ядат мазни банички ама няма  Rolling Eyes

Преди с Ясмин 2 седмици в САЩ карах само на пържени картофи ..ама трамбовахме по цял ден из Сан Франциско ..та си обяснявах некачването ..Ама сега ме е обзел един мързел не е истина - от колата - в офиса и обратно вкъщи. Тук времето е ужасно скапано, вали всеки ден и дори на разходки не ходим Sad Та и малкото ми физическа активност заминава..

Ти принципно си много слаба така че повечето ти качени кг са нормални - а и като гледам как успешно ги беше свалила какво се притесняваш - други грижи нямаш ли си Mr. Green


Аз да се оплача днес издивях - 123456789 пъти ми прекъсва нета и правих съответно толкова опити да направя една нова инсталация - в крайна сметка за 1 промяна на 1 ред в 1 файл изгубих цял ден #Cussing out
Виж целия пост
# 143
И като говорим за това - КОЛЕГИ знам кои сте дето ме четете тук и ме оглеждате, много е грозно да не можете да се въздържате да ми гледате корема, обещавам ви скоро мнооого ограничен достъп в нета  Peace, а ако чуя някоя клюка по етажите - нулев достъп  Joy знаете че мога да убедя когото трябва, че нет не ви трябва  Joy
Е това  е уникално Joy Кате, мерси че ме разведри Grinning


 Joy Joy Joy Катето изби рибата с водолазите!
Виж целия пост
# 144
За мен почивен ден, даже доста. Гриза си ноктите, че не помня срока за една задача понеделник ли беше или по-късно . . имах и разногласие с колега - как да се направи. в секи си направи вариан,т в понеделник - проба.

и аз си мечтая за бебе и жилище. в обратен ред. не гледам още цени, но разпределението ме убива. най-често ми предлагат апартамент с две спални под 10 квадрата, огромен хол с кухненски бокс и тераси, дето ас по-големи от спалните . . ми не ща такъв, бе хора!  Crossing Arms като намеря Моя апартамент, тогава ще му мисля за парите.
Виж целия пост
# 145
 за тези, които не знаят, само да вметна , че катето е сис админ Joy

както би казал мойто мъж:
Баси катето, баси шефката!
Виж целия пост
# 146
Моята разбойничка проспа хубавото време Sad Цяла сутрин дивя по магазините и сега спи от 14ч - вече ще станат 4 ч и си няма идея май да се събужда - то бива седобеден сън, ама нейното на нищо не прилича Crossing Arms

Jd, ако искаш хубаво разпределение тряба да търсиш старо строителство. Новите просто са връхта Crazy на архитектурната мисъл  Crazy
Виж целия пост
# 147
за тези, които не знаят, само да вметна , че катето е сис админ Joy

както би казал мойто мъж:
Баси катето, баси шефката!
Калинка никога не съм била сис админ, бивш програмист съм  Joy от сисадминската работа не отбирам много на практика (само на хартия), но си имам 6 бр. в офиса дето са много добри  Peace , а и мъж ми е бивш сис админ та ползвам жокера обади се на приятел  hahaha
Виж целия пост
# 148
Е срамота, съвсем сте забравили темичката Crossing Arms

Аз в четвъртък ви изоставям за 4-5 дена - знам че баш тогава ще се разпишете и после няма да имате изчитане Crazy
Виж целия пост
# 149
Кате, я сега си признай - тази кампания на вашата фирма в твоя чест ли е?
Майра, приятно изкарване! Аз обещавам да не пиша след четвъртък.
Кали, как е Кайо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия