ººº Първомартенска тема на испански мами и мадами ººº

  • 21 886
  • 278
# 180
Рали  Joy Joy Joy
от кои? с един ред колелца или с 2 . те с 1ред наистина са сложни за усвояване . как сяда6 тогава  Mr. Green
 и аз трябва да видя какво е станало със снимките, още не съм се взела в ръце
видях 4е Естопа обсъжате , нищо по въпроса не мога да кажа ама се присетих за ПЕреза , много ми харесват
поздрав4е http://uk.youtube.com/watch?v=XCq3nKGDX7M
Виж целия пост
# 181
Габи, Мими, Карчита дано всичко мине добре, благодаря ви за пожеланията. Hug Hug Hug
Габи надявам се Додо да те слуша и да напредва все така.
Мими ще видиш че Иви ще свикне бързо с новата обстановка и къща.
Карчита как са малките принцеси, слушат ли те или проявяват характер?
Rally_Y това си е супер идея, ролерите са за развлечение, не се притеснявай ще се научиш да ги  караш, нищо че си паднала #Crazy, то човек така се учи най добре като падне и след това се изправи. Ние с мъжа ми пък си имаме мечта да си вземем някой ден колелета и да ходим на походи в планината с мъника естествено, нали има такива колелета със седалки за бебета, ама май трябва да изчакаме да поотрасне и тогава. newsm78 Тъкмо се отслабва и се развиват мускулите на краката, а и на чист въздух е друга работата.
Виж целия пост
# 182
Малиииии,замина Мимки да ражда и не успях нищичко да и кажа ooooh! ooooh!Дано всичко мине като по вода Praynig Praynig Praynig

О'Хара,процедурата е боцкане Mr. Greenъхъ...това може би е неприятната и част.Иначе бързичко става,около 4-5 боцвания отляво и още толкова отдясно,после масажче.Аз да ти кажа първия път боцкането беше в коремната част и не го усетих,ама по мишелинките направо ми се доплака.А там е където най-много излишъци имам Tired

Виж целия пост
# 183

Марица, ни са едосвай- пусни си тв1,дават Адвокат на дявола(мисля че така се казваше).И Кeaну е на ниво да му се порадваш, Hug аз съм му фенка от Матрицата насам Grinning
А на Пит Брат му се е разхубавил откакто се хвана с Анджелина Heart Eyes



Какво му се е разхубавило? Grinning
Ина4е филма е Адвокат на дявола,да.Аз и 4арлиз я харесвам,по4ти вси4ките й филми съм гледала.
В неделя ще дават Матрицата,а наскоро гледах за кой ли път ве4е 13 етаж.

На Мимки желая вси4ко да приклю4и благополу4но и да се радват на едно хубаво и здраво бебенце.  bouquet

bgangeleyes,нали има ефект,изтърпяват се тези боцкания. Wink

saby,наистина секциото е по_поносимо,отколкото вагиналното раждане.Аз съм ходила и на двата вида и на цезаровото гледката(поне за мен) бе нормална,другото едвам го издържах. Rolling Eyes

габи,много се радвам,4е заниманията на малкия дават резултати и сте доволни. Hug

Бари,кво става с тебе?

Рози,съжалявам за сестра ти. Sad Дано да го понесе по_леко и да ви зарадва в бъдеще. Peace

Виж целия пост
# 184
Гледам на музикална вълна сте...ЛаАда,чудесен поздрав!

Момичета,благодаря ви...радвам се,че творението на Давид ви е харесало  Mr. Green Heart Eyes

По едно кафенце да се събудите ...искате ли...и по едно парче кейкче,а.... Hug


Виж целия пост
# 185
Добър ден и от нас!

Габи, както винаги страхотна кулинарна красота си ни предложила.Благодаря!

ЛаАда,сега да ти кажа...Значи , на трябваше да сме с телефон на Водафон на договор,за да си включим интернета,а модема го взехме на промоция безплатно,през лятото + безплатен телефон.Отделно дават сим-карта за интернета.На тарифа "Навега и Абла" сме , 24часова . Условието е 9Е минимум консумация от телеф. разговори. 49Е е таксата за интернет.Вече като договориш интернета ти предлагат тарифа по избор - ние си избрахме безплатни разговори с домашни телефони.

Как ли е Мимки сега?

Момичета,Иви вече пее без помощ първите 4 куплета на "Зайченцето бяло",без да ги обърква по ред Grinning.
Виж целия пост
# 186
добро утро и от мен, то май ве4е си е добар ден, но нищо
Mimiii и ние до скоро оглеждахме за интернета и накрая избрахме ОНО, може би сбаркахме, но за сега за сваляне за сега е по добре от телефоника. Браво на Иви, все така лЮбознателен да е винаги. А ти как се справяш, подреди ли новият дом, успя ли да из4истиш ве4е, което не е много лесно с дете наоколо
 mimky о4акваме новини
ЛаАдаДеспейнада с един ред са ролерите, трудни4ко е но аз съм се запънала като магаре на байр да се нау4а. А за сядането ве4е не ми е проблем, но не питай какво беше в понеделник.  hahaha
успях да ка4а снимки от рожденният ден на Ния, от екскурзията в Тера Натура и от опита ни да караме ролери
http://family.webshots.com/photo/2685173390092987519VNoHFt
Виж целия пост
# 187
Здравеите!И аз си мисля за Мимки днеска 6те гу6ка малката кукла Hug.Дано е минало вси4ко добре!Мими ти има6 ли телефона и?Рали малката е страхотна 6те стане слаба мадама Peace.Оф и моя кога 6те стане толкова голям. :ooooh:gaby_s мерси за кафенцето браво на малкия сладур PeaceХаеде моя захарка мама да се захва6та с ка6тата Whistling
Виж целия пост
# 188

Марица, ни са едосвай- пусни си тв1,дават Адвокат на дявола(мисля че така се казваше).И Кeaну е на ниво да му се порадваш, Hug аз съм му фенка от Матрицата насам Grinning
А на Пит Брат му се е разхубавил откакто се хвана с Анджелина Heart Eyes

Какво му се е разхубавило? Grinning
Ина4е филма е Адвокат на дявола,да.Аз и 4арлиз я харесвам,по4ти вси4ките й филми съм гледала.
В неделя ще дават Матрицата,а наскоро гледах за кой ли път ве4е 13 етаж.

  Изглежда ми  малко по мъжествен на Pit Брат му, че преди се обличаше като някои тийнейджър. Grinning
Кой е този 13 етаж, нещо загрявам като албански реотан. newsm78

Mimiii,  споко, надали ще убият Дукe, толкова скоро-че той прави сериала, както Lucas прави Los hombres de Paco-без тях двамата си губят целия чар сериaлите. newsm78Въпреки че аз едно време не вярвах че ще убият Cара от Prison Break- но взеха че я убиха #Cussing out
Браво на Иви,за песничката, през лятото с баба и дядо, сигурно още ще научи. Hug

Rally, гледам карнавали,купони,рожденни дни-много сте сладки, даже и нацупени GrinningПита ли в посолството за паспорта,успяха ли да помогнат? Peace

Gaby, пак вкуснотийки ни поднасяш ooooh! Hug

Saby,приятно прекарване в Sеvilla, направи снимчици-бил много красив град.И дано бързо оздравявате.  bouquet

ЛаАда, благодаря за поздрава, връщам ти го веднага

http://www.youtube.com/watch?v=OvZIcY27x28

Виж целия пост
# 189
Днес наобяд се е родила малката принцеса на Мимки  Hug

Малката госпожица се казва Никол, тежи 3.230 кг.





Мама и дъщеричка се чувстват добре, заедно са в стаята от момента на излизане от реанимация след секциото.
Виж целия пост
# 190
Ей това се казва добра новина! newsm19 newsm19 newsm19 newsm74 newsm18 newsm32
 


Ще чакаме с нетърпение завръщането на Mimky, и да ни представи малката принцесаlove001


Виж целия пост
# 191
Страхотна новина!

Мимки, да ви е жива и здрава малката дъщеричка  Hug.
Желая ти бързо възстановяване.


Виж целия пост
# 192
мили мами от малага, след около 2 месеца, живот и здраве, ще родя първото си бебоче, момиче. всичко това е прекрасно, само дето в момента май аз и любимия не можем да си позволим да си накупим всичките му там бебешки кошчета, колички и прочие джунжурийки. аз вече веднъж се обърнах към мамите от форума и се отзоваха няколко от тях, но са далеч от малага и май разходите по транспорта не си заслужават. все пак много много благодаря!! затова сега се обръщам специално към мамите от малага - моля ако бебока ви вече е поотраснал и не използвате старото му кошче, количка или друг аксесоар, моля пишете ми, ще ми помогнете изключително много!
благодаря ви предварително и хубав ден от мен!   bouquet
валя
Виж целия пост
# 193
Честита дъщеричка!
Много здраве и пак здраве й желая   Grinning

На гордата мама - бързо и безпроблемно възстановяване  bouquet
Виж целия пост
# 194
  Честита дъщеричка ,Мимки!

    Да ви е здравичка,да ви носи много радост,а на теб
    бързо възстановяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия