ººº Първомартенска тема на испански мами и мадами ººº

  • 21 884
  • 278
# 195

чЕСТИТА ПРИНЦЕСКА НА МИМКИИИИИИИИИИИ, ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МАЛКОТО съкровище И МНОГО МНОГО ДА ТЕ РАДВА
уф представям си как се чувства сякаш вчера бях в операционната и си видях слънчицето, сега е само на 5 и половина, но имам чувството че цял живот сме били заедно, снощи го гушкам и той ме е хванал и не ме пуска и ми се усмихва и си мислех колко е малък и колко невинен и как цялото му съществуване зависи от мен и ми стана едно такова мило и хубаво, момичета няма по хубаво чувство от това да си майка, от едни грейнали очички, целия свят се събира в тях и една чаровна усмивка
съжалявам за писанието, но днес съм странно настроена 
Виж целия пост
# 196
Честита ви рожбичка , Мимки!Да ви е жива и здрава малката Никол и много щастие и усмивки да ви очакват с нея!



Тони , и аз така си помислих.Главен герой е все пак,има шанс да го е съживил сценариста Laughing.
Виж целия пост
# 197


Честита дъщери4ка Мимки
да сте живи и здрави и две4ките, майка и дъщеря, и много оби4ани.
Виж целия пост
# 198
Мила Мимки, честита ви малка принцеса

да ви е жива и здрава и да ви радва много
на теб бързо възстановяване
Виж целия пост
# 199

4естито моми4енце на мимки.Бързо възстановяване.
Мимии радвам се за резидента ви.Надявам се 4е не си се обидила в поста ми когато обсъдих зле педагожките Embarassed, ама бях потресена от слу4ая с Мария.Как се справяте в новата къ6та? Heart Eyes Би ми се искало да видя как Иви пее лиубимата ми песни4ка за зай4енцето бяло.Кога 6те идват ва6ите?
Сабиприятна разходка и да се оправя6.То наистина това време е много лъжливо.
Рози съжалявам за сестри4ката ти. HugВажното е много да се оби4ат пък беб4е пак 6те дойде.
Тониготвите ли въдиците?
Съжалявам ако не споменавам о6те мами ама се опитвам о6те да ви из4ета.
Виж целия пост
# 200
Mimky,поздравления!
Желая на малкото 4ове4е здраве и спокоен сън,а на теб бързо възстановяване и незабравими мигове!


Виж целия пост
# 201
МИМКИ 4ЕСТИТО МИЛА!БАРЗО ВАСТАНОВЯВАНЕ НА ТЕБ И МНОГО РАДОСТ ДА ТИ НОСИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСА[/color]
Виж целия пост
# 202
Момичета искам да ви попитам нещо.
Понеже в понеделник сме на педиатър, защото ставаме на 6 месеца и една позната ми каза, че в България на тази възраст им
правели снимка на крачетата за локсации/ май така се казваше, нали се сещате, че малко куцо го обеснявам
ако нещо не е наред дето им слагат каиши/ и ми каза, че на всички бебчета правят снимка.
На предните прегледи гледах, че педиатърът му опъваше крачетата и пипаше, но не знам дали така се разбира има ли му нещо,
и дали само ако се съмнява се прави снимка или на всички бебета.
Кажете ми при вашите деца как е било за да съм подготвена в понеделник и да знам какво да го питам и как се казва на испански,
че не им знам медицинските термини. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 203
Мила Мимки текнаха ми сълзите от вълнение , много се радвам за вас нека ви  е честита малката хубавица да ви е жива и здрава и много да ви радва
Лейди не навсякъде в България правят такива снимки, но когато лекаря сложи бебето по коремче и изпъне крачетата гледа дали сгавките на бебето се срещат, дали съвпадат ако не тогава правя снимки, само при съмнения, но ако ти искаш да ти направят снимка тук незная как стой въпроса.Също така в БГ на 6 месеца и на годинката правят пълни изследвания, вземат кръв и урина тук незная дали е така.
Ние днес водихме малката на лекар.че много лошо кашля и не може да отхрачи, и ни изписаха ,  viscoteina apiretal , gotas та сега се лекуваме.
Виж целия пост
# 204
Честита ти радост, мила Мимки! Бързо възстановяване и много щастливи мигове с малкото съкровище!
Виж целия пост
# 205
 newsm51 Мили майчета,влизам за да ви поздравя послучаи утрешния празник 8-ми март,  bouquet  bouquet  bouquetзащото утре нима да успея да вляза във форума.Рано сутринта отиваме на една хижа-там ще празнуваме,а и нали сам рожденничка.А на вас ви пожелавам весело изкарване утре.И мимки да ти живо и здраво малкото мишленце,да се възстановяваш бързо и много да го гушкаш и цункаш от всички нас.newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 206
Честита първа рожба на Мимки! Че и какво хубаво име са й сложили, да им е жива и здрава и много да ги радва.
Всички са за теб Мимки!

Абе аз имах един пост, някъде се е изгубил,  newsm78 да не са правили бек ъп на сайта или да са възстановили стар архив. Пожелавах на Мимки леко раждане, то вече късно...
На Габи, че Додо ще порастне хубаво и умно момче като батковците си.  Peace
Лейди Лаура, тука не правят такива изследвания за костичките на детето, само ако имало нужда, ако педиатъра преценял. Това е за осигурените само в СС, който има частна осигуровка, да каже, там може и да правят.
Виж целия пост
# 207
Момичета искам да ви попитам нещо.
Понеже в понеделник сме на педиатър, защото ставаме на 6 месеца и една позната ми каза, че в България на тази възраст им
правели снимка на крачетата за локсации/ май така се казваше, нали се сещате, че малко куцо го обеснявам
ако нещо не е наред дето им слагат каиши/ и ми каза, че на всички бебчета правят снимка.
На предните прегледи гледах, че педиатърът му опъваше крачетата и пипаше, но не знам дали така се разбира има ли му нещо,
и дали само ако се съмнява се прави снимка или на всички бебета.
Кажете ми при вашите деца как е било за да съм подготвена в понеделник и да знам какво да го питам и как се казва на испански,
че не им знам медицинските термини. Благодаря ви предварително.


Тук при мен правят на асолютно всички бебета тази снимка,казват и екография А.Знам че преди е било само по преценка на педиатъра но от миналата  година го правят на всички.Само дето беше на втория месец горе-долу...
Виж целия пост
# 208
Добре дошла, Никол!Бързо възстановяване, мимки!Честита ви дъщеричка, много да си се радвате и много да се обичате!
Виж целия пост
# 209
ЗДРАВЕЙТЕ
на малкия му правиха такова изследване във втория месец, но защото е седалищно бебе не знам дали е задължително за всички и на всеки преглед му преглеждат крачетата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия