Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 346
  • 855
# 525
Добро утро  bouquet
Днес се очертава мързелив ,но и режимен ден Simple Smile
Спорна неделя,момичета Hug
Виж целия пост
# 526
Добро утро момичета,
отбивам се само да кажа, че си режимствам кротко. Вчера си измерих мерките със см... всичко добре, но бюста вече е имагинерна величина  ooooh! Но както е казал народа "дупе цици храни", две убавини на едно място - трудна работа...
Карамел добър старт. Това е предимно водичка, която тялото ти е насъбрало, ще се позабави темпото, няма как - иначе ще изчезнем за броени дни  Wink Успех  bouquet
Суперслави до срещата ще имаш много по-хубаво тяло, светеща кожа на лицето и добро самочувствие. Добре дошла, ще стискаме палци и ще помагаме. Hug

Един въпрос имам  - ако втора фаза се кара 2/0 - два дни протеини и пет дни нормално хранене, като как ще изглежда трета фаза при това положение newsm78. Имам колежка, която иска да пробва този режим, но не знам какво да й кажа. Как мислите?
Виж целия пост
# 527
Добро утро и от мен!
Днес ми е 3-ти ден и кантара показа още 0,5оо надолу и съм много щастлива,макар че снощи се чуствах много отпаднала,виеше ми се свят/а кръвното ми беше ок/,краката ми се огъваха и направо мислех че ще припадна Sad,някой от вас чуствал ли се е така newsm78 и възможно ли е да ми пада много кръвната захар и от това да е всичко? Изпих 2 чаши кола -лайт,но нямаше успех. Дайте ми съвет какво да правя в тези случаи ,моля!
Сутринта закусих от кексчето,което Шуши беше написала ,а сега ще пия кафе.
За съжеление няма да мога да се включа във Варненската среща,защото няма кой да гледа децата Sad
Лек ден засега  bouquet
Виж целия пост
# 528
Здравейте момичета  Hug   bouquet
Вчера големият ми младеж навлезе в тийн възрастта  Laughing - стана на 13  Hug Прегреших е един бонбон  Blush , но от днес съм на П и ще наваксам  Blush
Имам си вече електронен кантар.Оказа се, че с другия ми сочат едно, само дето този има и грамчета  Hug
От както минах на ПЗ не мърдах, но днес сутринта изведнъж кантара показа - 1 килограм  Shocked Наиситна ме изненада  Laughing Laughing

Ето малко снимки от вчера на който му се гледа  Grinning  Hug http://damaianti.multiply.com/photos/album/56#
Сега ще се върна да ви чета!  Blush
Желая на всички лек и ползотворен ден!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 529
Котето, повечето от нас са се чувствали отпаднали в началото на режима. Сънче го обясни преди 2-3 страници
Цитат
Нормално е първите дни да се чувстваш зле, особено силно ще е главоболието - организмът се чисти от токсини и поради рязкото спиране на въглехидратите, изпада в състояние на кетоза. Няма страшно, до 3-4 дни ще отшуми!  
Почивай повече и ще мине. Успех!   bouquet

п.п. Дамаянти да ти е жив и здрав разбойника Hug И моят е на 13 - дупе да ни е яко Wink
Честито ти минусче!   bouquet
Виж целия пост
# 530
Здравейте!
Публикувам меню защото се отчаях малко, 20 тина дни кантара седи на 65 и не мърда, мерките са мръднали малко, но ми се струва че нещо не е у ред. Пуснала сам 15 дни меню мога да пусна и другите, понеже си записвам.

16.02 65 g Тр. с кис. мляко, Пил. Пържола, Телешки черен дроб на тиган, омлет, салата
17.02 65 kg Тр. с кис. Мляко Риба на тига Пиле на тиганСос от кисело мляко,  салата
18.02 65 kg Тр. с кис.мляко; 200 гр cottage cheese. Сьомга 200г;Омлет 3 яйца;
19.02 65 g Тр. с кис. мляко,Рачещки  рулцас кис мляко Омлет с шунка
20.02 65 кг Тр. с кис. мляко, Риба във фолио с малко горчица
21.02 64,5 кг Тр. с кис. Мляко Омлет с пуешка шунка Рачешки ролца с кис мляко
22.0265 кг Тр. с кис. мляко,  Пил дробчета, Пил. Пържола, домат,краставица лук гъби
23.02 65 кг Тр. с кис мляко, салата Пил.дробчета,  Скумрия с дом. Сос омлет с пуешка шунка
24.02 65кг Тр. с кис мляко, Риба тон в собствен сос, Зелева салата, Скумриа в дом сос
25.02 64,5 кгТр. с кис мл., Задушени дробчета, омлет (2я) и шунка, риба тон айрян
26.02 65 kg Тр. с кис мл., Кис. мляко+ cottage cheese. Задушени дроб4ета, Риба в фолио,
27.02 65 kg Тр. с кис мл., 3я + шунка, пил пържола с сос Кис. мляко+ cottage cheese.
28.02  65 кг Тр. с кис мл., Телешки черен дроб на тиган Омлет 2 ола лайт
29.02 65 кг Тр. (3л) с кис мл.,Телешки черен дроб на тиган, домат и зеле Кексче(3я, 1л ОЯ)
01.03 65 кг Кексче 2я, 3 л. ОЯ, 1л извара, 1л пр. Мляко, риба на тиган, шунка с изварен сос 2л. Пил пържола+ зеле салата

Вскичките яденета съдържат над 250г месо(не съм писала грамажи понеже ще стане супер дълго) или 3 яйца, и са формирани в 4(понякога 5)основни  яденета, и нещо помежду поякога, над 2 л вода пия на ден. Смених и схемата П/ПЗ, беше 5/5, сега е 4/3.
Нямям прегрешения и сам се отчаяла доста 20 дни едни и същи кг Cry пък и не са от последните
Карам колело 45 мин на ден(ходя на училище така от 7 месеца), тичах  по 2 пъти последните 2 седмици. Пия по 2/3 кафета и каточели е това. Нямям проблеми с тоалетната.
Моля ви за коментар ooooh!
Извинявам се за големия мранкоч рано сутринта, но днес хич нямям настроение.
Виж целия пост
# 531
Здравейте и от мен, Сладуранки Дюканки !!

Искам да напомня за последно: ВАРНЕНСКА СРЕЩА, /днес/, 14 часа, Нашенци
Виж целия пост
# 532
Я да ви попитам:
Мога ли да комбинирам диетата с ябълков оцет на таблетки?
Виж целия пост
# 533
Татянка, не се отчайвай и си ангажирай вниманието в нещо друго ,не мисли за тези оставащи килограми Peace  bouquet
Виж целия пост
# 534
Добър ден на всички!   smile3525
foli, аз съм на аватара, да. Embarassed Hug
Благодаря на всички за милите думи и пожеланията, упорито пълзя към визията от първите снимки и съм сигурна, че ще я постигна, защото ИМАМ ВАС и се обичам. Mr. Green
Аз продължавам да свалям в ПЗ, което адски ме радва. Всяка сутрин се качвам на кантара с нагласата, че някое грамче в + ще е нормално, но не! Всеки ден ме радва ново минусче и ми е едно хууууубавоооо! Crazy Днес съм 67.800, с 300г по-малко от вчера, сега ще си поправя линийката на 68кг, пък дано  не се налага да я връщам. Не знам дали ще задържа това темпо, но и да се забави, вече няма връщане! Laughing
Честито на всички празнуващи днес! Hug   newsm51
Много   love001 и силни Hug на всички другарчета!
Виж целия пост
# 535
Даа, Татянка, нормално. На първо четене в някои от дните имаш само рулца, пуешка шунка и яйца. Ако включваш и месо плюс тяк е добре, но ако няма месо, това е малко. Второто нещо е тренировката. Имай предвид, че ядеш протеини и тренираш, което води до натрупване на мускулна маса и затова не сваляш килограми, но може би сваляш сантиметри. Ако досега не си тренирала, по-добре остави тренировките за след втора фаза. Hug
Насти, мислех, че е някоя филмова звезда, ама като ти видях снимките те заподозрях Hug
Карамел, що да не може, опитай, ама според мен няма смисъл. Поне на мен не помогнаха. Hug
Котето, сега ще пусна нещо, което не е мое, но пък е написано от разбирач, дано ти помогне. Написаното е от стара дюканка /не по възраст/Лузоро, дано няма против:
" Хипогликемията ,няма нищо общо с хипотонията(т.н.ниско кръвно налягане),въпреки че като начин на проявление доста се припокриват и са трудни за дифереренциране..Най-точно могат да се разграничат едно от друго с апарат за измерване на кръвно налягане.Ако попринцип сте с ниско кръвно ,както съм аз(100-70;90-70),когато  ви прилошее(световъртеж ,загуба на сила ,притреперване,главоболие,притъмняване пред очите),измерете кръвното ,ако няма промяна от вашето обичайно налягане или разликата е незначителна ,значи с кръвното всичко е о.к. Тогава може да се мисли за евентуално състояние на хипогликемия.Втози случай не се стряскайте ,просто трябва да хапнете нещо сладко,съдържащо бърз въглехидрат,т. е такъв който по-най-бързия начин ще попадне в кръвта.Тук всеки сам може да си избере(мед,натурален портокалов фреш,или нещо по-непозволено- парченце шоколад например   )Директния отговор на въпроса  дали можем да ги сбъркаме , е да можем ,аз самата ги бъркам.Със сигурност мога да кажа,че е хипогликемия ,прилошаването ,вследствие от силно физическо натоварване,когато човек е на някакъв диетичен режим.Нещата се утежняват малко повече ,когато поприрода човек има ниско кръвно ,какъвто е моя случай.Понеже режима на Дюкан е сравнително безсолен ,това допълнително може да понижи ,така ниското кръвно налягане.Затова ,аз например си увеличавам малко солта в храната(въпреки ,че заради съпруга ми ,който е хипертоник у нас солта е калиева т.е. диетична)Накрая другото ,което се сещам е при ниско кръвно да пиете задължително много течности-вода!!!За тези ,които се интересуват повече,без да правя реклама но  освен в интернета,на книжния пазар има доста любителска литература на тема белтъчно хранене,хранене при спортни натоварвания и здравословно хранене.Тази литература е от известни лекари,лошото е че малко или много са описани там и двата симптома доста научно и с медицински термини.  Една такава книга е "Mощта на белтъчините" на Mайкъл Ийдс и Mери Ийдс.  bouquet"
Виж целия пост
# 536
Добро утро,момичета!
Благодаря ви за комлиментите за моите цветя. Hug
Перлата-аз наистина ги гледам за удоволствие.Много добре ми действат на нервната система.  smile3534
*Дорис*-нямаш никакъв проблем.Само,че ще включим и Бубето в групата на пишман цветарките Laughing
Татянка-Мисля,че яденето тие малко.А вода пиеш ли?
Супер слави-Добре дошла HugТук наистина се свалят килограми.Успех newsm10
Приятна среща на момичетата от Варна и Русе. 1datingЧакаме снимки.
На всички минусчета-честито.Лек и отслабващ ден!
Виж целия пост
# 537
Goody, благодарско Hug!Дано го открия лесно.
Карамел, и аз се очудих на разликата за един ден.
Вещи, плийз дай парола за снимчиците!
Виж целия пост
# 538
Добро утро!  Hug
Оредяхме доста за русенската среща - от темичката ще сме само аз и Нелката, която ще доведе още една кандидат дюканка + още едно много мило момиче, което ми писа на лични, чете ни редовно и успешно прилага режима.

СуперСлави, добре дошла и успех!   bouquet Мотивацията ти е силна. Остава само да спазваш точно няколко прости правила. Лесно е и сигурно.  newsm10
Боровинка, добре дошла!   bouquet Скорошно оздравяване и успех с режима!  Hug
Перличка, благодаря!  Hug Ще има снимки, разбира се.  Simple Smile
Нели ВБ, Амсимам, Мечето, Карамел, Котето, Дамаянти, Насти, честити намаления!  Hug
Брукс, радвам се да те "видя"!  Hug Дано вече проблемите ти са в миналото!  Praynig И то е ясно как да свалиш килограмите. Чакаме те обратно при нас! Успех!  Hug
Марини, много жалко, наистина!  Cry Дано бебо се оправи бързо!  Praynig Страхотно сте си изкарали с половинката!  Hug
Мими Георгиева, благодаря ти!  Hug
Бачи, КатяДжин, благодаря за кафенцата!  Hug
Гъбке, радвам се да те "видя"!  Hug Къде се изгуби? Бързо оздравяване!  Praynig Страхотен ти е резултатът до тук! Браво!  smile3501
Гууди, бързо да се оправяш, душицо!  Praynig Hug Ако е някакво успокоение, тук духа ужасно, времето никак не е добро. И аз съм си вкъщи чак до срещата.
Ривела, благодаря!  Hug
БилиHug И ти се изгуби напоследък.  Sad
Карамел, добавки не са ти нужни, освен комбинирани витамини и минерали.  Peace
Дамаянти, хубаво детско парти, хубави деца, хубава торта, само теб не те видях.   33uu
Татянка, всичко е наред - режимът действа стъпаловидно.  Peace

Хубав неделен ден на всички!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 539
Здравейте !   bouquet
Най-накрая прочетох темичката,че в последно време от разходки не ми остава време.Днес май няма да се излиза-страшно гаден вятър духа в Бургас.Само прахоляци вдига...гадна работа....малчо ще полудява в къщи...
Гледам доста снимки сте пуснали момичета-много сте готини!
Насти,и аз мислех ,че на аватара ти е някоя звезда,пък то ти си била! Много готина мацка си!   bouquet
Сънче, честита прическа!Много ти отива!   bouquet
Боби,изглеждаш перфектно!   bouquet
Честита Баба Марта на всички и от мен! Макар и със закъснение  Blush
Добре дошли на новичките и честито на всички с минусчета!    newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия