Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 346
  • 855
# 570
Еми еми честит Втори Рожден Ден на принцесата ти! Да е жива и здрава и много щастливи детски усмивки! newsm59
Атракция - браво и според мен е чудесно постижението ти smile3501, успех и за напред!
Виж целия пост
# 571
Здравейте момичета Grinning
Да взема да се оплача поне на вас, че да ми олекне. От кога чакаме почивните дни, правихме планове за пикник на зелено. От вчера стягах багажа и днес преди обяд се натоварихме в колата - мъж, дете, още едно приятелче и куче, а като отидохме в гората, вятър, та се не трае. Децата взеха да се оплакват, че било голям студ, татито ни се изнерви, а аз го играх усмирител на страсти. ...Та досега разопаковах всичко и обратно по местата.
Иначе, режима си го спазвам. Днес ми е последен ден на ПЗ.  Задържам засега, но утре ще трябва да взема мерки за 00, че положението не е добре. Исках да попитам някой ползвал ли е Зарсена за този проблем, че ми се мотае тук едно шишинце.
Успех на всички с режимчето и приятна почивка Hug
Виж целия пост
# 572
Здр Мамчета,
днес е 5 ми ден от диетата на Дюкан,ударен режим и засега сам свалила 5кг.Имам обаче едно питане.newsm78 Тъй като си имам велоалгометар и обичам да се качвам на него искам да знам колко често мога да го правя? Нали спортистите правят точно това гълтат протеини и  тренират за мускули Thinking да не вземе да се получи точно този ефект при мен newsm78? ако някои може да ми отговори ще се радвам
пожелавам успех на всички Мамчета и на себе си  Grinning разбира се че лятото идва......
Виж целия пост
# 573
Еми еми, да ти е живои здраво детенцето! Много щастливо детство му желая и много радост да носи на мам и тате!  newsm59
Котето, ако много ти е трудно да издържиш още 2 дни на П, минавай утре на ПЗ. Нямаш много за сваляне, наистина. Но, ако се чувстваш добре, направи си 5 ударни дни.  Peace
Атракция, чудесен резултат! Браво!  smile3501
Пиратка, много неприятно е времето навън, наистина, а това слънце така лъже... Flowers Sunflower
Красива, добре дошла и успех!   bouquet Резултатът ти за удрния период е зашеметяващ! Браво!  smile3501 Отложи още малко тренировките - Дюкан препоръчва в 1-ва и 2-ра фази да не се спортува.  Peace

Аз отивам да се приготвям за срещата.  lalalala Малко ще сме, но ще е весело.  Party Надявам се на следващата, всички да успеем да се съберем!  Hug Ще има много снимки довечера.  smile3509 Апаратът е зареден и в пълна готовност.  Grinning
Виж целия пост
# 574
Не съм писала, защото няма какво! Само си чета и поемам информация полезна. Днес обаче съм малко отчаяна аз съм 4-ти ден на режима, нямам отицателен резултат.Според мен някъде бъркам. За днес да споделя какво съм яла до момента:
9:00  - яйца-2бр.,пшеничени трици -3с.л, пилешки крилца-2бр., малко обезмаслено сирене, минерална вода -3чаши
13:00 - малко обезмаслено сирене, пилешко бутче -1бр., пилешки дробчета,  яйца-1бр
Моля ви отоговорете ми !
Виж целия пост
# 575
Привет от мен!
Днес ми е последен П ден, въртях, суках, за да ми бъде ПЗ на 8-ми март, но не ми допадна варианта и ще съм на П и тогава.. Simple Smile

Утре ще се меря, но съм отчаяна относно корема ми, то на нищо не прилича тва чудо и почти не мърда... Май ще трябва окончателно да се простя с идеята за блуза по тялото.

krasiva, ще караш на най-ниски обороти велото, така няма да направиш мускули. Аз го карам на 1-ва степен, колкото време имам.
Пиратка, ужасно духовито е времето навън, така ми заплющя чаршафите, че избърсаха парапета и сега ги препирам #Cussing out И ние смятахме да ходим някъде на пикник, но се отказахме. А Зарсена съм ползвала, то е майчин лист и листа от зърнастец, ефективно е, но не трябва да се прекалява. Аз проблемите с 00 съм ги решила с най-древния метод Peace

SunHug Весела среща пожелавам!

icyangel, махни сиренето на първо време.  И крилцата как са приготвени, то по тях само кожа почти.. Wink



 welcome на новодошлите, то и аз се чувствам такава.
На свалилите  smile3501
Виж целия пост
# 576
Печени на фурна без мазнина, махах кожата колкото успях! Купила съм си от Метро "escuisa" имам проблем и с него не знам какво е - крема сирене или маргарин?! вода пия по 4 л на ден така съм от   5 години!
Виж целия пост
# 577
Крема сирене е.Лично аз не ти го препоръчвам в началото на режима. Peace
Сънче,ще чакаме с нетърпение.Варненки вече бушуват.
Виж целия пост
# 578
Браво на мен !!!  Blush Blush Blush
Като количество добре ли е яденето ми ??? (ще изключа сиренето и "escuisa")

Виж целия пост
# 579
леден ангел - докато се напъна да ти огтоворя и вече са ти казали - в България няма достатъчно обезмаслено сирене, подходящо за нашия режим  Confused
то и някои извари май не са съвсем  Rolling Eyes , ама като си казах наблюденията ми набиха канчето и сега си трайкам
та с две думи - маа'ни сиренето  Mr. Green маа'ни и крилцата, давай на класическия вариант - извара, бяло месо или бутчета, може и пиле на грил, но без кожата  Hug

дай и малко млекце или нещо друго като междинна закусчица около 10-11  Hug
опа - още два отговора - пускам и ще чета после
Виж целия пост
# 580
Sun и Орелия благодаря Ви за отговорите!Знаех си че Мамчетат тук са много бързи Hug Hug Hug
icyangel не знам дали го има в книгата на Дюкан но аз не закусвам сутрин.Ставам в 7.30 и до 13 не ям нищо.пия само кафе и чай и вода естественно!
Орелия аз като карам колелото си слагам едно найлонче на коремчето,защото да ти кажа и моето хич не е малко.Така като гледам има резултат , но не знам дали е от диетата или от найлончето newsm78 ,защото и двете ги правя от скоро Grinning
Виж целия пост
# 581
Красива,закуската е задължителна Naughty HugДо 13hтрябва да си яла 3 пъти. ooooh!
Виж целия пост
# 582
icyangel крема сирене е.
Искам да отбележа нещо, като това не означава, че трябва някой да се съобразява с моето виждане и мнение. В началото на режима бях много стриктна, не че сега не съм, но си позволявах само чисто филе, дори изварата ме съмняваше, а с киселото мляко бяхме на Вие. Аз телешко и карантия по принцип не ям, но съм сигурна, че и да ядях, нямаше да си позволя особено карантията в началото. Та си мисля, че поне в началото можем да бъдем по -еднообразни откъм храна, да бъде тя чиста.
   А Перла ти е отговорила вече.
perlata, я да те похваля, колко добре изглеждаш, че после щак ще забравя!  bouquet

krasiva, ма и в чувал да вляза, то вода се губи бе мила, гадните сланини си седят Rage  И не е хубаво, че не закусваш, задължително закусвай! Wink

Виж целия пост
# 583
дамянти там горе на диванчето ти ли си?

Aз съм  Embarassed

Кукумявка  Hug Мерси за пожлеанията - не е лесно с тийн  Laughing
Татянка, аз не се чувствам още достатъчно компетентна, че да те съветвам  Blush, но НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!!!  Hug

NastyWitch , ама много си готина бре - пу-пу, аз сега разбрах, че си ти на аватара  Hug

Фоли, Сън   smile3525  благодаря  newsm51

denica17 и в люлин духа - явно е повсеместно  Laughing

Моннн  newsm10 ще успееш!

Slav4e_Av4e мерси мила  smile3525

Лора1 - сега ще "затичам да видя снимката от партито  Laughing  newsm53

Рокси  newsm51

Перле  smile3521 всеки път се кефя на аватарчето ти  Hug А снимките са ФЪРСТ!!! Hug

Пеппи -браво   bouquet

Мамс  Hug

Вещи  newsm51 тенкюююю  Hug

Евче  Hug

Мамче  само така  newsm10

bruxelles  Hug  Hug Приятна сбирка  Hug

Еми-еми аз твоите кила ако ги докарам БАНКЕТ ще вдигна  Laughing newsm03 Късмет в режима!!ЧРД на хлапето   bouquet

Гуди, Бачи  newsm51

Котето, аз мисля, че за 5-6 кила 3 дена ударен е ОК, но да кажат вещите  Hug

Атракция - БРАВО    bouquet


Пиратка, жалко за проваления пикник  Sad - нищо, другата седмица  Hug За 00 не мога да помогна.Мен от време на време ме хваща и разтройство  Shocked
 
Красива  - за 5 дни - 5 кила  #Shocked ЕВАЛА  smile3501

icyangel сиренето май не е позволено в ударния режим  Rolling Eyes Не се отчайвай Hug

Орелия - ще стане - кураж   bouquet

Искам да пожелая весело изкарване на срещичката и чакаме снимкиииии  smile3509 photo

На новите - ДОБРЕ ДОШЛИ  welcome
На свалилите ЧЕСТИТО  newsm74
На задържащите кураж  baaa

Весел ден на всички  newsm57

 
Виж целия пост
# 584
Lora 1 - СТРАХОТНА СИИИИИ!!!  Hug Направо умопомрачителна  smile3544
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия