Имам мазолче! Как да го махна

  • 24 833
  • 36
# 30
хахаха прави сте момичета съдържа салицилова киселина и още нещо но не мога да го прочета защото пише на немски.
Виж целия пост
# 31
С лепенки за мазоли от аптеката.

Потапяш крака в хладка вода за около 20 минути, подсушаваш и залепваш лепенката. На другия ден пак същата процедура с нова лепенка.  Peace
Виж целия пост
# 32
хахаха прави сте момичета съдържа салицилова киселина и още нещо но не мога да го прочета защото пише на немски.
                      Накрая ще си взема салицилов спирт и салицилова киселина и ще се мажа самичка... Но мазането е по-добро от лепенките - лепенките ако се носят непрекъснато могат да се изместят и да засегнат здрава кожа. Не че не можеш да се накапеш, разбира се... Хм...
Виж целия пост
# 33
За четири дни две мазолчета отидоха в историята с лепенките на Урго. Държах ги денонощно, като сменях всеки ден по описаната от Естелия процедура. 1 лепенка струваше 40 ст.

Понеже по цял ден съм в движение, лепенката се размества малко и обработва част от здравата кожа наоколо, но това въбще не е проблем, тъй като като цяло резултатът се оказа много добър!
Виж целия пост
# 34
Извинявайте за невежеството, но как точно изглежда мазолът? Аз  имам едни такива наслоения по краката, там където обувките са ми обивали и е имало пришки, само че не ме болят въобще. Това мазоли ли са Вие пишете, че мазолите болят. Срещу такива наслоения помагат ли лепенките против мазоли?
Виж целия пост
# 35
Извинявайте за невежеството, но...
                    Честно казано и аз не съм много сигурна, но си мисля че това са мазолчетата... ДОбре де, аз сложих 2-3 лепенки, и сега какво? Отгоре побеля - трябва ли да го изстъргвам или да продължавам да сменям лепенките? От друга страна, ако там кожата се обели някак - не трябва ли да ми се смени кожата на цялото ходило? Сори за тъпите въпроси, но не ми е ясно.
Виж целия пост
# 36
Извинявайте за невежеството, но...
                    Честно казано и аз не съм много сигурна, но си мисля че това са мазолчетата... ДОбре де, аз сложих 2-3 лепенки, и сега какво? Отгоре побеля - трябва ли да го изстъргвам или да продължавам да сменям лепенките? От друга страна, ако там кожата се обели някак - не трябва ли да ми се смени кожата на цялото ходило? Сори за тъпите въпроси, но не ми е ясно.
Аз също стигнах до побеляването и незнам какво да правя newsm78Моля,ви Estellia и Ванче помагайте PraynigЯвно "тъпите" въпроси и мен ме вълнуват :mrgreen:Fat.wombat ставаме две  smile3555
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия