Булки - бели и червени, в ДЕ запрени - тема 64

  • 18 372
  • 298
# 210
абе аз съм против домакинските играчки, обаче алекс е на друго мнение. та ще търся прахосмукачка. фенка е голяма на прахосмукачките и по цял ден тътри тръбата с накрайника от голямата прахосмукачка из къщи. ще ми се нещо танкове, камиони и батмани да купувам. аз навремето на моите кукли им късах главите и им вадех очите. нежно цвете бях Mr. Green
алекс на гея я бутна в прилив на нежни чувства, а тя си трае. после се остави да я целува. детето ми ще се подчинява на мъжете, ужаст.
уча я да плюе, вдява бързо. не губя надежда, че може би все пак ще стане хулиганка и гордост за майчиното ми сърце. а и нашите чакат да започне да ми се връща все пак, не искам да останат разочаровани.
на мен ми харесва повече сърфината куФня. оназ на барби е ужасно тунтиг. засега алекс кара с една голяма тенжера от мен и една дървена лопатка. с нея бърка вътре и вари една риба и едно пате на манджа. после дава на мечетата да правят амам.
Виж целия пост
# 211
Я малко муЗикални идоли! Mr. Green

http://www.vbox7.com/play:3afb0ca9

http://www.vbox7.com/play:2f11612d

http://www.vbox7.com/play:dfbbd023   Music Idol 2 - Визитка На Люси Дяковска

http://www.vbox7.com/play:06bafbbe   Шоуто На Азис Люси Дяковска От No Angels 28.02.2008

http://www.vbox7.com/play:c5c42942    Music Idol 2 - Пенсионерка В Music Idol!


Виж целия пост
# 212
Не поzнавам дете, което да не оби4а прахосмука4ка  Laughing  И има които са 1 към 1 като големите. 4овек трябва само да реШи дали иска Мийле или БоШ  Laughing  Ина4е при нас е голям хит една стирка на Виледа, барабар с кофа и цедка, мнооого я полzва, не минава ден беz 4истене. Не zнам от къде го е виждала  Whistling  Laughing

Те децата оби4ат да копират големите, zа това оби4ат домакинските уреди  Peace
Виж целия пост
# 213
при нас е свифера. удобно е, защото може да се скъсява и сега си е неин. прахосмукачка ползва само баща и, а и съм и обяснила, че мъжете са тези, които чистят, а тя е момиче. нейсе, ще се възпитаваме......
Виж целия пост
# 214
Мда, и аз не виждах смисъл от домакински играчки, докато прасето не изля едно шише оцет във фурната. Сега тя си има кухня и аз си имам кухня.
Плюенето е отработено отдавна - някак напасна с началото на миенето на зъби. Сега, когато се ядоса на баща си си пълни бузите с вода  и имитира ренесансов фонтан Rolling Eyes .

Да, не прави. И тези, които си мислят, че прави са за съжаление.

Мислиш ли? Защото моите наблюдения тук, в БГ и на още поне 100 места са, че първото впечатление се прави точно на база тапии, документирани знания, лице, гъз и големи очи?! По нататъшното сработване е вече друга бира... Thinking
Виж целия пост
# 215
при нас е свифера. удобно е, защото може да се скъсява и сега си е неин. прахосмукачка ползва само баща и, а и съм и обяснила, че мъжете са тези, които чистят, а тя е момиче. нейсе, ще се възпитаваме......

 Joy  Даааа, и теzи Щаубтюхер zа еднократна употреба, аz като бърШа прах й давам една кърпи4ка и на нея, много е горда и доволна и бърШе ли, бърШе  Grinning
Виж целия пост
# 216
диупломата не прави човека, а е просто годинки от живота му , опит, преживявания, натрупани zнания и умения ... е мерси, но не си ги давам. не може ли хаусфау с диплома по фиzика например??? Защо не? щом може преподавател с диплома по математика или писател с диплома по медицина  Joy
Виж целия пост
# 217
Разбира се, че не прави човека, но е признание за големия труд!
Е, наистина сме "утрепали" от четене някои и от чертане по нощите, докато трети са си бъркали в носа, но не ни съжалявайте толкова!  Joy
Виж целия пост
# 218
приzание и натрупан опит и доста zнания в дадена област , което дава доста по обширен мироглед  Wink но не дипломата прави човека, човек може да има zнанията и беz да има хартишка zатова. ПРосто трябва да има интерес  и желание Hug
Виж целия пост
# 219
Има и бундесканцлер-физик...че и с кофти фризура даже Wink

Когато напусках работа и търсех заместник, получих над 50 кандидатури - честно си признавам, че извадих тези с най-добър опит и най-много тапии от купа, после колегата ми мина и отся вълците и в крайна сметка на интервю извикахме 8 човека Embarassed . Сигурна съм, че има пропуснати страшно много талантливи хора, но чисто и просто нямах нито време, нито желание да си играя на "откривач на диаманти" Confused.
Иначе, да, Мистингейт, в реалният живот дали срещу теб ще седи дипломиран простак или обикновен простак е все едно и също. Най-вероятно първият ще бъде дори по-дразнещ - с това съм напълно съгласна -  в този случай никаква дипломата не играе роля. Peace
Виж целия пост
# 220
Ми като Ще си ги мерим, нека. И аz имам дипломи, zавърШено Беруфсауzбилдунг и zавърШен университет, 4е и с отли4ие. И стипендия zа Станфорд имах, но не отидох.
И какво от това? Голям прас.
Виж целия пост
# 221
Здравейте Simple Smile
Честита баба Марта със закъснение!
Моя син го измъ4иха кътници,най-после излязоха  ooooh!
jabata_dil,за дипломата споделям мнението  Peace Лятото се надявам за последно да се мъча с изпити в ТУ-то и да си взема 2-та диплома.
Домакинските уреди много оби4а и сина ми :
http://sesiliq.multiply.com/photos/photo/12/6
много се радва на душа и като го къпя винаги ми го взема от ръцете и ме къпе и мен  Laughing Та се 4удех дали сте купували детски душ,мисля в го бях гледала?Отзиви?
Mon Cheri,миналата седмица ми изпратиха от myToys чек с върната сума,нямала съм проблем с тях.Бях поръ4ала панталон номер 86,а ми пратили 80-ти  Rolling Eyes
Навън е мрачно,мале4ко спи,а аз трябва да уча  ooooh!
Виж целия пост
# 222
ооо дипломите сте подхванали...
какво не ви харесаха детските кyхни?
никога не съм имала като дете играчки куxня, посуда или почистващи съоръжения...
ама се научих да готвя де, само това с почистването не го научих, даже го мразя. Blush

та дипломите, хубава тема.
уважаваM хората с богата обща култура и разнообразни интереси. не питам каква диплома имат.
имам един приятел, който е като ходещ google. до сега не е имало тема, която да започна и той да има по-малко знания от мен.
програмира хардуер, но го увававам, защото си е построил у тях казан за варене на ракия. вади я директно с двойна преварка.

предполагам, че съм сноб. ако пича не беше с диплома за мен щеше да си е прост алкохолик. Thinking

истината за мен е, че дипломата не прави човека, а пътя за достигането й оставя особени следи в характера на човека. тези следи са важните за мен...
Виж целия пост
# 223
Ееее, да взема и аз да извадя тежката артилерия, че и мойта е дълга от към дипломи и сертификати, ама ква е файдата от това не разбрах  Thinking

Има пък едни дето много ме гадят - тъпи като галоши, пълно шест и едни надъхани физиономии за кариера...ужас ви казвам  ooooh! ooooh! ooooh! ей тия са най-страшни.

Татянка, трябваше да отидеш бе душа, защо така? Аз сега съжалявам, че след 12клас не заминах за Франция - в Сорбоната ме бяха приели /изпита беше супер лесен, някой да не си помисли, че съм много умна  Mr. Green Mr. Green/ но си останах при мама и тати  Confused На моменти се питам, какво ли щеше да бъде, но бързо забравям, защото и сега съм си щастлива  Flutter
Виж целия пост
# 224
защото си е построил у тях казан за варене на ракия. вади я директно с двойна преварка.

 Joy Joy Joy, баща ми току що каза, че ако открие и решение на проблема с винарките държи да се запознае с него.

Много задълбахме в ученето, а е ракиено време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия