Булки - бели и червени, в ДЕ запрени - тема 64

  • 18 372
  • 298
# 240
Танюш,честита фатална седма година! Wink

А, тя седмата мина, днес по4ваме осмата  Laughing Мерси Весе   bouquet

Татяна, честито, още много по седем да празнувате и все заедно Wink
Много любов и семейно щастие  bouquet
Мислех и седем дечица да ти пожелая, ама хайде от мен да мине Wink

Преди време един по ТВ-то (не го знам какъв беше, но и той ще да е имал 2-3 дипломи Wink) каза, че това с критичната седма година се е изместило, понеже хората прекарвали повече време заедно преди да се оженят и такива ми ти работи... та сега критични били петата и шестата година Simple Smile

Асе, баща ми съвсем без диплома си направи казана с ракията, че даже през годините различните модели претърпяха много модернизации, страшна работа ooooh! Laughing ама който си го може, го може Wink
Виж целия пост
# 241
Честито, Татяна! Още много пъти по седем.

Аз след малко тръгвам на интервю, а съм грипава, хремава, с температура. Ще каже човек, че съм препила. А дано е на хаирлия.

Весе, коя е тази мидичка, че не включвам?
Виж целия пост
# 242
Танюш,честита фатална седма година! Wink

А, тя седмата мина, днес по4ваме осмата  Laughing Мерси Весе   bouquet

Татяна, честито, още много по седем да празнувате и все заедно Wink
 та сега критични били петата и шестата година Simple Smile
Значи според тоЗи умник съм сега във фаталната шеста.  ooooh!

Мидичката е didkis.
Виж целия пост
# 243
Татяна честито
Здравей Веси,добре заварила.Моят син все ме пита за малката принцеса  Embarassed,май сте си я взема за снаха  Laughing
Виж целия пост
# 244
A като е дидкис zаЩо е мидичка newsm78

Татяна,честито,оЩе дълъг Щастлив семееен живот и поне оЩе едно бебе.
Бибе,голямо пожелание Ще6е да направи6  Joy
6ехи,то и сервитьорка не от всяка една става  Peace.Като са беz диплома не zначи,че е винаги лесно.
Томи е вече беz кариеси.Има6е 10 zъба с кариеси,сега има 2 крони.Зъбите му са много меки.Зъболекарката каzа,че като пусне борера и той влиzа веднага вътре,ло6о е,но ниЩо не може да се направи.  Cry Сега героят спи,а аz zапочвам като прилежна хаусфрау работата в къЩи. Laughing
Виж целия пост
# 245
Чико, да съм писала някъде ,че е лесно?
Темата започна от съжаление към дипломираните, квалификации и мерене и т.н., но истината, че без диплома не можеш да се реализираш никъде. Да, познавам много хора с дипломи, нереализирани, но това друга тема.
Е, историята познава и фрапантни случаи, но добре е ,че са редки. Хора заемащи длъжности без необходимата квалификация: Преди време в Бг шеф на Министерството на здравеопазването беше икономист, Министър на Културата-правист...  Mr. Green
Виж целия пост
# 246

Забравила си е паролата.

Мидичке,питай Дивиана дали би могла да ти даде някаква парола zа стария ник?! newsm78
Виж целия пост
# 247

то само преди време да беше.... ooooh!
Виж целия пост
# 248
Кой пък съжали дипломираните?   ooooh!  Вси4ко се zапо4на от там, 4е Риен се оплака, как са я писали Хаусфрау, а не икономист, Щото не работила като такъв. Сърфи се съгласи 4е е неприятно, и аz тогава каzах 4е диплома 4овек не прави. И Мисти4ната ме раzбра, какво исках да кажа, 4е е жалко ако само4увствието на един 4овек zависи от дипломата и титлата.
Сега раzбра ли?
Виж целия пост
# 249

Чико от много време не бях писала във форума и съм си забравила паролата. Embarassed
Веси тоя ник ми харесва повече,пък нали съм и морско чедо. Laughing
Виж целия пост
# 250

хаххахаа мерси Татяна,  Hug

знаех си, че животът ми няма да мине напразно.
моята малка битка ще бъде малка крачка към един повод да седнат 3 попа на 1 маса, да хапнат, пийнат и дружно да се прегърнат!
евала.  Sunglasses

абе стига с тези дипломи бе хора!!!
аз съм на път 2ра да взема, ама ей ме на, заради свеки скоро и теология мога да завърша.  hahaha

недейте така.... Wink
Виж целия пост
# 251
Не искам да наливам масло в огъня,но не се сдържам.Нека не забравяме,че има много студенти и висшисти,който са се издържали като сервитьори, бармани и т.н.На табелката им не пише кой къде учи или е учил.Всички сме хора с равни права,няма значение от професия или тапия
Мистик   bouquet,за теб и такива като теб който не делят хората
Виж целия пост
# 252
хора според мен на вси;ки е ясно, ;е дипломата не прави от ;овека ;овек, но според мен шехи е права, ;е ти дава доста предимства при търсене на работа например   Hug
аз пък да ви кажа какъв ужас  Rolling Eyes зна;и гоня аз малкия с якето из яслата и го карам да си мушне ръцете в р-кавите и викам муши муши муши муши а възпитателките с такъв ужас ме гледаха , докато схванах какво в същност правя умрях от срам  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 253
Според мен Шехи и Мистик говорят zа раzлични неща. Вярно е, че е тъпо да съдиш човека по дипломата. Също е вярно, че с диплома се намира работа по лесно. А Дидкис щом не иска да налива масло в огъня, що го прави тогава?
Дайте да сменим темата и да пием по едно zа zдраве на дипломираните и недипломираните готини човеци.
ХАХАХАААА, жабата ме раzби с мушито hahaha
Виж целия пост
# 254

аз пък да ви кажа какъв ужас  Rolling Eyes зна;и гоня аз малкия с якето из яслата и го карам да си мушне ръцете в р-кавите и викам муши муши муши муши а възпитателките с такъв ужас ме гледаха , докато схванах какво в същност правя умрях от срам  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

оххх посмях се много, но от сърце, на теб едва ли ти е било весело  Hug

ееее Серди, да си дойдем на думата. аз манастирски боб няма да ям, ама някакво червено вино има.
то тук е студенко, не е като при теб  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия