....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 30
http://www.jackirandall.com/images/phoenix_left.jpg
http://www.wnc-woman.com/images/ta2%20phoenix72dpi.jpg

малко са големички, но ти ги давам просто за идея.
Виж целия пост
# 31
KissTheRain Heart Eyes Hug
Абе ще го изтърпя...Ще ида да ме дупчат на половин кило ром с кола  Mr. Green

Ето това, /докато се рових/, също много ми хареса като идея,ама е доста големичко Wink

Виж целия пост
# 32
KissTheRain Heart Eyes Hug
Абе ще го изтърпя...Ще ида да ме дупчат на половин кило ром с кола  Mr. Green
аааа, не трябва да си пила алкохол Naughty

Не боли бе.Слушай ме като ти казвам.Щом аз го изтърпях bowuu
А колата маска не я търпя.
Болката я определих като лек ток(такъв какъвто пускат по физиотерапиите) Peace
Виж целия пост
# 33
Ла Бомба, да точно!
Белучи, аз колко подобни неща мога да ти пратя, ама нали каза феникс...Simple Smile Иначе, феи и разни дървенца и растения да искаш от мене Blush А за болката само още нещо да допълня. Аз, верно, че съм гърмян заек вече, но си ме беше страх от болката при последното ми тату (над триъгълника). Защото хем мястото е нежно, хем е мека тъкан. Странното, дори за мен самата, беше, че хич не беше страшно. Трябваха ми точно 5 минути, за да привикна към усещането и оттам-нататък беше песен. Grinning Така че, на гърба няма да представлява никакъв проблем за теб Peace
Виж целия пост
# 34
Направо ме окуражихте, мисля за 8 март да си 'нарисувам' подаръка  Mr. Green
А ти давай дървенца и растения насам, аз феникс феникс,ама ако нещо друго ми хареса, може и да се замисля Wink Падам си по йероглифи, японски митологични разни нещица, майка ми има мн готин такъв гоблен с едно дърво на живота, да взема да почерпя идея от там ли  Joy
Виж целия пост
# 35
Ок, дай ми обаче пощата си на лични, за да не трупам сървъра на форума Blush
Виж целия пост
# 36
Белучи, не боли хич... Peace
Виж целия пост
# 37
Руске и ти ли си тук по това време? Heart Eyes
Аz понеже нямам с какво да се отчета ре6их да пусна четирите татуса на моя ...Дано да стане,6тото неzнам как ги пускам тия линкове та вие все не ги виждате  Embarassed
http://images24.snimka.bg/005295997.jpg
Виж целия пост
# 38
Руске и ти ли си тук по това време? Heart Eyes
Аz понеже нямам с какво да се отчета ре6их да пусна четирите татуса на моя ...Дано да стане,6тото неzнам как ги пускам тия линкове та вие все не ги виждате  Embarassed
http://images24.snimka.bg/005295997.jpg
з само по тва време съм тук...напоследък... Heart Eyes

МКТ, твоя ноу шарен, ма.... Crazy ooooh!
Има ли място за още? Crazy

...последните две са еднакви  Whistling
Що криеш четвъртото, да не е на тайно място....? Whistling
Виж целия пост
# 39
Руске, при желание, място винаги се намира  Mr. Green

(Офф: чак сега видях, че мацката в подписа ти има мартеница Crazy )
Виж целия пост
# 40

МКТ, твоя ноу шарен, ма.... Crazy ooooh!
Има ли място за още? Crazy
:
[/quote]
Има ,има  Grinning Mr. Green То и аz съм така....Ние не сме по малките работи Mr. Green Mr. Green Whistling
Последната снимка я оправих...Sorry ама не е на по интересно място Heart Eyes
Виж целия пост
# 41
МКТ, тая на гърба ме кефи много Crazy
Виж целия пост
# 42
Руске, при желание, място винаги се намира  Mr. Green

(Офф: чак сега видях, че мацката в подписа ти има мартеница Crazy )
Знаех си, че тва ще кажеш  Whistling
...май имам дежавю.... Crazy Joy Hug

/офф: Тва ми напомня, че трябва да я махна вече..../ ooooh!

МКТ, мен пък целият ме кефи... Crazy Peace
Виж целия пост
# 43
Абе вие не спите ли Joy  Grinning При мен е десет и половина и почти съм zаспала Embarassed
Всяка татуировка  е инспирирана от не6то специално zа моя мъж...Таzи на гърба е копие на лубимата му марка цигари Mr. Green само,че с неговите инициали http://www.philipmorris.com/ Таzи на стомаха е обложката на лубимия му филм The Devil`s rejects Момченцето на прасеца е герой от лубим комикс,а черепа си го е рисувал сам...има и о6те един zа другото рамо,но е о6те в проект Sunglasses
Виж целия пост
# 44
Абе вие не спите ли Joy  Grinning При мен е десет и половина и почти съм zаспала Embarassed
Всяка татуировка  е инспирирана от не6то специално zа моя мъж...Таzи на гърба е копие на лубимата му марка цигари Mr. Green само,че с неговите инициали http://www.philipmorris.com/ Таzи на стомаха е обложката на лубимия му филм The Devil`s rejects Момченцето на прасеца е герой от лубим комикс,а черепа си го е рисувал сам...има и о6те един zа другото рамо,но е о6те в проект Sunglasses

Само да не почне да татуира на баткото Спайдер мен, Батман, Цар Лъв,
Маугли и костенурките Нинджа....
....а на малката Мечо Пух,  малките Понита, или любимата й каша НЕСТЛЕ
щота дакота пораснат няма да им остане място
за шоколад Милка, Ескимо...или бърбън  Wink Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия