....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 60
... Русе, глей, че не сме единствените Heart Eyes Hug
Трябва да си направиме снимка с преплетени шии Whistling Joy
Виж целия пост
# 61
Руске, може ли да ми покажеш и твоята, че не съм гледала всичките теми Praynig  Hug
Виж целия пост
# 62
Руске, може ли да ми покажеш и твоята, че не съм гледала всичките теми Praynig  Hug
Eто я-


...а ето го и мястото Whistling

Виж целия пост
# 63
Много е готино това на крачката, харесаха ми и цветята на гърба на предната страница.

Русе, Цомбе, айде увивайте се една около друга и искам снимка  Joy
Виж целия пост
# 64
Деси, Страчиатела, добре дошли в клуба!  Grinning Страхотни са ви придобивките, обожавам (както вече няколко пъти казах) цветя и разни нежни завъртулки. Много са женствени! Страчиатела, предполагам ще ме подкрепиш, че на кокал не боли?
Споделете моля, къде си ги направихте тату-та? Simple Smile Още веднъж поздравления! Flutter
Виж целия пост
# 65
.... Страчиатела, предполагам ще ме подкрепиш, че на кокал не боли?
 
Чакам с нетърпение Whistling
Виж целия пост
# 66
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225440&photo=2
Това ми е първата татоска-малка е, но много си я обичам.Въобще не е вярно твърдението, че омръзват-харесвам си ги пък аз  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сама се снимах и затова е наобратно Embarassed
Виж целия пост
# 67
Десито, супер е! Crazy Peace
Ето, разбирачите знаят къде да си направят тату... Whistling Hug
Виж целия пост
# 68
 Joy то вярно, че минавам вече за разбирач-май всички около мен се изпошариха, даже и синчето и той иска-само мъжо се цепи от колектива, но пък той се радва на моите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 69
Деси, а около глезена боля ли те?
Да дадем дружно кураж на Руска  bouquet
Виж целия пост
# 70
мен никъде не ме болеше Mr. Green Mr. Green Mr. Green -явно съм некой мазохист.
Когато си правих голямата татуировка, момчето каза дано да не го мразя много-заради болката де, а мен въобще не ме болеше
Виж целия пост
# 71
Аре ,Руске, и аз ти казвам- не боли на глезена чак толкова.Мойта първата е на десния.Давай смело Peace
Виж целия пост
# 72
Деси, ставаме две Mr. Green Мислех, че съм единствената дето се чувства така Wink И го отдавах на това, че явно кожата ми е мутирала вече Crazy
Виж целия пост
# 73
....Да дадем дружно кураж на Руска  bouquet
Обичам ви.... Crazy Heart Eyes

Аре ,Руске, и аз ти казвам- не боли на глезена чак толкова.....
И тебе те обичам Crazy Joy

Къде казахте, че се намира Емо? Whistling
Виж целия пост
# 74

Къде казахте, че се намира Емо? Whistling

Да, я кажете, че и аз съм се запътила....
Руске- ти последно къде?На глезена или там на коремчето ниско в ляво...... щото другата ми е там, та да ти кажа- и там не боли много Crazy Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия