....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 90

Само, ако ме беше видяла кви пластики правих,
докато се мъча да заема онова положгение с краката! ooooh! Crazy

Е, не можах, естествено Mr. Green Joy
Ма жено кьорава, не прочете ли, че са си направила еднакви?
Пък и както и да го смяташ, тая поза не знам как ще я докараш Joy
Виж целия пост
# 91
Айде почвайте да избирате. Мойта вече е измислена Flutter
Виж целия пост
# 92
Ла Бомба, и над тутурутката не боли, вЕрвай ми!  Laughing
Имам две операции от секцио ooooh!
Виж целия пост
# 93

Само, ако ме беше видяла кви пластики правих,
докато се мъча да заема онова положгение с краката! ooooh! Crazy

Е, не можах, естествено Mr. Green Joy
Ма жено кьорава, не прочете ли, че са си направила еднакви?
Пък и както и да го смяташ, тая поза не знам как ще я докараш Joy

Оххх, това ми напомни за темата за суинга за момент Joy
Виж целия пост
# 94
Ла Бомба, и над тутурутката не боли, вЕрвай ми!  Laughing
Имам две операции от секцио ooooh!

И кво от това.Няма да пречи. Моя белег е на около 1см от тату-то.
Виж целия пост
# 95
Ла Бомба, пък и на място ще решите как да бъде разположено татуто. Стига само да си избереш какво искаш. Макар че, последно глезенът или над триъгълника? Или и на двете? Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Ла Бомба, пък и на място ще решите как да бъде разположено татуто. Стига само да си избереш какво искаш. Макар че, последно глезенът или над триъгълника? Или и на двете? Simple Smile
аз искам глезен за сега.Триъгълника когато отслабна ooooh!
Виж целия пост
# 97
Ла Бомба, пък и на място ще решите как да бъде разположено татуто. Стига само да си избереш какво искаш. Макар че, последно глезенът или над триъгълника? Или и на двете? Simple Smile
Аз и на двете. Crazy
А и ще си избера пикчър на место Whistling
Виж целия пост
# 98
Е,тогава за глезена никакъв проблем няма да имаш(откъм болка). А избрала ли си си нещо или да помагаме?Simple Smile
Виж целия пост
# 99
Е,тогава за глезена никакъв проблем няма да имаш(откъм болка). А избрала ли си си нещо или да помагаме?Simple Smile
тц, нищо не съм си избрала.
Предпочитам на место.
Виж колко време с Руска избирахме, избирахме, и като отидохме в студиото - хоп, е тва ще е Flutter
Виж целия пост
# 100
Виж колко време с Руска избирахме, избирахме, и като отидохме в студиото - хоп, е тва ще е Flutter

Ми аз ви казАх, че така ще стане... Hug Heart Eyes Wink
Айде лека ,че едвам гледам вече Tired
Виж целия пост
# 101
Е,тогава за глезена никакъв проблем няма да имаш(откъм болка). А избрала ли си си нещо или да помагаме?Simple Smile
Дай идеи, ако имаш Whistling
Ама тоя път като че искам само с черно, а? newsm78

Цомбе, нема еднакви, нали? А? Thinking
Виж целия пост
# 102
Е,тогава за глезена никакъв проблем няма да имаш(откъм болка). А избрала ли си си нещо или да помагаме?Simple Smile
Дай идеи, ако имаш Whistling
Ама тоя път като че искам само с черно, а? newsm78

Цомбе, нема еднакви, нали? А? Thinking
Е ако и тия си направим еднакви, дали ще ни помислят за луди Joy

Виж целия пост
# 103
....  Е ако и тия си направим еднакви, дали ще ни помислят за луди Joy
И без това вече са ни обявили за такива Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 104
....  Е ако и тия си направим еднакви, дали ще ни помислят за луди Joy
И без това вече са ни обявили за такива Mr. Green Joy
Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия