....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 135
.....Утре имам път към Радисън, да минавам ли през Емо да запазвам час за теб и Ла Бомба за другата събота? Simple Smile
Да. За към 2 и 30- 3 ч. Hug

Вие с Бомба още ли ще правите  Shocked
Виж целия пост
# 136
....
Вие с Бомба още ли ще правите  Shocked
Аз- да.  Whistling
Чакам я Бомбата да се появи и да каже и тя Wink
Виж целия пост
# 137
....
Вие с Бомба още ли ще правите  Shocked
Аз- да.  Whistling
Чакам я Бомбата да се появи и да каже и тя Wink

И къде ако не е тайна
Виж целия пост
# 138
...
И къде ако не е тайна
При Емо, зад РАДИСЪН Wink
Виж целия пост
# 139
...
И къде ако не е тайна
При Емо, зад РАДИСЪН Wink

Н е беее , на кое място по тялото  ooooh! Joy
Виж целия пост
# 140
...
И къде ако не е тайна
При Емо, зад РАДИСЪН Wink

Н е беее , на кое място по тялото  ooooh! Joy
Ми така кажи, де! Crossing Arms

Искам над тутурутката в ляво високо
(да ми се вижда от плитки дънки), и на глезена...
Чудя се кое по- напред? Thinking Или и двете наведнъж? newsm78
Виж целия пост
# 141
...
И къде ако не е тайна
При Емо, зад РАДИСЪН Wink

Н е беее , на кое място по тялото  ooooh! Joy
Ми така кажи, де! Crossing Arms

Искам над тутурутката в ляво високо
(да ми се вижда от плитки дънки), и на глезена...
Чудя се кое по- напред? Thinking Или и двете наведнъж? newsm78

Ако по често си с панталони - над тутурутката  Wink
Виж целия пост
# 142
баси, к'ви сте чевръсти.. запис..един вид, па после ще чета!
Честит ви 8-ми март, дами   bouquet
Виж целия пост
# 143
хухух
тутурутката Simple Smile))
Аз по обективни причини наскоро се разкандърдисах да си правя на корема (ниско) Тук явно локацията се слави като "над тутурутката"/.... хахх
и опрях до крака. Глезена по-точно.
Модела още не е избран обаче..
продължавам търсенето!
Виж целия пост
# 144
Давай, споделяй, че и аз си търся  Whistling Hug
Виж целия пост
# 145
И сега кво стана, искам и аз бе мацки. Кой ще записва час, да ме пише и мен????  Whistling
Виж целия пост
# 146
Рускоооооооо
Виж целия пост
# 147
Руске, и аз съм "ЗА" над тутурутката - много ми е фетско там  Peace Недей 2 наведнъж, губи се кефа, така ще си се нарадваш на тази и като мине кефа, следващата  Wink
Виж целия пост
# 148
Кво си се развикала па ти, ма? Whistling Flutter
Виж целия пост
# 149

Е така,викам си Whistling JoyJoy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия