....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 165
Тоя Фани няма ли път към София? Whistling Crossing Arms

Грозно пате, страхотна ти е феичката Crazy Peace Hug
Виж целия пост
# 166
Па и детските учителки са хора Whistling
Пети, къде на гъзния кокал? Ниско отзад на гърба ли? newsm78
И как си ги представяш да изглеждат? Thinking
...да не стане мацаница... Thinking

На кокаля точно над касичката, да се вижда като съм по плитки дънки или панталон (те всички са ми такива, де) Crazy Представям си ги малки, черни, без други цветове, не дебели, не и съвсем тънки, горе-долу дебелина на шрифта и размер на цялото тату като на картинките, които съм пуснала newsm78 Мнения, съвети, препоръки приемам Hug
Виж целия пост
# 167
Другата ми идея (първата, всъщност, от 9 клас) е ТОВА, но не толкова голямо, ъф корс Mr. Green Искам да е не повече от 7-10 см2
Виж целия пост
# 168
а като си слагате всички тези "знаци" , знаете ли какво означават , защото на мен нищо не ми говорят  Embarassed
Виж целия пост
# 169
На кокаля точно над касичката, да се вижда като съм по плитки дънки или панталон (те всички са ми такива, де) Crazy Представям си ги малки, черни, без други цветове, не дебели, не и съвсем тънки, горе-долу дебелина на шрифта и размер на цялото тату като на картинките, които съм пуснала newsm78 Мнения, съвети, препоръки приемам Hug

Направи ми впечатление, че си си избрала знаците за Овен и Водолей. Стана ми интересно дали имаш някаква комбинация от тях в хороскопа или...?
Виж целия пост
# 170
Благодаря ти,Руска!И аз се влюбих от пръв поглед в нея Heart Eyes

А може ли някой да ми обясни защо така яростно се крие смисълът на татуираните йероглифи  newsm78
Виж целия пост
# 171
Мога ли да се включа и аз с моята единствена Татуировка? bowuu
Виж целия пост
# 172
Мога ли да се включа и аз с моята единствена Татуировка? bowuu

Разбира се , аз се включвам и без Татуировка  Joy
Виж целия пост
# 173
....
Разбира се , аз се включвам и без Татуировка  Joy
Спамърка такава hahaha Joy

ЕСТЕЛЧЕ, давай татуто насам... Whistling Hug
Виж целия пост
# 174
....
Разбира се , аз се включвам и без Татуировка  Joy
Спамърка такава hahaha Joy


 Crossing Arms
Виж целия пост
# 175
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5336250
Виж целия пост
# 176

Вижда се начална страница на сайта  Sick
Виж целия пост
# 177
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226340
Мисля че го оправих.ПРОСТЕТЕ! Praynig
Виж целия пост
# 178

Стахотно тату , но маникюра ти ме впечатли много и ако кажеш че си го правиш сама ........... Shocked
Виж целия пост
# 179
ЕСТЕЛЧЕ, ти на това "тату" ли викаш? newsm78
Това е цяла татуще Crazy Страхотно е, браво!!! Hug Peace

Шушке, а къде видя маникюр, мари? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия