....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 180
ЕСТЕЛЧЕ, ти на това "тату" ли викаш? newsm78
Това е цяла татуще Crazy Страхотно е, браво!!! Hug Peace

Шушке, а къде видя маникюр, мари? newsm78

Слез с мишката надолу има албум  Wink
Виж целия пост
# 181
Благодаря ви!Да,сама!Маникюра е една от маниите ми  jumpuu  jumpuu
Виж целия пост
# 182
Пате, Емо не е бащата на Аля, той се казва Вальо и аз именно при него си правих татуса  Heart Eyes . Бях го решила отдавна, ама откакто се познавам с него и Еми решението беше твърдо и изчаках зимата да дойде. ( иначе преди да познавам Вальо бях решила при Емо да ходя, но ми е по-спокойно при познат специалист )
За йероглифите - понеже правя един проект за съвсем друго нещо, но ми трябват разни йероглифи, установих, че тези които има в нета "уж" преведени във всеки сайт са преведени различно, та вече почнах да се разубеждавам, освен ако не намеря афтентичен речник и от там да сферя... newsm78
Виж целия пост
# 183
Пате, Емо не е бащата на Аля, той се казва Вальо и аз именно при него си правих татуса  Heart Eyes . Бях го решила отдавна, ама откакто се познавам с него и Еми решението беше твърдо и изчаках зимата да дойде. ( иначе преди да познавам Вальо бях решила при Емо да ходя, но ми е по-спокойно при познат специалист )
Е,ще имаме ли татучирано априлче или не  Joy hahaha
Виж целия пост
# 184
Пате, и ние това питахме Вальо, ама той само се смее, каза че като порасне и сама реши тогава... Иначе за по-голям шок на таткото на Мая, който не знаеше, че ще се татурирам нарисувахме малкото краче на Мая с черен молив и като му се показахме с Илинда какви татуси сме си направили той  Shocked, след което махам чорапа на Мая и показвам и вече беше така - newsm66
Виж целия пост
# 185
Пате, и ние това питахме Вальо, ама той само се смее, каза че като порасне и сама реши тогава... Иначе за по-голям шок на таткото на Мая, който не знаеше, че ще се татурирам нарисувахме малкото краче на Мая с черен молив и като му се показахме с Илинда какви татуси сме си направили той  Shocked, след което махам чорапа на Мая и показвам и вече беше така - newsm66
Хубав номер сте му спретнали  hahaha Горкият човек   Joy
Виж целия пост
# 186
Направи ми впечатление, че си си избрала знаците за Овен и Водолей. Стана ми интересно дали имаш някаква комбинация от тях в хороскопа или...?

Аз съм ОВЕН, а мъжа ми, както и всички гаджета преди него са все ВОДОЛЕИ, явно си има нещо Crazy Пък и добре ще стои Flutter
Виж целия пост
# 187


Аз съм ОВЕН, а мъжа ми, както и всички гаджета преди него са все ВОДОЛЕИ, явно си има нещо Crazy Пък и добре ще стои Flutter

Ти с конкурс ли ги избираш така бе, другарко?На първа среща питаш ква зодия са,а? Joy Hug
Кога ше ходиш последно? С мене и Лейди или .....?
Виж целия пост
# 188
Ти с конкурс ли ги избираш така бе, другарко?На първа среща питаш ква зодия са,а? Joy Hug
Кога ше ходиш последно? С мене и Лейди или .....?

Ми не, ма, така се получава, аз съм магнит за идиоти Joy Joy Joy С теб и Нука, да, април последно, нЪл?
Виж целия пост
# 189
Да, за Април.Точната дата ще я доизмислим Grinning Имаш време да събираш кураж Hug
Виж целия пост
# 190
Да, за Април.Точната дата ще я доизмислим Grinning Имаш време да събираш кураж Hug

И пари Mr. Green
Виж целия пост
# 191
За другата седмица, кой последно ще ходи?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 192
   
     Момичета пиърсинга на пъпчето ми е вече на 6 дни , а все ме боли и е зачервен .Нормално ли е това?
Виж целия пост
# 193
  
     Момичета пиърсинга на пъпчето ми е вече на 6 дни , а все ме боли и е зачервен .Нормално ли е това?

По мое мнение е нормално-моята дупка зарастна някъде към 4-5 месец след като я пробих . Дотогава дори събираше и гной Sick-беше ужасноооо.За твое успокоение защо не попиташ там , където ти я пробиха
Виж целия пост
# 194
   Попитах, и ми казаха че е добре , но аз не се чувствам комфортно , боли ме .От студиото ми казаха да ходя постоянно с лепенка за да не се замърсява ,да промивам ,мажа и аз  всичко изпълнявам , но боли и това е Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия