....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 225
Ейбрей тоя Емо бреейййй ooooh!
Ако знаете само как искам да се запозная с негооо.....? Crazy Crossing Arms

Кисче, уговорката за 22 си ни остава, нали? Whistling Hug
Виж целия пост
# 226
Осми Национален Tattoo Fest 2008 Sofia 3, 4 май  София !!

Може да се видим там  Grinning
Виж целия пост
# 227
Осми Национален Tattoo Fest 2008 Sofia 3, 4 май  София !!

Може да се видим там  Grinning


Ще бродират ли без пари Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Осми Национален Tattoo Fest 2008 Sofia 3, 4 май  София !!

Може да се видим там  Grinning


Ще бродират ли без пари Mr. Green
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 229
Осми Национален Tattoo Fest 2008 Sofia 3, 4 май  София !!

Може да се видим там  Grinning


Ще бродират ли без пари Mr. Green
Ноу яснУ Whistling Те за тва го правят... Whistling
Търсят да зарибят такива като теб.... Wink

Ай, подготвяй си задника Mr. Green Whistling Joy
Виж целия пост
# 230
Руске, остава уговорката, разбира се! Simple Smile
Когато решите къде ви е удобно да се видим преди да отидем, ми драсни ЛС.
Охо, тату фест! Там съм!  Grinning
Виж целия пост
# 231
Осми Национален Tattoo Fest 2008 Sofia 3, 4 май  София !!

Може да се видим там  Grinning

Може да се спретне една срещичка  Wink
Sehnsucht, не се намесваш  Hug Ами за болката на китката съдя по тази на глезена, понеже и там има сухожилия, мен не ме болеше, по-скоро беше неприятно, но се търпи за 2-3 мин., защото като е малко тату-то бързо минава частта на сухожилието. Много се чудя и аз заради скриването, но пък нали ще е малка
  newsm78
Виж целия пост
# 232
Страчиатела, и на мен тази ми е една от най-любимите.

Извинете, че се намесвам, ама и аз съм се замисляла да си направя нещо мъничко и нежно от вътрешната страна на китката. Обаче винаги съм се разколебавала. Първо, трудно може да се скрие, ако се наложи. И второ имам чувството, че там ще ме боли. Особено като си видя изпъкналите сини вени и сухожилията...Лошо ми става.
Но кой знае какво ще ми хрумне след години Crazy

И аз мислех втората да я бодна там. Не ме е страх за болката, но също като теб си мислех, че трудно може да се скрие. Иначе имам готова идея каква ще е Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Аз все пак си мисля ,че е безмислено да си правите нещо ,което от сега се чудите как да го скрието  newsm12
Виж целия пост
# 234
ooo tattoo fest Simple Smile Само да уточнят подробностите и съм там!

Бомбе, Руске, вие какво решихте. ще ходите ли при Емо?
Аз вече реших и се спрях на глезена и даже мисля да си направя онаааааааааази пеперуда, дето ви я показвах преди цяла вечност..  Малко е гояма като че ли, но ако се модифицира.. малко да се издължи и доукраси, би могла да си лепне чудесно за глезен, хм, какво ще кажете?
Ето, изрових я:
Виж целия пост
# 235
Аз все пак си мисля ,че е безмислено да си правите нещо ,което от сега се чудите как да го скрието  newsm12

Точно затова досега не съм си правила тату някъде по ръцете. Проблемът е, че местата ми се изчерпаха, но идеите и желанията не:)

Шуша, без никакъв проблем може да се промени мъничко, за да седи добре на глезена Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Еййй момичета, как ми се идва и на мен на този татофест Mr. Green, нооооооо няма да стане Cry
И аз  искам на ръката, не ме е страх от болката, но наистина няма начин да се скрие, а когато съм на работа......иначе даже и йерогливчето си го  избрах.
Не мисля, че болката трябва да е пречка-трай бабо за хубост Laughing Laughing Laughing
Да ви се оплача-хваля се аз на моите френд с татуса, радвам и се, а те.....ами щом те влече, ти си луда бе-тва е за цял живот #Crazy
Виж целия пост
# 237

Да ви се оплача-хваля се аз на моите френд с татуса, радвам и се, а те.....ами щом те влече, ти си луда бе-тва е за цял живот #Crazy

Абе какво ти пука кой какво мисли, нали тебе те кефи  Wink Аз не се съобразявам с мнението на другите, ама въобще !
Виж целия пост
# 238
нееее, въобще не се съобразявам-просто се изненадвам от това колко са стари разбиранията на много от младите хора-същото беше и когато си подстригах късо дългата почти до средата на гърба коса.
За много хора татуирането е напълно, ама напълно непознато изкуство
Виж целия пост
# 239
За моите родители, татуирането е присъщо само на затворниците и хората от малцинствата Joy
Горките, още не могат да преживеят 7те ми татуировки Crazy Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия