Голямата тема за малките масла

  • 125 909
  • 684
# 540
Бенджи,видях ,четейки ви,че има притеснения относно промяната на агрегатното състояние на кокосовото масло.Затова се опитах да обясня,че няма нищо притеснително в това,че на студено е твърдо,а на топло течно.Самата природа на кокосовото масло е такова.Това на Клоран си е натурално кокосово масло ,обогатено с гардения.Серията е много приятна,в нея има и едно масло с блестящи частици,подобно на Nux.Всеки продукт съдържа обаче и това масло Моной Моринда,което има невероятен аромат и доставя допълнително удоволствие за кожата,макар че продуктите са основно слънцезащитни.Има кремове за лице,тонирани и не,млека за тяло с фактор 10 и 30,спрейчета със същите номера,гланц за устни,пудра с фактор 30 и естествено aftersun.Клоран е марка на Пиер Фабер,достатъчен гарант за качество.Хайде спирам,че вносителите трябва да ми дадат процент за реклама.хахах,всъщност има нещо приятно екзотично в тая серия,това е.
Виж целия пост
# 541
А,забравих да кажа,че в серията си има и това основно масло отделно.Като единичен продукт.Специално  в Клоран се ползват натурални продукти и растителни извлеци,но в сравнително доста по-нисък процент отколкото в Nux примерно,или в Plante System,там минава 95% натурални субстанции,като в последните няма парабени и консерванти,те са биосертифицирани.
Виж целия пост
# 542
ванче, вместо кристали, не се ли омазнява косата? аз като нанеса бадемово направо си лъсва от мазнина косата и след това мия Thinking
Моята сега е много суха от изрусяването и всякакви мазни неща са й добре дошли. Laughing
Виж целия пост
# 543
pharma_pz,аз имам основното масло от серията на Клоран(без частиците) и се чудя как да го използвам за косата ми.
Може ли идеи? Praynig
Виж целия пост
# 544
Косата ми е с много тънък косъм,бавно расте /по дълга от до раменете през живота ми не е ставала Sad/ и на всичкото отгоре е мазна.Налага ми се сега в жегите всеки ден да я мия иначе ми залепва за главата и лъсва  Crossing ArmsТа въпроса ми е имали за мен подходящо масло с което да я третирам,тъй като се страхувам да не се омазни съвсем .
Виж целия пост
# 545
Косата ми е с много тънък косъм,бавно расте /по дълга от до раменете през живота ми не е ставала Sad/ и на всичкото отгоре е мазна.Налага ми се сега в жегите всеки ден да я мия иначе ми залепва за главата и лъсва  Crossing ArmsТа въпроса ми е имали за мен подходящо масло с което да я третирам,тъй като се страхувам да не се омазни съвсем .

виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308406.0
моята коса след като започнах да си права маската е много по-плътна и не се омазнява толкова много  Wink
Виж целия пост
# 546
Косата ми е с много тънък косъм,бавно расте /по дълга от до раменете през живота ми не е ставала Sad/ и на всичкото отгоре е мазна.Налага ми се сега в жегите всеки ден да я мия иначе ми залепва за главата и лъсва  Crossing ArmsТа въпроса ми е имали за мен подходящо масло с което да я третирам,тъй като се страхувам да не се омазни съвсем .
   сякаш описваш моята коса  Wink няма страшно , ще си правим маски и ще ни мине (дай боже  Grinning)
Виж целия пост
# 547
Косата ми е с много тънък косъм,бавно расте /по дълга от до раменете през живота ми не е ставала Sad/ и на всичкото отгоре е мазна.Налага ми се сега в жегите всеки ден да я мия иначе ми залепва за главата и лъсва  Crossing ArmsТа въпроса ми е имали за мен подходящо масло с което да я третирам,тъй като се страхувам да не се омазни съвсем .
   сякаш описваш моята коса  Wink няма страшно , ще си правим маски и ще ни мине (дай боже  Grinning)
Simple Smile Смятам утре да пробвам маската,дано има ефект.Честно казано не вярвам в чудеса,но....се надявам Praynig
Виж целия пост
# 548
Simple Smile Смятам утре да пробвам маската,дано има ефект.Честно казано не вярвам в чудеса,но....се надявам Praynig
ще ти трябва малко време естествено  Wink ще се учудиш на добрия резултат

на мен започна да ми расте нова коса   Mr. Green
Виж целия пост
# 549
Simple Smile Смятам утре да пробвам маската,дано има ефект.Честно казано не вярвам в чудеса,но....се надявам Praynig
ще ти трябва малко време естествено  Wink ще се учудиш на добрия резултат

на мен започна да ми расте нова коса   Mr. Green
Аз определено имам нужда да ми расте коса Mr. GreenНаправих маска с 1 жълтък,1с.л к.мляко,1 с.л бадемово  масло и 1 с.л ракия/това имах в къщи/.

Момичета искам да попитам розовата вода с масло от жожоба/смятам утре да си я правя/ за почистване на лицето ,за всеки тип кожа ли става.Моята е смесена и незнам дали ще ми пасне.
Виж целия пост
# 550
Ползвам Стимулант, бадемово, маслиново, от гроздови семки, ши/карите, сусамово, жожоба, кокосово, от пшеничен зародиш, кайсиево.
Само за косата си ги ползвам. Но това от пшеничен зародиш понякога го ползвам вечер вместо нощен крем.
[/quote


 Здравей мис арк,били си казала мнението за какаовото масло,според теб какъв ще е ефекта му върху косата?
Аз от няколко дена го използвам за тяло след душ.Смятам и на плажа да се мажа за по бърз тен.
Направих си крем от какаово и от карите сега чакам ефекта.
Виж целия пост
# 551
coke2k, а откъде си взе какаово масло? На кой производител е? Питах по аптеките, но никъде не са чували даже..."Икаров" нямат.
Виж целия пост
# 552
Какаовото масло е натурално,без собствена опаковка,твърдо е като сапун,топи се много бавно на сатайна темпереатура.Отрязаха ми от голяма разфасовка.Не е в кутийка.В аптеките го използват за разни кремчета,които приготвят на място.
На Planter's има някакави с авокадо,мед,къпина и др.- те съдържат какаово и разни други масла.
Виж целия пост
# 553
Какаовото масло е натурално,без собствена опаковка,твърдо е като сапун,топи се много бавно на сатайна темпереатура.Отрязаха ми от голяма разфасовка.Не е в кутийка.В аптеките го използват за разни кремчета,които приготвят на място.
На Planter's има някакави с авокадо,мед,къпина и др.- те съдържат какаово и разни други масла.

Аз не разбрах, в аптеката ли са ти го отрязаи или си го взела от другаде?
Виж целия пост
# 554
Какаовото масло е натурално,без собствена опаковка,твърдо е като сапун,топи се много бавно на сатайна темпереатура.Отрязаха ми от голяма разфасовка.Не е в кутийка.В аптеките го използват за разни кремчета,които приготвят на място.
На Planter's има някакави с авокадо,мед,къпина и др.- те съдържат какаово и разни други масла.

Аз не разбрах, в аптеката ли са ти го отрязаи или си го взела от другаде?

в аптеки Ремедиум в София се продава каково масло. 100грама са 7 лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия