Страхотна диета за страхотни тела - 11

  • 12 495
  • 302
# 45
Еми значи утре ще съм на пълнозърнест хляб , съдбата беше на страната на диетата и не можах да си намеря геврек  (което от една страна е хубаво) Grinning . Днес закъснях за закуската, после изпих 1 айран в 15:00 и съответно не ядох в 16:00 и не ядох зеленчук и всичко останало е окей. Относно храната прегрешение ми е само 1 слънчогледова семка, което честно казано си е нищо.

П.П. Да ви питам може ли да си намажа пълнозърнестия хляб с лютеница , прочетох в интервюто с доц. Байкова , че може ?!  Confused
Виж целия пост
# 46
Що не каза,че специално търсиш геврек?Аз днес видях и гледах като гладно сомалиийче.
Аз май преядох с ориза,който си бях приготвила и утре сутрин със сигурност ще съм много над 50.
Направих и прегрешение,полях ориза с марината от маслини /купувам едни на Crespo burkan/.Толкова ми се яде нормална храна,че вече ми е все едно.
Дори свалените килограми не ме радват....
Виж целия пост
# 47
момичета  Sad така ме боли глава,нямам желание за нищо,чак ми се гади. да не е от внезапното спиране на храната??? дано скоро премине това действие и да не чуствам толкава напрежение...
това е от мене за тази вечер...  Peace
приятен уикенд на всички...  Hug Hug и само минусчета
Виж целия пост
# 48
Добро утро , страхотни момичета!  Hug Hug Честит ни 8ми март!

Днес нямам съществен минус , около -100 , -200 гр. , обаче и аз като  Мечтателка , направо не ми пука за килограмите , искам да си сложа с устата нещо вкусно и явно организмът ми е свикнал с 1вата диета , а пък и кисело мляко , айран и всичко подобно  Sick Не мога да понасям. Остават ми само 2 кг да свалям. Мечтая си за нещо сладкоо ...  Cry
П.П. Днеска избирам да ми е нещо като гала-вечерите на Дюканките , но естествено , че няма да ям адски калорични неща , но пък няма да се ограничавам толкова в храненето (нещо ми е лошо и гадно и ме боли главата от 4 дни и дори утре да имам + , имам време да го сваля , просто не се чувствам добре). От утре си продължавам по план.  Peace
Виж целия пост
# 49
Добро утро и от мен. Hug   4ЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!    newsm51 Да сте здрави  и шастливи днес.  Айде сега да се от4ета,днес ми е 8 ден, за изминалите 7 съм -2кг. newsm44абе  посмалила съм се не само на кг.и на см.Чувствам се много добре и продължавам докрай.Днес ми е ден въглехидратен,ще ям зелена салата с варени картофи.Др. събота пак ще се от4ета.Искам най накрая този голям дуп #Shocked да си ходи 4е ми писна.Моят проблем е ханша и като пробвам панталони или дънки в ханша са ми тесни а в талията вси4ко ми е огромно.Хаиде в подробности се впуснах.Хубав и приятен ден на вси4ки,много минуси днес и много подаръци.   smile3525
Виж целия пост
# 50
Честит 8 март! Бъдете здрави, щастливи и много обичани!
Виж целия пост
# 51
Честит 8 март   bouquet  Прекрасен Ден   bouquet

Ето тез цветя се подаряват тук по традиция  Grinning


Честито За Минусите   bouquet  bouquet  bouquet и все пак си мисля,че се чувстваме дебели,защото запролетява и е нормално,но трябва да се внимава с тези странни състояния  Peace

Вчера не съм се включвала,но си бях режимна и без издънки.....и днес чак се премерих....и съм -300гр от това,което бях в сряда сутрин,т.е. рождения ден;)

Стам, аз бих сменила диетата,но безвъглехидрати не ми допада!Може би японската?!Като нещо по-различно....но направи си почивка от 5 дни със разнообразно и не разделно хранене и после смени диетат. А с житената какво се случва? не сваляш ли?

Мечтателка, хапна ли пушена риба?

Лиде Hug

Марги,успех  Hug

Наоколо съм  Crazy


Виж целия пост
# 52
ДОбрА УТрО....


и чЕСТИТ 8
мИ мАрТ[/b]
Бъдете горди и уверени , бъдете смели в мечтите
и начинанията си, покорявайте с красотата си на
богиня! И не забравяйте, че призванието ВИ е да
правита света по-добър!
Виж целия пост
# 53
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!

ЧУВСТВАЙТЕ СЕ ВИНАГИ ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!



Виж целия пост
# 54
Днес съм +200 гр. от вчера т.е. точно 50 кг,ама няма да го правя на проблем.Прекалих с ориза вечра,WC-то съм го забравила и така.
Кала понеделник ми е деня за риба.И се чудя за пушената риба,а и имам и замразена скумеия в хладилника.Ще го мъдря още малко.
Въпреки свалените килца моето дупе /извинявам се за израза/ си стои.Корема като че ли малко е поспаднал.
Хайде хубав ден на всички и разбира се весело изкарване на празника без големи прегрешения!  bouquet
Виж целия пост
# 55
Мечтателка, и аз бях така тия дни  Rolling Eyes но след като не си посетила 00 и си попрекалила е нормално...важното е днес да си стриктна  Peace

На мен утре би трябвало да ми е последен ден на диета 1,но май ще започна от понеделник!

Разгледах диета2,гледам вървят по 2 еднакви дни  newsm78 искам да хвана основният принцип,че да не сгафя без да знам  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 56
                                   Честит празник момичета

                                     

Едва сега успях да ви пиша  Rolling Eyes диетична съм,но все още не съм се претеглила  Simple Smile

Стам извинявай за късния отговор  Hug тези килограми ги свалих с различни диети,  #Crazy а от безвъглехидратната бях много доволна,но я започнах в непотходящ момент и трябваше да я прекъсна  Sad
Виж целия пост
# 57
Здравейте, Страхотни момичета!
Кала , СтаМ , Пипи , Ме4тателка , ka_te_to , ana29 , Panic_Mama , Margi и всички останали Страхотни момичета!  Hug Hug Hug
И днес не съм диетична, - лунната диета този път ми се получи около16 часова  Mr. Green Ходихме до майка ми и просто нямаше как да откажа от нейната ...  censored   Blush А за довечера на мойте съм им предвидила празнично меню и то не е особено диетично, дано от утре изгрее вече моя диетичен ден!  Joy

Днес не съм пила кафенце с вас :
Виж целия пост
# 58
Лидеееееееее, не разваляй дисциплината  Laughing и чак ни разказва какво е яла  Crossing Arms  Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 59
Kaлa   Hug редактирах - малко го скрих  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия