Бременни чужбински мами - 18

  • 18 632
  • 294
# 60
Честито на мама Маринела! Да е жив и здрав малкия юнак!
Виж целия пост
# 61
честито мъжле на маринела фло  bouquet-да се оправят и скоро да са в къщи.аз се прибрах от преглед.бебка е 2450 кг и 42 см.каза че за сега няма да излиза и ще се видим след 2 седмици,а след това може да е всеки момент.каза че чака да е 3500кг.до после мами.
Виж целия пост
# 62
Честито момченце на Маринела Фло!

Марински, не съм те забравила за имената ама не намирам книжката.  Embarassed Ще пиша пак Hug

БлекМамба, и тук мерят с дрехи и обувки. Аз си се меря вкъщи допълнително, макар че 1кг разлика не е толкова фатално Wink
Виж целия пост
# 63
Mайра не се притеснявай, не е спешно  Peace

Тук също мерят с дрехи и обувки и аз после си махам колкото кила ми е изгодно  Mr. Green
Виж целия пост
# 64
Eli_cz, ами да, аз бях се мернала тук в 14тата тема май беше... и оттогава...  Embarassed Иначе, живея в немската част на Швейцария, тук има наистина доста български мамчета.

amei, ти беше ли на срещата преди 1-2 седмици в Киндерсити, Волкетсвил?

Като вляза малко в част с темата, ще се включа и с други коментари.  Peace



бях ами  Wink....ама се появихме в 5 бе3 10 Crazy, щот малкото реши точно то3и ден да спи Whistling....ти  newsm78 даже май ме пита дали а3 сьм шоколадчето от мамата или бьркам  Thinking....


Честита мьжка рожба на Маринела Фло   bouquet  bouquet  bouquet
Весело и щастливо детство на малкия юнак от нас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

отивам да готвя, бандата, до после пак  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 65
Честито бебе на Маринела Фло!
Да е здрав и щастлив малкия юнак!

 smile3525


Аз вчера бях на преглед и пак не ми казаха пола.  Crossing Arms Хванахме бебето точно като правеше някакъв вид гимнастика и дори едвам го измериха. Вече е 315 г.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 66
Не съм влизала от една седмица и има две нови бебенца
Бебенщайн честита дъщеричка, Честит син и на теб Маринела Фло  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ние днес станахме на два месеца Hug
Виж целия пост
# 67
Маринела Фло, честита ви радост!
Да ви е жив и здрав и много щастлив  bouquet
Виж целия пост
# 68
Момичета, и аз се включвам при вас. Първа бременност, термина е на 02.07.08, момче.

Живеем във Виена……ааа вече не съм сигурна. Но от миналата година сме в постоянни пътувания между нея и София. Бяхме решили да се връщаме и пробваме да живеем в България, но май не беше оптималното решение. (обаче действахме по-бързо отколкото мислехме….. дадохме под наем апартамента във Виена и си купихме един в София) Сега пък татенцето работи в Инсбрук, което е на другия край на Австрия и аз не съм много очарована. Изобщо настана такава бъркотия в последните месеци........и бебчето и то в кюпа.
И така с моята история...дано да е достатъчно за интро.

Честити бебчета на всички вече родили! Да са живи и здрави!

А на всички очакващи своите желая лека бременност!

Марински, ти къде в Австрия си?
Виж целия пост
# 69
aichuha добре дошла  Grinning
Аз съм в Инсбук, ще се радвам да се запознаем ако идваш насам  Grinning Ако си във Виена, в австрийската тема има много мами и те непрекъснато се срещат  Peace
И термините ни са доста близо - аз съм за 14.07  Laughing
Виж целия пост
# 70
Марински, писах ти на лични!

 Peace
Виж целия пост
# 71
4естито на новите попълнения!!!Да са живи и здрави мал4овците и бързо и леко възстановяване на мамите.  bouquet
Искам да попитам мамите с по едно дете,които о4акват второ...как се отнася първото към бебето?Какви са реакциите ?какво казва...Ние минахме през лоша мама ,лошо бебе,....до беб4е, брат4е , но напоследък сме на темата - мамо искам бебето да е моми4енце , е,ами сега? То и аз искам ама не е концерт пожелание и не можем да го върнем сега ...по4ти на финала...
Може би сте обсъждали тези неща , но съм изпуснала...ще се радвам да споделите...
Виж целия пост
# 72
Здрасти банда
За сега Бадемата се радва, гали ми корема, като ядем сладолед или нещо което тя много обича ми вика че сега и бебенцето викало ммммм мами, много вкусно   Sunglasses обяснява как ще го храни, вече знае че бонбони и сок бебетата не пият и разни ей такива...
Гушка ми корема, целува го, казва че много обича бебенцето, аз й отговарям че и бебенцето много я обича, че ще му е приятелка, до сега всъщност не е имало отрицателни емоции по темата... Но предполагам че всичко ще се промени когато бебенцето нахлуе в живота ни  Crazy
Никога не сме я питали дали иска момиченце или момченце, нито пък и за име я питаме  Whistling
Виж целия пост
# 73
Ели сз, благодаря ти за отговора.  bouquet
При мене лоша мама и лошо бебе , дойде една сутрин когато бях толкова изморена, и неможах да стана да го заведа на ясла...а той дребния се навил то4но него ден аз да го заведа и един рев ,едни 4удесии...ама после спря...Сега май се радва, иска да вижда бебето , давах му да го усети как рита и това иска...а ина4е го питахме какво иска , и той първо беше на вълна мом4енце, сега иска моми4енце... :ooooh:4удя се като дойде и е мом4е как ще се оправим.... Whistling...
Целувки на Бадемката от нас. Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 74
БлекМамба, тъкмо и аз щях да пиша..Моята не разбира още толкова - казвам за бебето, целува ми постоянно корема, слага си ръката, даже като се лепне на тумбака и не пуска баща си да припари. Обаче ситуацията сигурно ще е съвсем различна бебето като се появи реално Tired

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия